امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 3.14 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر خانمی یک لباس سفید باید داشته باشد
#1
یک پیراهن سفید کافی استWavesmile

بلوز سفید از آن دست لباس هایی است که باید در کمد هر خانمی حداقل یک مدل از آن پیدا شود. اصلا گاهی یک پیراهن سفید ساده برای همه مهمانی های شما کافی است. آن هم به این دلیل که لباس سفید در میان انبوه لباس های رنگارنگ شما نقش یک عنصر حیاتی را بازی می کند. فقط کافی است بدانید کجا و چگونه از آن استفاده کنید و با چه ترکیبی آن را بپوشید تا به بهترین انتخابها برسید. همین بلوز سفید به ظاهر ساده میتواند به خیلی از لباس های قدیمی شما جلوه تازه ای دهد فقط کافی است در ترکیب آنها کمی خلاقیت به خرج بدهید. بعد از خواندن این مطلب حتما شما هم با ما هم عقیده می شوید که بلوز سفید از آن دست لباس هایی است که هر خانمی باید برای داشتن آن برنامه ریزی کند!

درخشان بودن در عین سادگی
زمانی که قرار است ظاهری رسمی داشته باشید، یک شومیز سفید ساده برش دار با ساسون هایی که آن را قاب تنتان می کند، بهترین انتخاب برای شماست. البته به شرطی که آن را با یک کت هماهنگ کنید، به همین سادگی! ما به شما خواهیم گفت برای رسیدن به بهترین ترکیب باید به چه جزئیاتی توجه کنید.

شومیز شما باید کاملا قاب تنتان باشد. نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ و نه زیاد کوتاه( وقتی که می نشینید بلوز باید کاملا کمر شما را بپوشاند). در انتخاب سایز باید این نکته را در نظر بگیرد که قرار است روی شومیزتان یک کت بپوشید.
مدل یقه شومیز شما ایجاب می کند که سراغ گردنبند های بلند بروید.

یک کت یقه انگلیسی برش دار با همان شومیز یقه مردانه، بهترین ترکیب را برای مهمانی های رسمی و نیمه رسمی می سازد. دقت کنید که در این ترکیب باید سراغ کت های تک دکمه با یقه باریک بلند بروید تا شومیز سفید شما به اندازه کافی به چشم بیاید.
کفش های عروسکی نقطه تکمیل ظاهر شما هستند.

به یک دامن میدی(زیر زانو) نیاز دارید. در انتخاب این دامن دقت کنید، اگر دنبال یک ظاهر نیمه رسمی هستید مثل دامن پیشنهادی ما سراغ پارچه های طرح دار بروید. البته مشروط بر اینکه بین طرح های دامن و رنگ کت درجه ای از هماهنگی وجود داشته باشد. اما اگر می خواهید ظاهرتان رسمی تر به نظر برسد در انتخاب پارچه ای یک دست با کت تان (از نظر جنس و رنگ) تردید نکنید.
در این ترکیب باید دور کیف های بزرگ را خط بکشید. کیف های کوچک ترجیحا همرنگ با کتی که انتخاب می کنید شما را به ظاهر مناسب تری می رساند.

کلاسیک اما متفاوت

ممکن است شومیزهایی که درست مثل پیراهن مردانه طراحی شده اند، یعنی بدون برش هستند، کمی آزاد و البته بلند، چندان توجه شما را به خودشان جلب نکنند؛ اما همین شومیز ها به شرط اینکه درست ترکیب شوند، به شما ظاهری کلاسیک و در عین حال متفاوت می بخشند. ما به شما خواهیم گفت در این سبک، برای رسیدن به بهترین ترکیب باید چه جزئیاتی را در نظر بگیرید.
در انتخاب این شومیز باید سراغ مدل هایی بروید که ترجیحا دکمه مخفی داشته باشند. حالا کافی است به حاشیه یقه و لبه جلویی لباس تان و حتی جیب آن یک نوار مغزی ظریف مشکی اضافه کنید. چون قرار است این شومیز را با یک شلوار مشکی بپوشید. دقت کنید که شومیز انتخابی شما باید به اندازه کافی بلند باشد(چیزی حدود ۳۰ سانتی متر پایین تر از خط کمر شما).

