امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نورپردازی سقف کاذب
#1
[عکس: 8.jpeg][عکس: 2.jpeg]

نورپردازى در سقف كاذب مطمئناً که نورپردازی نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی فضا و محیط داخلی دارد . هر عنصری که در خانه و محل کار نورپردازی گردد می تواند ظاهری خاص به آن وسیله ببخشد نورپردازى سقف كاذب و سقف مدرن امروزه در مجموعه ای چشمگیر از گزینه های مناسب برای فضای داخلی و فضای باز می باشند. ، نورپردازی سقف كاذب امروزه ، از آویزهای تک یکپارچه براق تا لوسترهای لوکس و حتی نورپردازی سقف و نورمخفی برای سقف و علاوه بر این، نور پردازی دور باکس ، نور پردازی خطی و ، نور پردازی مدرن نیز بخشی از نورپردازى سقف كاذب است. جایی که روشنایی ، سقف کاذب را زیبا تر میکند نور پردازی بهترین روش است که زیبایی دکوراسیون سقف را تکمیل میکند. نورپردازى سقف کاذب یکی از سبک های متنوعی هستند که در دسترس هستند چرا که آنها با فضاهای مختلفی سازگار هستند. به طور معمول، نورپردازى سقف كاذب ایده آل برای اتاق هایی هستند که از روشنایی سقف كاذب مانند سقف آشپزخانه، سقف کاذب منظقه ناهار خوری و اتاق های کنفرانس بهره مند می شوند. علاوه بر این، حمام ها یک مکان عالی برای نصب یک نورپردازى سقف برای روشنایی کارحرفه ای را با گروه حرفه ای مونه دیزاین بسپارید.نورپردازى سقف كاذب اتاق پذیرایی و نورپردازی اتاق نشیمن و نورپردازی اتاق خواب را در مونه دیزاین مشاهده کنید. 
پاسخ }
#2
مقاوم سازی در برابر حریق ،برای تامین مقاومت لازم در برابر آتش در ساختمان،دو مورد زیر در طراحی و اجرای ساختمان مورد توجه و رعایت قرار گیرد:

باید از مصالح نازک کاری مناسب با خطر کم یا قابل قبول از نظر گسترش آتش سوزی استفاده شود. این موضوع به ارتفاع ساختمان ، کاربری آن و نوع فضاها بستگی دارد. به عنوان مثال ،مصالح نازک کاری راه های خروج و پله ها باید حتما از نوع ایمن باشد ، اما سختگیری برای مصالح نازک کاری اتاق ها کمتر است.مصالح خطرناک مانند فوم های پلاستیکی هیچگاه نباید بدون پوشش محافظت کننده استفاده شوند.
پاسخ }