تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 44 رای - 3.34 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفكري و مشورت براي مهموني (مهمون دارم چی بپزم؟)
رها جون اگه تو برنج میترسی از برنج محسن استفاده کن اصلا شفته نمیشه و قد میکشه حسابی

برای کاستارد هم یه لایه ساده درست کن بذار ببنده
ژله قرمز یا آب بگیر درست من بذار مایه خنک بشه بریز رو کاستارد آروم بذار ببنده
لایه سومم کاستارد با پودر کاکائو مخلوطکم درست کن برز رو ژله
شیک میشه
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
سلام خانوما همه اين مطلبايي رو كه نوشتين خوندم
ما در كل تو خونه مون چه خونه مامانم اينا و مادر شوهرم اينا و خودمون زبون دوست نداريم و نپختيم و نميدونم چه جوري ميشه درست كرد و پخت .

رها جون چون مهموناتو دو دسته مسن و جوون تشكيل ميدن بهتره دسته مسن بيشتر مد نظرت باشه . چون اونا مهمترن جوونا با همه چي كنار ميان اما ....

نميدونم شايد من تجربم زياد بوده برام فرقي نميكنه چند تا پيمونه برنج درست كنم ؟
من تولد فرزادو درست ساعت 1 بعد از ظهر در حالي كه تو دفتر كارم نشسته بودم تصميم گرفتم جشن بگيرم 1 پاشدم رفتم خريد تا برسم خونه 3 شد . هم كيك درست كردم هم سوپ هم برنج هم مرغ و هم پودينگ تا ساعت 8 . 16 نفر مهمون داشتم . هم اينكه يه چادر هم براي زندادشم دوختم . ميبينين چقد دوندگي داشتم اما اخر شب جنازه من افتاد رو تخت ...............crying
برنج رو كه گذاشتي خيس بخوره روش نمك بريز . بهتره از نمك كريستالي يا نمك دريا استفاده كني برنج رو بشور اب داغ روش بريز يه دستمال سفيد روش بكش بعد نمك رو بريز روش هر برنجي به اندازه خودش نمك رو جذب ميكنه نه كمتر نه بيشتر .
با گيسو موافقم برنج محسن خوبه . داري ابكش ميكني يه ذره زنده تر بر دار يه ته ديگ خوشگل بتداز زيرش . سعي كن اينجا چشم جوونا رو با تهديگ بگيري . بعدش كمي روغن و كره رو داغ كن و بريز رو برنجت . زيرشو كم كن تا دم بكشه .

از من به شما وصيت خودتونو نترسونين همه چي عالي ميشه مطوئن باشين .
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
}
سلام :greet:
بچه ها میشه دو حور ژله که برا مهمونی درست میکنیم میشه اصن مزه هاشون به هم ربط نداشته باشه؟ نخندینااااااا angeliclaf
مثلا یکیش مزه هات چاکلت باشه یکیش توت فرنگی ؟؟؟؟؟
پیشاپیش از سئوال ناشیانه ام مععععذرت میخوام angelicHanghead
}
قاصدک جون من این ریسک و کردم اما خوشمزه نشد.
ولی توت فرنگی و نارگیل و به صورت خورده شیشه درست کردم خییلی عالی شد.
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۷-۱۲-۱۳۸۹, ۰۲:۱۵ ب.ظ)nasim88 نوشته:  رها آخه اينجوري كه تو برنامه چيدي طول هفته بايد آشپزي كني،اخرشم همه غذاهات مونده است كههههههههههههههههfak

به من میگن کدبانو
مگه نه؟hih

آخه نسیم جون
من سه شنبه و چهارشنبه تا ساعت 3 سرکار هستم
اونوقت کی کیک درست کنم،سوپ درست کنم،زبون رو هم آماده کنم + لازانیا و دسر (کرم باواروا)؟

تازه تصمیم گرفتم برنج هم درست کنم !

نتیجه اش میشه که مهمونها تو خونه من غذای فریزری بخورن hih

}
بچه ها به نظرتون قرمه سبزی و مرغ واسه غذای اصلی خوبه؟
}
بله عزیزم
خوبه
کنارشم سالاد و ماست و ترشی و سوپ بذاری و دورچین مرغ هم انواع سبزیجات تفت داده بذاری عالیه
}
عزیزم دو پیمانه اب و چهار قاشق غذا خوری شکر را روی گاز گذاشته تا جوش بیاید دو قاشق غذا خوری از پودر کا ستارد را در نصف پیمانه اب سرد حل کرده بهم زده داخل ظرف اب جوش ریخته و بهم زده تا سفت شود حدود ده دقیقه در اخر دو سه قاشق گلاب اضافه می کنیم امید وارم جوابت دیر نشده باشد:smiley-eatdrink:
}
گوناگون از وب
loading...
من برای 5 شنبه شب مهمون دارم ....خانواده شوشوBathtime 16نفر میشن کلاً
شام با مرداستClap ....که قراره کباب کوبیده درست کنن خودشون و خانم‌ها استراحت بفرمایندClap. حالا پیشنهادتون برای مخلفات و پیش غذا و دسر چیه؟ha البته ژله موزائیکی رو حتماً درست میکنم..آخه همه خیلی دوس دارن
}
مخلفات برای کباب:
سبزی خوردن
ماست و خیار
سالاد فصل
زیتون

دسر:
ha
پان اسپانیا
}