تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوع و میزان سبزیهای موجود در کوکو سبزی

نوع و میزان سبزیهای موجود در کوکو سبزیتون رو اینجا بنویسین تا بقیه دوستان هم یاد بگیرنFlowerysmile
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
من بااسفناج وتره درست میکنم.نسبت تره هم یه کم بیشتر از اسفناج
پاسخ }
سلامWavesmile
من از جعفری و تره استفاده میکنم البته با مقداری از سبزی های معطر شمال که محشره .نسبت تره و جعفری هم تقریبا مساوی هست .

خدایا دستم به اسمانت نمی رسد،اما تو که دستت به زمین می رسد
بلندم کن

پاسخ }
من سبزی هامو آماده می خرمhih ولی به سبزی کوکو ساقه ی سیر و یه کوچولو شوید خشک اضافه می کنم Yum2
آنه ! تكرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت ، وقتی روشنی چشمهایت ، در پشت پرده های مه آلود اندوه ، پنهان بود. با من بگو از لحظه لحظه های مبهم كودكی ات ، از تنهایی معصومانه دستهایت...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ما توکوکوسبزی مثلا برای یک کیلو سبزی . جعفری 250گرم . گشنیز 250گرم. تره 250گرم. اسفناج 250گرم .شوید یه مقدار کمتر از بقیه سبزیها واگر برگ سیر داشتیم یه مقدار برگ سیراضافه میکنیم اگه نبودخود سیر رنده میکنیم میریزیم توشFlowerysmile
[عکس: eNortjKzUjIyMrY0N1eyBlwwFaEC2w,,57.png]
پاسخ }
sweepمن با تره و شوید وجعفری
لطفا با لبخند به مانیتور نگاه کنیدredy
پاسخ }
من عاشق کوکو سبزیم برای مهمونام خیلی درست میکنم

سبزی کوکوی من:جعفری وگشنیز زیاد-تره-شوید ونعنا کم
شوید منعنا رو فقط یکمی بخاطر عطرشون میریزم وگرنه اصل سبزی کوکو جعفری وگشنیز وتره استFlowerysmile
[عکس: 20130212182427_.jpg]
پاسخ }
من اگه سبزی کوکو تموم کرده باشم با سبزی قورمه سبزی هم درست می کنم خوب میشه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من هم مثل zig.rat عزيز كوكو سبزي رو با اسفناج و تره و بعضي مواقع كمي پيازچه هم استفاده مي كنم .بعضي وقتا هم فقط از تره به تنهايي استفاده مي كنم .
پاسخ }
منم قبلا با تره و اسفناج درست میکردم ولی حالا با تره و کمی ترخون درس میکنم واقعا خوش طعم میشهYum2 ویا اگه ترخون نداشتم با تره و کمی نعنا خشک درس میکنم اینم خوش طعم میشه.اگه سبزی پلو بذارم با ماهی حتما از باقیمانده سبزیش کو کو هم درس میکنم (تره /کشنیز/شوید/جعفری/ساقه ی سیر اگه هم نباشه سیر) که این کو کو هم با سبزی پلو خیلی خوش مزه میشهYum2
اگر از بهار لذت نبرید ، دچار خزان خواهید شد .ahh
پاسخ }