تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر سوالی در مورد تناسب اندام و زیبایی چهره دارید بپرسید
سلام دوستان . هر سوالی در مورد زیبایی و تناسب اندام دارید بپرسید در خدمتم . اگر نا آروم هستید و احساس افسردگی میکنید بگید تا تکنیک های یوگا رو بهتون یاد بدم فوق العاده به آرامش اعصاب کمک میکنه
}
سلام عسیسم
تو یه تایپیک گفته بودی که روش هایی رو بلدی واسه اب کردن چربی شکم واس تنبلاhih
من کارم مدام پای کامپیوتره. و تحرکم تقریبا صفره.روند چاق شدنم داره خیلی سریع میشه
میشه بگی چه جوری؟
[عکس: countdown.php?width=400&height=128&bg=59...married in]
Created by Wedding Favors
}
بله یه روش خیلی ساده هست برای آب کردن چربی .
وقتی میوه می خرید میوه رو توی کیسه های پلاستیکی میریزید درسته ؟ همون پلاستیک رو باز کن دوره شکم یا هر قسمتی که داره چربی میزنه ببند . بعد با یه شال نخی روی اون رو ببند . یه کیسه آبگرم درست کن و بزار روش یک ساعت در روز این کار رو بکن . یادت باشه وقتی این کار رو شروع کردی حتما حتما حتما حتما یه کار دیگه هم باید بگکنی و اون اینه که سر سفره که نشستی غذا بخوری اولین چیزی که می خوری یک لیوان آبه بعد هر چقدر دوست اشتی غذا بخور البته اگر تونستی . این کار باعث میشه یه مقدار از حجم معده پر بشه و دیگه غذای زیادی نخوری . به مرور معده ات کوچیک می شه و به خودی خود هم غذات کم می شه هم چربی های بدنت . اگه واقعا می خوای چربی آب کنی این کار رو باهم انجام بده . من یک خانوم 135 کیلویی رو توی سه ماه با همین روش کردم 90 کیلو . فکرش رو بکن چه تاثیری داره
}
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که خیلی آسونه
مرسیییییییییییییییییییییییییی عسیسم از لطفتClap
حتما انجامش میدم
[عکس: countdown.php?width=400&height=128&bg=59...married in]
Created by Wedding Favors
}
گوناگون از وب
loading...
خواهش میکنم . قابلی نداشت .
این که برای آب کردن بود اگه کسی دوست داره بدون چه جوری میشه یه قسمتهایی رو بزرگ کرد بگه تا براش بگم
}
یادم رفت بگم . اونهایی که می خوان شکمشون آب بشه . دقت کردید بیشتر اونهایی که غوز دار میشینند شکم دارند . سعی کنید صاف بشینید اثر عجیبی روی آب کردن شکم داره . یه تمرینات خیلی ساده ای هم هست که می تونید گاهی وقتها که به حالت دراز کش روی زمین خوابیدین انجام بدید که هم حرکتی کرده باشید هم سریعتر قسمتهای چربی دار آب بشه . به پشت دراز بکشید یه زانو رو خم کنید کف پا رو روی زمین بزارید و پای دیگه ارو ببرید بالا . حالا پایی که بالاست ببرید نزدیک شکم بعد دو باره بیارید پایین تا نزدیک همون زانو خم شده . بعد از 50 بار این کار رو کردن پاها رو جابه جا کنید . حالا نوبت اون پایی هست که زانوهاش خم بوده . این کار 2 دقیقه بیشتر وقت نمیگیره . فایده ای که داره سائیدگی زانو رو از بین میبره یا کاهش می ده و شکم و رانها و باسن کوچیک میشه . سوالی هست ؟
}
سلام دوستان من ازچاقی باسن وشکمم خیلی رنج میبرم هرکاری که کردم نتونستم کنترلش کنم لطفا دراین مورد منو همراهی کنید دوست دارم تا عید خودمو لاغرکنم ممنونم دوست عزیزClapClap
[عکس: 8d8a23fd6082.gif]
می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم
}
سلام . اگر واقعا می خوای آب کنی باید ورزش کنی . بهت راه ساده ارو میگم تعداد دفعات و تکرار هم بهت میگم . از الان شروع کنی و وقعا انجام بدی تا عید تضمین میکنم که نرمال نرمال میشه . ( البته بهتر بود خودم پیشت بودم چون واقعا سختگیرم و همین سختگیری هست که اعتبارم رو در کار بالا برده Vahidrk laf)
برای آب کردن شکم . به پشت دراز میکشی یک یک پات رو زانوش رو خم میکنی و به طوری که کف پاهات روی زمین باشه پای دیگه بالا . پایی که بالا هست رو به سمت شکم میاری و دوباره بر میگردونی پایین تا نزدیکی همون زانوی خم شده . هر پا 50 بار 10 دقیقه .اینکار رو تکرار میکنی . وقتی تمام شد به همون حالت دراز کش دست و پاهات رو حسابی میکشی انگار که داری خستگی در میکنی . متوجه شدی . یک دقیق به همون حالت بمون و نفسهای عمیق بکش . باید کشش رو در ناحیه شکمت حس کنی . یک دقیق که تمام شد همونجوری دراز کش بمون و با مشت ضربه های آروم به شکمت بزن . این ضربه ها واقعا مهمه . همیشه هر وقت دراز کش هستید لا اقل این ورزشها رو نمیکید کاملا به پشت بخوابید و با مشت ضربه به قسمتهای چربی دار بزنید اینکار رو بکنید دائما شک نکنید که به مرور چربی های اضافه از بدن پاک سازی میشه . روش دوم که شاید خیلی خنده دار بیاد ولی صد در صد جواب میده . شکم یا پهلو یا مخصوصا باسن رو روزی صد بار یا بیشتر با ضربه های سریع و متوالی به دیوار بزنید . این ضربه ها اثر خیلی خوبی داره برای آب کردن . مخصوصا چربی های باسن که با ورزش هم خیلی سخت آب میشن . یکی از خانومها که اندام گلابی شکل داشت و از این وضعیت ناراحت بود رو من با همین حرکت توی دو ماه نرمالش کردم . میتونید امتحان کنید
}
گوناگون از وب
loading...
دستت درد نکن ازفردا تمرینانتم روشروع می کنم
می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم
}
ببخشید من قوس کمرم زیاده به همین دلیل کمردرد هم دارم این ورزشها رو که گفتی زردی برای کمرم نداره
}