خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نکات مهم در مورد تردمیل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

ارسال: #1
نکات مهم در مورد تردمیل
همه ما اگاهیم که پیاده روی و دویدن چقدر محاسن دارد.تردمیل وسیله ورزشی میباشد که با تمام شیوه های زندگی سازگاری دارد برای افرادی که گرفتارند ویا افرادی که برای دویدن وقت معینی را لحاظ نکردند.
اولین مرحله اشنایی با تردمیل میباشد:
یک وسیله ورزشی میباشد که در امر دویدن وپیاده روی ساخته شده است.تردمیل دارای یک تسمه میباشد که چرخش ان باعث به حرکت در امدن صفحه تردمیل میشود که این نوع تردمیل کاملا سبک بوده و با هزینه مختصر قابل تهیه میباشد ولی لازم به ذکر است که استفاده طولانی مدت از ان باعث اسیب دیدن زانوها میشود.نوع دیگر تردمیلها دارای موتور میباشد که تکنولوژی پیشرفته ای دارند وموتوری که در ان کار گذاشته شده است به کمک عضلات شما امده وبه این ترتیب امکان شرایط گوناگونی برای پیاده روی و دویدن شما را ایجاد میکند.در این دستگاه موتور تردمیل موجب چرخش تسمه و به حرکت در امدن صفحه میشودو شما میتوانید سرعت و شیب را انتخاب کنیدوحالتی را به وجود بیاورید که گویا دارید در یک مسیر سربالا پیاده روی میکنید ویا حتی میدوید.این تردمیلها معمولا یک مانیتورکامپیوتری دارندکه باسیم ویا بدون سیم به بدن وصل میشود ضربان قلب را نشان میدهد تا ورزشکار متوجه میزان شدت حرکتهایش بشود. اگر به صفحه مانیتور این تردمیلها نگاه کنید برنامه هایی از پیش تعیین شده ای را خواهید یافت که به کمک انها میتوانید الگوی راه رفتن ویا دویدن خودرا انتخاب کنید و تنظیم کنید.
مرحله دوم توصیه هایی در امر خرید تردمیل میباشد:
1-هنگام خرید این دستگاه قبل از هر چیز دیگر به این موضوعات توجه کنید:جنس دستگاه-صفحه تردمیل-قدرت موتور-حداقل و حداکثر سرعت-شیبی که میتواند ایجاد کند-وزن تحملی اش- حداکثر ساعتی که میتواند بی وقفه کار کند-میزان صدای موتور وامکانات جانبی
2-اینترنت منبع خوبی برای کسب اطلاعات هست پس قبل از خرید سعی کنید که چند برند معتبر را انتخاب کرده و سری به سایتهای کارخانه جات انها بزنید و با محاسن هریک اشنا شوید و بعد انتخاب کنید.
3-حتما به استحکام و امنیت دستگاه توجه کنید زیرا هرچه محکمتر وثابت تر باشد مناسب تر است.برای امنیت این دستگاه دو دستگیره در جلو تعبیه شده که هنگام راه رفتن ویا دویدن میتوانید به ارامی دست خود را به ان بگیرید.اگر هنگام دویدن احساس لرزش صفحه به زیر پایتان را داشتید اصلا ان دستگاه مناسب نیست.
4-بهتر هست برای خرید به نمایندگی های مجاز فروش تردمیل سر بزنید زیرا که تمامی مدلها در یک جا ودر کنار هم میباشند و تماما دارای گرانتی معتبر میباشند و کارشناسان شما را در امر خرید یاری میکنند.
5-قبل از خرید حتما یک مکان به اندازه کافی بزرگ را برای تردمیل در نظر بگیرید تا تمام تردمیل روی زمین قرار گیرد و ثبات داشته باشد و اینکه حتما ابعاد محل مورد نظر رابه کارشناس اطلاع دهید.
مرحله سوم نکاتی برای حداکثر استفاده:
1-پوشیدن کفش ورزشی مناسب-2-انقباض شکم در حین استفاده-3-تمرکز روی تنفس و گهگاهی کشیدن نفس عمیق-4-ارام ارام دستها را مشت کرده تاحدی که دست منقبض شود و در حین استفاده از دستگاه دستها و بازوها کنار بدن حرکت اونگی داشته باشند-5-قدم برداشتن با گمهایی نه خیلی کوتاه ونه خیلی بلند-6-استفاده روزانه از این دستگاه-7-داشت وضعیت بدنی مناسب حین استفاده از دستگاه بطوریکه سربالا و عضلات گردن شل و کاملا ریلکس و ترجیحا نگاه به رو به رو اگر خواستید در حین استفاده از تردمیل تلویزیون هم نگاه کنید مکان تلویزیون باید جایی باشد که گردن طولانی مدت زاویه نگیرد.
۲۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از marss به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Shegi, نرگس خانوم, ladybird68
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

RE: نکات مهم در مورد تردمیل
سلام مرسي از مطلب خوبتون من امروز به تصميم كاهش وزن در اين انجمن عضو شدم و خيلي خوشحال شدم شما مربي ورزش هستيد.من 170 قد و 90 وزنم هست از امروز مي خواهم شروع به رژيم بكنم . تردميل توي خانه دارم براي كاهش وزن روزانه چند دقيقه بايد با تردميل كلر كنم ؟45 دقيقه ؟ و اينكه دچار افسردگي به علت اضافه وزن شدم و بعد از ده روز رژيم خوب يه دفعه با يه ناراحتي يا عدم كاهش وزن پرخوري شديد مي كنم كممممممككDash2 ممنونFlowerysmile
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

RE: نکات مهم در مورد تردمیل
(۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ صبح)parisima نوشته شده توسط:  سلام مرسي از مطلب خوبتون من امروز به تصميم كاهش وزن در اين انجمن عضو شدم و خيلي خوشحال شدم شما مربي ورزش هستيد.من 170 قد و 90 وزنم هست از امروز مي خواهم شروع به رژيم بكنم . تردميل توي خانه دارم براي كاهش وزن روزانه چند دقيقه بايد با تردميل كلر كنم ؟45 دقيقه ؟ و اينكه دچار افسردگي به علت اضافه وزن شدم و بعد از ده روز رژيم خوب يه دفعه با يه ناراحتي يا عدم كاهش وزن پرخوري شديد مي كنم كممممممككDash2 ممنونFlowerysmile

عزییییییییییییییییییزم ما آدمهای چاق اصولاً همینطوریم قربونت برم چرا افسردگی؟؟؟؟؟؟
فقط یه کم اراده میخواد اراده اراده
۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد