تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 2.63 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری برای دکوراسیون خونه‌هامون (2)
مرسی از راهنماییت فاطمه جون
ولی من خیلیه رو دیدم که از پارکت راضی بودن
جنس پارکت شما چیه؟آخه شنیدم جنس پلاستیکی آلمانی خوبه
خدایا به امید تو نه به امید خلق روزگار
}
سلام خانوما مبل های من بنفشه و میز نهار خوری و میز ال سی دی قهوه ای تیره.کف خونه قهوه ای روشن ست با کابینت هام.پرده چه رنگی بگیرم؟
لطفا با لبخند به مانیتور نگاه کنیدredy
}
گوناگون از وب
loading...
سلام لطفا به منم کمک کنید من نمیدونم بالای پرده خونمو چکار کنم همینجور برای جوع کردنشHanghead[عکس: 20130608084829_P6080025.jpg]
83 فقط خدا می داند و بس
}
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید
برا خونه پارکت خوبه؟کدوم جنسش بهتره؟
من خونم 87 متره که حمام و دستشویی و آشپز خونه رو ازش کم کنم تقریبا 80 متر میشه<دوس دارم پارکت کنمHanghead
}
عزیزم پارکت هزینه بالای داره و تنوع زیاد همینجور نصابشم باید ماهر باشه تا کار تمیزی تحویل بدهFlowerysmile
83 فقط خدا می داند و بس
}
ولی من پارکت دوس دارم
از سرامیک خوشم نمیاد خیلی لیزه
کسی پارکت نکرده بیاد منو راهنمایی کنه
یا یه براورد قیمت بهم بگه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!111crying
}
گوناگون از وب
loading...
سلام من دنبال میز ال سی دی خیلی شیک ترجیحا چوبی میگردم کسی میتونه ادرس بده ممنون میشم
یه جایی تو تهران هست که مبلمان دست دوم میفروشن کسی ادرس اونجا رو بلده بگه ممنون میشم راهنمایی کنیین
}
سلام.من آشپزخونم از اين سراميكاست رو ديوارش ...به نظرتون چه رنگ كابينتي با هاش قشنگ ميشه؟
نظر بدين كه خيلي عجله دارم.مرسسسيييييFlowerysmile[عکس: 20130609071133_IMAG0117.jpg]
[عکس: 20141126102957__.jpg]
}
(۱۹-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ق.ظ)rainy نوشته:  سلام.من آشپزخونم از اين سراميكاست رو ديوارش ...به نظرتون چه رنگ كابينتي با هاش قشنگ ميشه؟
نظر بدين كه خيلي عجله دارم.مرسسسيييييFlowerysmile[عکس: 20130609071133_IMAG0117.jpg]

سلام... بهه نظر من طرح چوب بهش میاد... خونه یکی از فامیلامون از این طرحا دیدم که توش رنگ صورتی و سبز هم قاطی بود... خئایی شیک بود... با این رنگ سرامیک از رنگ سفید تا کرم تا قهوه روشن و تیره بهش میادFlowerysmile
}
مرسي marzi جان .به نظرتون سفيد بادمجوني براق بهش مياد؟
يا سفيد قرمز؟
[عکس: 20141126102957__.jpg]
}
گوناگون از وب
loading...