• 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری برای استفاده مجدد از لوازم غیر ضروری و دور ریختنی ها
مونا جان رنگش کن یا از اون برچسب ها که باهاش استیکر درست میکنن بگیر بچسبون اما نباید حرارت ببینه. باز دوستان خلاق بهتر می تونن راهنمایی کنن
[تصویر:  080cdf8450.png]
  پاسخ
[quote='مونا 18' pid='1222300' dateline='1422100090']
عزیزم اگر حوصله داری واسه دورش از بافتنی استفاده کن یا با یه تیکه نمد دورش رو روکش کن و روشو تزیین کن منم دارم از این کتری ها من واسه داغ شدن دستش این کارو کردم جواب میده و واسه برداش5تنش دیگه دستگیره نمیخواد..
  پاسخ
البته پیشنهاد اولم اینه ک یا باهاش کنار بیا یا روشو چیزی بزن ک قشنگ شه یا برو دنبال یدکش. بگردی هست حتما اینجاهایی ک پلاستیک فروشی و کادو و ظرف و ظروف دارن. چون خیلی گرون شده. بصرفه نیست
10پست قبلیم نمیدونم چرا ارسال نشد.
گفتم اگه ازش دل کندی تهشو با دلر یک سوراخ کوچک بکن و گلدونش کن. بعد بذار رو اپن یا پشت پنجره یا اویزونش کن از سقف اشپزخونه و یک گیاه رونده توش بکار من خودم دوتا کتری لعبی برای همین کار گذاشتم ک هنوز دنبال یک گل خشگلم ک توش بکارم. ایده خلاقانه و زیباییه!!!
مهدی جان! به انتظارت نشستن بزرگترین خطای بشریت است . باید به انتظارت بی امان دوید...
  پاسخ
(۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ عصر)خاله ترخون نوشته است: [quote='مونا 18' pid='1222300' dateline='1422100090']
عزیزم اگر حوصله داری واسه دورش از بافتنی استفاده کن یا با یه تیکه نمد دورش رو روکش کن و روشو تزیین کن منم دارم از این کتری ها من واسه داغ شدن دستش این کارو کردم جواب میده و واسه برداش5تنش دیگه دستگیره نمیخواد..

اونوخ اینایی که گفتید خوب رو شعله که میسوزه ؟؟؟؟؟؟10
تو را به جاي همه ي کساني که نمي شناخته ام ... دوست مي دارم
تو را به جاي همه ي روزگاراني که نمي زيسته ام ... دوست مي دارم
تو را به خاطر دوست داشتن ... دوست مي دارم
تو را به جاي تمام کساني که دوست نمي دارم ... دوست مي دارم ...
  پاسخ
عزیزم به نظرم داخلش رو رنگ کن هم راحتره هم اگه نیاز به شستشو شد راحت تری16
البته اینجور کارا هم سلیقه ای هم اینکه بدونی برای چه کاری میخوای استفاده کنیش
[تصویر:  20151225233921_m.jpg]
  پاسخ
سلام عزیزم میتونی پوست تخم مرغ و رنگ کنی و خرد کنی یا شن رنگی بگیری یا خرده های پارچه رو بگیری و یا خرده های فومی که قدیما گل بلندر درست میکردن و روی قوطی های رب کار کنی با اینکار میتونی گلدان قشنگ یا جا مدادی یا جا قاشقی و جای خرده ریزه ها ویا حتی رب هایی که در دارند را میتونی جای حبوبات کنی من چند سال پیش که گل چینی و بلندر مد بود قوطی رب و با خرده های پوست تخم مرغ رنگ شده تزئین کردم و روش چند تا گل چینی چسبوندم و توش گل بلندر شمعدونی کار کردم بسیار زیبا شده بود
[تصویر:  20130804112117_b2368cb93939a4b9ba5abb69ddf6acdd-425.jpg]
  پاسخ
(۳-۴-۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ صبح)سعیده جون66 نوشته است: یه ده دوازده تایی قوطی رب دارم! میخام تبدیل کنم به یه چیز بدرد بخور، توشو چطوری پارچه کشی کنم که تمیز دربیاد؟؟ بخام تمام این تاپیکا رو هم ببینم که شارژ گوشیم تموم میشه! تورررررو خخخخخخدا راهنمایین کنین

سلام .لطفا به اینجا مراجعه کنید.
  پاسخ
سلام یه قابلمه جدن داشتم تش سوخته چیکارش کنم دوستان؟
  پاسخ
من خیلی جعبه پلاستیکی دستمال مرطوب دارم که همه مثل هم هستند.باهاشون میشه چه کاری کرد؟
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استفاده مجدد از دورریختنی ها( موارد بدون تاپیک) shadii 51 50,781 ۱۵-۵-۱۳۹۸, ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: Galaxy
  ساخت گلهای زیبا با استفاده از دور ریختنی ها sima 47 26,619 ۱۹-۴-۱۳۹۷, ۰۱:۲۰ عصر
  استفاده مجدد از انواع بطری های پلاستیکی کوزه گر 186 74,189 ۱۸-۴-۱۳۹۷, ۰۴:۰۲ عصر
  ایده تزیین و استفاده مجدد از بطری های شیشه ای shadii 107 40,706 ۵-۳-۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ صبح
  استفاده مجدد از دورریختنی ها-کار اعضاء aramejan55 437 269,357 ۲۷-۹-۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: nazgitta
  استفاده مجدد از انواع قوطی های فلزی کوزه گر 58 130,087 ۲۷-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ صبح
  آموزش ساخت تابلو با دور ریختنی ها @ سوگل @ 0 1,600 ۲۷-۱۱-۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: @ سوگل @
  ایده استفاده مجدد از ظروف یکبار مصرف shivaa 13 9,677 ۳-۹-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: ایران دخت