خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نکاتی برا ی تمیز کاری نزدیک عید

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 12

ارسال: #1
Ksmiletris نکاتی برا ی تمیز کاری نزدیک عید
خانمای خاندار سلام: DreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesf
توی این صفحه سعی کردم نکاتی برای تمیز کردن یانگهداری بهتر از وسایل رو براتون بنویسم امیدوارم مفیدباشه
اگر از مطالب راضی بودید پیام بگذارید تانکاتی دیگه در مورد از بین بردن بوهای بد ونگه داری غذاهاو میوه ها و سبزیجات و پخت بهتر بعضی غذاهاو......... براتون بزارمhih
تمیزکردن میز شیشه ای:دستمال را به کمی ابلیمویاسرکه خیس میکنیم وبه ارامی لکه هارا پاک میکنیم اگرخراشد مشاهده کردید باکمی خمیردندان وپارچه تمیز انرا رفع کنید
تمیزکردن جواهرات:مورد علاقه خانمهاYum2
بااستفاده از خمیردندان ومسواک وسپس شستوشووروش دیگه انهارادر ظرفی گذاشته وبامقداری پودر لباس شویی واب حرارت دهید5دقیقه وسپس بایک مسواک به ارامی روی ان بکشید البته شامپوهای موهم میتونه موثرباشه
تمیزکردن نقره: انرا در ابو نمک غلیظ قراردهید سپس ان راروی پارچه ای پرزدار بکشیداگر کدر شده استدر ابلیمو قرار دهید وبا اب گرم بشویید
تمیزکردن تخته گوشت:مقداری جوش شیرین واب را مخلوط کرده تا خمیری شود سپس خمیر را روی تخته بکشید وپس از چند دقیقه اب بکشید
تمیزکردن ظروف بلوری: ظروف بلوری رابرای 20دقیقه درمحلول اب و سرکه قرار دهید این کار باعث میشودشفافیت ظروف شما چند برابر شود
تمیزکردن اباژور های کاغذی: ابتدابا پارچه تمیزش کنید واگر لکه های بسیار داشت با مداد پاک کن تمیز کنید
تمیزکردن لکه های روغن از روی موزاییک: قدری خاک بریزیدوبسایید وبعد خاک را جمع کرده وروی ان را نوشابه بریزید پس لز30دقیقه باتمیزکننده بشویید
تمیزکردن لکه ادامس ازروی پیراهن: ابتدامقداری یخ روی ادامس بگذارید تاادامس جداشود سپس سفیده تخم مرغ راروی لکه بمالید تاکه های اضافی هم جداشود سپس با اب و صابون بشویید
تمیزکردن لکه سس گوجه از روی فرش: مقداری فوم ریش تراشی روی لکه بریزید وبادستمال حوله ای انقدر مالش دهید تا لکه پاک شود سپس بادستمال مرطوب دیگری روی ان بکشیدوصبرکنید تاخشک شود
تمیزکردن لکه های عرق ازروی لباس: 4قاشق نمک رابه یک لیتر اب گرم اضافه کنید وباپنبه ایارام بر روی لکه ها بکشید
تمیزکردن ملحفه های زرد شده: انها را در محلولی از نمک اب و جوش شیرین برای چند ساعت قرار دهیدتاعلاوع بر سفید شدن ضد عفونی گردد
تمیزکردن و سفید کردن پرده های توری: انها رابرای1ساعت در اب ولرم خیس کنید وچند مرتبه شست وشودهید تا گردوغبارش گرفته شود سپسمقداری جوش شیرین به پودر لباسشویی اضافه کنید وپرده ها رابشویید
تمیزکردن لکه های روغن از روی کاغذ دیواری: مقداری پودر بچه روی ان بپاشید بع از مدتی ان را با دستمالی میز و خشک پاک نمایید
تمیزکردن لکه های حمام یا دستشویی: مقداری جوش شیرین را با مایع سفید کننده مخلوط کنید وبر روی صطح بکشید سپس بایک اسکاچ انرا بسایید وبا اب گرم اب کشی کنید
تمیزکردن لک نوشابه واب میوه از روی فرش: مقدار پودر بچه یا نمک روی سطح ریخته و1ساعت بگذارید سپس انر جمع کرده با شامپوفرش بکشید
تمیزکردن کدری لیوانها: انها را به مدت20 دقیقه در سرکه ونمک قرار دهیدسپس با مواد شوینده شسته تا درخشندگی خودرا باز یابند
تمیزکردن لکه رژ لب از روی لباس: مقداری خمیر دندان روی ان بکشید پس از چنددقیقه با اب سرد اب کشی کنید میتوان از الکل هم برای تمیز کردن استفاده کرد
تمیزکردن لکه چسب:پارچه ای را درون سرکه برده روی لکه چسب بگذارید پس از چند دقبقه چسب سفتی خودرا از دست داده وبه راحتی جدامیشود
امضای aiser
در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستم
که به سوی من می آیی
و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنم
دوستت دارم
[
۲۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر
یافتن
11 کاربر از aiser به دلیل این ارسال سپاس کرده.
F4rshaad, شهرزادقصه گو, ماهدیس, ladybird68, مارال جون, ermia, گل شقایق, فهیمه66, مهرنوش طلا, Parifam, honar
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد