امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکات یاهو مسنجر
گرفتن عکس آواتار آیدی ها از افرادی که اددلیست شما نیستند.

برای اینکار باید به اینترنت متصل شوید و این آدرس را در نوار ابزار مرورگر وارد کنید := http://img.msg.yahoo.com/avatar.php?yids و سپس جلوی = نام آیدی مورد نظر خود را وارد کنید و Enter را فشار دهید. سپس عکس آواتار نمایان میشود که میتوان برای ذخیره روی آن کلیک راست کرده و Save را انتخاب کنید.
پاسخ }
الیسا جون من همیشه با یاهو مسنجرم مشکل دارمDash2SwearSwear
من زیاد از برنامه مسنجر استفاده نمیکنم ، چی بشه نیاز داشته باشم اون موقع نصب میکنم Hanghead بعد هر بار نصب هم fak تا میخوام وارد بشم و یوزر و پسورد را میزنم خطا میده
این خطا میاد
[عکس: 20130724152723_Untitled22222222222222.jpg]

این نکته ها را بکم هم زمان که مسنجر را میخوام استفاده کنم اصلا از فیل تر شکن استفاده نکردم Dash2Dash2Dash2Dash2
ورژن جدید هم دانلود کردم و بعد نصب بازهم همین خطا را میده cryingcryingDash2Dash2SwearSwear
تا گزینه troubleshooter هم میزنم میره روی چک ای پی و هیچ اتفاقی نمیافته بازهم نمیتونم واردش بشم Dash2Dash2Dash2
دلیلش مال چیه ؟
گاه پرندگان آنقدر سرگرم دانه چیدن می شوند که پرواز را فراموش و آسمان را از یاد می برند .
پرتاب سنگ کودکی بازیگوش می تواند یادآور پرواز باشد .
پرواز و آسمان را بخاطر بسپار ...gol

پاسخ }
چگونه در یاهو مسنجر با هك مقابله كنیم:

معمول ترین و آسانترین راه برای هكران، هك در یاهو مسنجر است!
در یاهو مسنجر جدید برای مقابله با هك تنظیمات مناسب جدی را در اختیار قرار داده است
برای فعال كردن آن می بایستی
1- گزینه login را در یاهو مسنجر انتخاب كنید.
2- روی گزینه preferences ... كلیك نمایید.
3- در صفحه ای كه باز می شود گزینه firewall with no es را انتخاب كنید.
4- سپس ok كنید.
5- از یاهو مسنجر خارج شده دوبارهlogin نمایید.
اكنون یاهو مسنجر شما دارای firwall می باشد.
پاسخ }
حذف کامل ID و ایمیل در یاهو

گاهی به واسطه ساخت یک اکانت جدید در یاهو یا به هر دلیل دیگر ممکن است دوست داشته باشید اکانت خود شامل ID و ایمیل خود را در یاهو پاک کنید. یاهو این امکان را به شکلی مخفی برای شما فراهم کرده است. بدین منظور:

کافی است به آدرس زیر بروید:
https://edit.yahoo.com/config/delete_user
سپس یوزر و پسورد مربوط به ID که قصد پاک کردن آن را دارید را وارد کنید.
در صفحه بعدی به پایین صفحه بروید.
در فیلد بالایی یکبار دیگر پسورد خود را وارد نمایید و در فیلد پایینی حروف موجود در تصویر را وارد نمایید.
سپس بر روی دکمه Yes Terminate this Account کلیک کنید.
ایمیل شما پاک خواهد شد.

تذکر: دقت کنید با این کار ایمیل و ID شما کاملأ پاک خواهد شد و به هیچ وجه امکان بازگردانی آن وجود ندارد. طبعأ تمامی محتویات آن نیز از بین خواهد رفت پس از اینکار اطمینان کامل حاصل کنید. پس از پاک کردن ID تا 6 ماه امکان ساخت مجدد آن وجود ندارد.
پاسخ }