تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 44 رای - 3.34 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفكري و مشورت براي مهموني (مهمون دارم چی بپزم؟)
(۰۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ)feriha نوشته:  عزیزم یه چیزی درست کن به مهمونیت ربط داشته باشه.جوجه چیه؟کشک بادمجون.باقالی پلو با مرغ یا برنج سادهسوپ.دسر خرده شیشه.سالاد فصل.اینا دیگهHanghead

عزیزم مگه جوجه باید رابطه خاصی‌ بمهمونی داشته باش؟laf

باقالی پلو هم درست می‌کنم،ولی‌ مرغ خیلی دیگه تکرارییه...کشکه بادمجون هم تا حالا چندین بار واسشون درس کردم..کسی‌ نظری نداره؟
}
سلام دوست جونا..پدر همسری بازنشست شدن ،می‌خوام دعوتشون کنم به همراه مادربزرگ ,وعمهٔ همسری.چی‌ خوب بنظرتون؟

واسه دسر می‌خوام کیک آماده بگیرم...به احتمال زیاد جوجه درست می‌کنم،ولی‌ در کنارش چیا باشه خوبه؟زیادم سخت نباشن..

دوست جونای هنرمندم لطفا کمک کنید، دوست دارم از نظراتون استفاده کنم.
}
گوناگون از وب
loading...
مهسا جان من هنرمند نیستم ولی پیشنهاد میدم واسه روی کیک با فوندانت طرح بازنشستگی پیاده کنین یا با شکلات جالب میشه موضوعیت هم داره.
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
}
(۰۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ)mahsa.mm نوشته:  سلام دوست جونا..پدر همسری بازنشست شدن ،می‌خوام دعوتشون کنم به همراه مادربزرگ ,وعمهٔ همسری.چی‌ خوب بنظرتون؟

واسه دسر می‌خوام کیک آماده بگیرم...به احتمال زیاد جوجه درست می‌کنم،ولی‌ در کنارش چیا باشه خوبه؟زیادم سخت نباشن..

دوست جونای هنرمندم لطفا کمک کنید، دوست دارم از نظراتون استفاده کنم.

دوست عزیز این سوال رو یه بار پرسیدید و جواب داده شده.حتی خود من جوابتونو دادم(صفه قبل)چرا دوباره ایجاد اسپم میکنید عزیزم
خدايا دلم گرفته
}
(۰۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ)فرناز23 نوشته:  مهسا جان من هنرمند نیستم ولی پیشنهاد میدم واسه روی کیک با فوندانت طرح بازنشستگی پیاده کنین یا با شکلات جالب میشه موضوعیت هم داره.

کیکو می‌خوام از بیرون بگیرم گلی‌..طرح بزنشستگیی مثلا چی‌ باشه؟!!!
Dunnof
}
توی نت بزنی هس میتونی عکس مربوط به کارشو درست کنی مثلا من واسه وکیل ترازوی عدالت درست کردم باشکلات.یا همچین شکلی:
http://cakesbybrandi.com/grooms/P7270353.JPG
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
}
گوناگون از وب
loading...
حسنا جان تو قسمت سفره های نذری رو یک نگاه کن کمکت میکنه
سفره های نذری
[عکس: hRvvp3.png]
}
کنار خوراک سیرابی چی میتونم بذارم که هم خوش طعم باشه و هم طبعش خیلی سنگین نباشه؟
کمکم کنینDunnofcrying
}