قرار است به ظاهری کلاسیک برسید پس طبیعی است که سراغ کفش های نوک تیز بروید. یک رنگ متفاوت که در ظاهر هیچ ربطی به ظاهر سفید و مشکی شما ندارد همه چیز را تکمیل می کند.
برای درهم شکستن سردی رنگ سفید و مشکی سراغ یک کیف به رنگ گرم بروید. یادتان باشد هر چه ظاهر کیف تان اسپرت تر و اندازه آن کوچک تر باشد به هدف نزدیک تر می شوید.

برای اینکه ظاهر کلاسیک شما تکمیل شود به یک شلوار پارچه ای راسته گشاد نیاز دارید. یادتان باشد، برای اینکه از مد روز خیلی دور نشوید سراغ شلوارهای پاچه گشاد نروید. در این ترکیب شلوارهای راسته گشاد که ردی از رنگ سفید هم در آنها به چشم می خورد به مراتب انتخاب مناسب تری هستند.
● جوانهای رسمیحالا قرار است با بلوز سفیدتان ظاهری کاملا غیررسمی و اسپرت را تجربه کنید. ما به شما خواهیم گفت در این سبک، برای رسیدن به بهترین ترکیب باید چه جزئیاتی را در نظر بگیرید.

وقتی قرار است ظاهری اسپرت را تجربه کنید باید دور مدل های یقه دار را خط بکشید و سراغ بلوزهای سفید یقه گرد بروید. بلوز شما باید به اندازه کافی بلند، گشاد و ساده باشد (درست مثل یک مانتو). در این سبک تا زدن آستین ها تا زیر آرنج، ظاهر اسپرت فوق العاده ای به شما می دهد اما قبل از آن مطمئن شوید که نیازی نیست تای آستین ها را باز کنید چون ظاهر چروک آنها چندان مناسب به نظر نمی رسد.
یادتان باشد پیراهن سفید شما با استفاده از یک گردنبند بلند و البته پهن جلوه خاصی پیدا می کند.

حالا به یک کتانی ساده نیاز دارید. بد نیست به آلاستار پارچه ای هم فکر کنید!
حتما لازم نیست دنبال کوله باشید. در این سبک حتی یک کیف کوچک که روی شانه هایتان قرار بگیرد هم می تواند انتخاب مناسبی باشد.

وقتی قرار است کاملا اسپرت باشید برای شلوار فقط یک انتخاب دارید! باید سراغ شلوارهای کتان بروید. شک نکنید که شلوار کتان جیب دار ظاهر نیمه رسمی شما را تکمیل می کند.
● درخشیدن در یک ظهرگرم تابستانی
این بار با شومیز سفیدتان قرار است به یک ترکیب تابستانی برسید. یک ترکیب سراسر سفید و کاملا مناسب برای مهمانی های بعدازظهر تابستان. اگر تا به حال به یک ظاهر تمام سفید فکر نکرده اید ما به شما می گوییم باید به چه جزئیاتی دقت کنید.

باز هم باید سراغ شومیزهای ساسون دار بروید؛ شومیزهایی که کاملا قاب تنتان باشند. فقط باید کمی ابتکار به خرج دهید و یک لایه رنگی، روی لبه برگردان یقه شومیزتان بدوزید. پیشنهاد ما رنگ نارنجی است که هم رنگ تابستان است و هم رنگ سال!
به یک کمربند باریک به رنگ نارنجی هم نیاز دارید تا در ظاهر تمام سفیدتان یک هارمونی رنگی ملایم ایجاد کنید.

این بار یک کیف بزرگ به رنگ یقه شومیزتان را به شما پیشنهاد می کنیم. هرچه کیف شما بزرگ تر باشد، رنگ آن بیشتر به چشم می آید.
به یک دامن سفید احتیاج دارید. بهتر است دامنی که انتخاب می کنید از جنس کتان باشد. این الیاف طبیعی ضمن اینکه ضخامت لازم را دارند(سایه نمی اندازند) به اندازه کافی خنک هم هستند.

طبیعی است که کفش تان هم باید نارنجی باشد! یک کفش عروسکی نارنجی همه چیز را تکمیل می کند.

[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]


اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خانم های قد بلند چگونه باید لباس بپوشند؟ paria 0 826 ۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: paria
Restart-1 چند نکته درباره پوشیدن لباس سفید Darya 0 751 ۱۷-۰۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Darya
Restart-1 ۱۰ کلید طلایی که زن شیک باید داشته باشد Darya 0 813 ۱۴-۰۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Darya