خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همفکری برای دکوراسیون خونه‌هامون

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 24,048

ارسال: #1
همفکری برای دکوراسیون خونه‌هامون
تاپیک قبل رو بستم

پرسشهاتون در مورد دکوراسیون رو در این تاپیک مطرح کنین
لطفا دقت کنین:
-عکسهارو نقل قول نکنین
-تاپیک رو به تاپیک گفتگوی روزانه تبدیل نکنین و فقط در صورت دانش کافی پاسخگوی دوستان باشین
-عکسهایی که قرار میدین باید با سایز نرمال و فاقد واترمارک سایر انجمنها و سایتهای ایرانی باشن
-همینطور سایز افقی عکسها باید زیر 700 پیکس باشه

سپاسFlowerysmile
15-04-2014, 03:20 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 15

RE: همفکری برای دکوراسیون خونه‌هامون
سلام دوستای خوبم
و مرسی از مدیر ( اخه من عاشق این قسمتم )
خودم افتتاح کنم hih
لطفا اگر کسی درباره کیفیت و کارکرد این کاور مبلای کشی تجربه داره در اختیارم بگذاره که خیلی بی زحمت عجله دارم
ممنون FlowerysmileFlowerysmile
18-04-2014, 07:39 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : غایب
مدال ها

اعتبار: 723

سلام من دوسه سال پیش ازین کاورا گرفتم اون موقع فروشنده ش میگفت کار ترکه Dunnofکیفیتش خوب بود اکثر اوقات رو مبلامه فقط وقتی مهمون دارم ورش میدارم تنها اشتباهی که کردم این بود که چون خواستم با رنگ دکوراسیونم ست کنم قهوه ای تیره گرفتم که باعث میشه فضا رو تیره و کوچیک نشون بده Dash2امیدوارم کمکت کرده باشم Flowerysmile
18-04-2014, 10:01 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 15

(18-04-2014, 10:01 PM)مامان دانی نوشته: سلام من دوسه سال پیش ازین کاورا گرفتم اون موقع فروشنده ش میگفت کار ترکه Dunnofکیفیتش خوب بود اکثر اوقات رو مبلامه فقط وقتی مهمون دارم ورش میدارم تنها اشتباهی که کردم این بود که چون خواستم با رنگ دکوراسیونم ست کنم قهوه ای تیره گرفتم که باعث میشه فضا رو تیره و کوچیک نشون بده Dash2امیدوارم کمکت کرده باشم Flowerysmile

سلام عزیز
حالا که ازشون داشتید ممنون میشم دو تا سوالم را جواب بدید
اینام که من می خوام بخرم گفتند کار ترکه ولی من می خوام دقیقا به همون دلیل شما سفید بگیرم
1- لکه بری روشون چطوره ؟؟؟ منظورم اینه که پارچشون جوری هست که لک و کثیفی توی بافتش نفوذ نکنه ؟؟؟
2- از یه نفر که کاور پارچه ای می دوخت شنیدم بعد یه مدت کش ها شل شده و حالت اول را ندارند؟؟؟
ممنون مهربون که برام وقت گذاشتین
18-04-2014, 11:30 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

سلام یه کمکی میخواستم.ما خونمون آپارتمانیه و آشپزخونش کوچیکه ولی از آشپزخونه یه بالکن داره که اندازش خوبه و رو به خیابونه.من میخوام یه گاز و سینک توش بزارم و به عنوان آشپزخونه کوچیک ازش استفاده کنم .مشکلم از لحاظ دیده .چون نرده کشی نیست و تا نصفه چیده شده.حالا به نظرتون قسمت بالاشو چیکار کنم؟؟ با چه پرده ای بپوشونم.؟؟؟ نظری ایده ای دارید؟؟؟ Flowerysmile
19-04-2014, 12:22 AM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 58

ارسال: #6
(19-04-2014, 12:22 AM)setaretala نوشته: سلام یه کمکی میخواستم.ما خونمون آپارتمانیه و آشپزخونش کوچیکه ولی از آشپزخونه یه بالکن داره که اندازش خوبه و رو به خیابونه.من میخوام یه گاز و سینک توش بزارم و به عنوان آشپزخونه کوچیک ازش استفاده کنم .مشکلم از لحاظ دیده .چون نرده کشی نیست و تا نصفه چیده شده.حالا به نظرتون قسمت بالاشو چیکار کنم؟؟ با چه پرده ای بپوشونم.؟؟؟ نظری ایده ای دارید؟؟؟ Flowerysmile

سلام عزيزم
من خونه ى قبلى پدرم اينطورى بود از ايرانيت استفاده کردن براى پوشش بالکن
تو نت سرچ کنى عکساش ميادFlowerysmile
(آخرین تغییر در ارسال: 19-04-2014, 01:56 AM توسط غزال70.)
19-04-2014, 01:52 AM,
وب سایت کاربر یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 12

سلام دوستان
من می خوام خونه رو عوض کنم . پذیرایی یک دونه فرش 12 متری می خوره و کنارش خالی می مونه که باید موکت کنم . .
هال هم باید توش یک فرش 9 متری می خوره و چون فرش نه متری ندارم و خونه مستاجری هم هست نمی خوام برای فرش هزینه کنم و آشپزخونه هم باید موکت بشه.
حالا خواستم نظرتون رو بدونم چون رنگ فرشم قرمز هستش و حاشیه هاش بیشتر توش کرم داره بهتره که موکت رو چه رنگی بگیرم.
مبلهام رو رد کردم رفته و فعلا مبل ندارم و مشخص نیست بتونم کی بخرم .
پرده هم باید برای این خونه بگیرم و خواستم بدونم که پرده رو هم چه رنگی بگیرم.
ممنون از شما دوستان.
19-04-2014, 10:59 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 58

ارسال: #8
(01-01-1970, 03:30 AM)khosroabadifatemehول892554' نوشته: سلام دوستان
من می خوام خونه رو عوض کنم . پذیرایی یک دونه فرش 12 متری می خوره و کنارش خالی می مونه که باید موکت کنمي .
هال هم باید توش یک فرش 9 متری می خوره و چون فرش نه متری ندارم و خونه مستاجری هم هست نمی خوام برای فرش هزینه کنم و آشپزخونه هم باید موکت بشه.
حالا خواستم نظرتون رو بدونم چون رنگ فرشم قرمز هستش و حاشیه هاش بیشتر توش کرم داره بهتره که موکت رو چه رنگی بگیرم.
مبلهام رو رد کردم رفته و فعلا مبل ندارم و مشخص نیست بتونم کی بخرم .
پرده هم باید برای این خونه بگیرم و خواستم بدونم که پرده رو هم چه رنگی بگیرم.
ممنون از شما دوستان.

سلام خانومى اگه حاشىه فرشت کرمه موکتتم کوم بگىر که يه تيکه در بىاد چون اگر رنگ ديگه مخصوصا يه رنگ تيره بگيرى خونت خيلى شلوغ و نا هماهنگ نشون ميده
براى پرده هم اگر دکور خونت بىشتر قرمزه خوب قرمز بگىر
ولى به نظر من بهتره رنگ کرم بگيرى که هم محيطو اروم تر کنه هم هماهنگ باشه با اکثر رنگاى تيره هم ست ميشه اگر بوفه ب
مجسمه يا هر دکورى قهوه اى تو خونت باشه راحت مى تونه ست بشه با پرده و موکت کرم
موفق باشى
19-04-2014, 01:06 PM,
وب سایت کاربر یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 49

مرجان عزیز . مدل مبلی که انتخاب کردم اینه. حالا چند تا سوال به نظرت کدوم طرفش سمت پرده باشه کدومش به دیوار. و در مورد رنگش چه کار کنم. همش رو یه رنگ بگیرم(طوسی) و کوسناشو رنگی(سفید مشکی و فیروزه ای). یا پائینشو سفید بگیرم (مثل عکس) کف و بالشتاش طوسی و کوسناش رنگی و یا ....؟البته می خوام بدم یه تیکه مثل پاف ولی بلند تر (طولش) بهش اضافه کنه. اون چه رنگی باشه ساده طوسی یا گلدار؟
این مدل مبل
[عکس: 20140419142527_mhatami_130208-813633.jpg]
رنگشو نمی دونم کد.م بهتره طوسی روشن یا تیره
[عکس: 20140419143427_12.jpg]
(آخرین تغییر در ارسال: 19-04-2014, 01:34 PM توسط ویدا اراد.)
19-04-2014, 01:32 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 21

(19-04-2014, 12:22 AM)setaretala نوشته: سلام یه کمکی میخواستم.ما خونمون آپارتمانیه و آشپزخونش کوچیکه ولی از آشپزخونه یه بالکن داره که اندازش خوبه و رو به خیابونه.من میخوام یه گاز و سینک توش بزارم و به عنوان آشپزخونه کوچیک ازش استفاده کنم .مشکلم از لحاظ دیده .چون نرده کشی نیست و تا نصفه چیده شده.حالا به نظرتون قسمت بالاشو چیکار کنم؟؟ با چه پرده ای بپوشونم.؟؟؟ نظری ایده ای دارید؟؟؟ Flowerysmile

دوست عزیز از اونجایی که شما میخواهید از این فضا برای پخت و پز استفاده کنید استفاده از پرده مناسب نیست بهترین کار و البته ارزان ترین کار استفاده از ورقهای پلی کربنات هست که بسیار سبک هستند و نسبت به موارد مشابه خیلی هم ارزان ترند. در مقابل باد و باران و گرما و سرما هم مقاومند و در رنگهای مختلف هم هستند. شما فقط نیاز به یک چهار چوب برای اطراف دارید که ورقه رو به چهار چوب نصب کنید و چهار چوب رو به دیوار . نصبش هم خیلی راحته با چند تا پیچ و مهره و دریل میتونید کار رو خودتون هم انجام بدید.
19-04-2014, 02:54 PM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'