• 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری برای دکوراسیون خونه‌هامون
اشپزخونش پنجره زیاد داره و نمیشه کابینت زد راهی هس که از این پنجره ها استفاده کنم ؟
  پاسخ
سلام خانوم گلیا کف آشپزخانه ما سرامیک سفیده و خییلی اذیت میشم راهی هست با هزینه کم طوری رنگش رو عوض کنم که زیبا و شکیل باشه یه چیزی مثله برچسباکه به دیواره در ضمن کابینت ها چوبی روشنه
کناره های پذیرایی هم سیمانه و روش فرش نیست اصلا جلوه خوبی نداره چکارشون کنم؟
لذتی که از علم حاصل می شود بی آلایش است صلوات
  پاسخ
برای کفپوش هم میتونین از کفپوشهای PVC استفاده کنین و هم لمینت
پی وی سی برای آشپزخونه مناسبتره چون آب بهش جذب نمیشه
از نظر قیمت هم هردو گزینه بالا از گرانیت و پارکت ارزونتر هستن و حدود قیمت سرامیک در میاد

[تصویر:  20160411113738_kafpoosh.jpg]
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]

Created by Wedding Favors
  پاسخ
[تصویر:  20160508122232__.jpg]

[تصویر:  20160508122312__.jpg]

سلام خانوما دکور خونمون رو میخوام عوض کنم لطفا نظر بدین تا شیک تر بشه قالی ها رو میخوام عوض کنم د باره طرحش؟؟ و اینکه اگه مبل زرده را بردارم بهتره یا نه؟ یاینکه عوضش کنم چه مدلی بهتره منتظر ایده هاتومن هستم ممنون
  پاسخ
سلام به نظرم اولویت رو بزار واسه عوض کردن مبل زرده . چون اون اصلا همخوانی نداره با دکورت . مثلا یه دست راحتی گلدار و با رنگ غالب قهوه ای کرم میخوره خانم .
  پاسخ
[تصویر:  20160510101843__.jpg]
[تصویر:  20160510102318__.jpg]
ببخشید من زیا سلیقه ندارم این راهرو را نمیدونم چکار کنم؟
[تصویر:  20160510102113__.jpg]
[تصویر:  20160510102153__.jpg]
این پرده دم درم میخوام عوض کنم نمیدونم چطوری بذارم جنس ورنگ ؟ بی زحمت کمک کنید؟
چا گفشی ام دی اف ام بذارم داخل حال یا راهرو؟ اگه زودتر نظراتون بگین ممنون میشم
  پاسخ
سلام 83
به نظر من توی راهرو یه پادری خوشکل بزارین و جا کفشی ام دی اف هم همونجا تو راهرو بغل دیوار بهتره تا اینکه داخل باشه
پرده دم در هم قدش کوتاهتر باشه و رنگش با پرده اپن همخوانی داشته باشه
پیامبر اکرم(ص): هر کس آخرین کلام او لااله الا الله باشد وارد بهشت می شود.
  پاسخ
دوستان سلام. لطفا راهنمایی کنید
خونه من ۶۰ متره. کابینت آشپزخونه اپن سفید و گردویی ست. رنگ دیوار پذیرایی سبز فیروزه ای روشن و مبل فیروزه ای با پایه قهوه ای هست. به نظرتون چطور میتونم ارتباط خوبی بین این رنگها در چیدمان برقرار کنم؟ خیلی سردرگمم آیا میشه دکوراسیون زیبایی چید؟ممنون از لطف شما
  پاسخ
(۳۰-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ عصر)غزال70 نوشته است:
(۱۱-۱۰-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح)khosroabadifatemehول892554' نوشته است: سلام دوستان
من می خوام خونه رو عوض کنم . پذیرایی یک دونه فرش 12 متری می خوره و کنارش خالی می مونه که باید موکت کنمي .
هال هم باید توش یک فرش 9 متری می خوره و چون فرش نه متری ندارم و خونه مستاجری هم هست نمی خوام برای فرش هزینه کنم و آشپزخونه هم باید موکت بشه.
حالا خواستم نظرتون رو بدونم چون رنگ فرشم قرمز هستش و حاشیه هاش بیشتر توش کرم داره بهتره که موکت رو چه رنگی بگیرم.
مبلهام رو رد کردم رفته و فعلا مبل ندارم و مشخص نیست بتونم کی بخرم .
پرده هم باید برای این خونه بگیرم و خواستم بدونم که پرده رو هم چه رنگی بگیرم.
ممنون از شما دوستان.

سلام خانومى اگه حاشىه فرشت کرمه موکتتم کوم بگىر که يه تيکه در بىاد چون اگر رنگ ديگه مخصوصا يه رنگ تيره بگيرى خونت خيلى شلوغ و نا هماهنگ نشون ميده
براى پرده هم اگر دکور خونت بىشتر قرمزه خوب قرمز بگىر 
ولى به نظر من بهتره رنگ کرم بگيرى که هم محيطو اروم تر کنه هم هماهنگ باشه با اکثر رنگاى تيره هم ست ميشه اگر بوفه ب
  مجسمه  يا هر دکورى قهوه اى تو خونت باشه راحت مى تونه ست بشه با پرده و موکت کرم
موفق باشى
سلام عزیزم آینه کاری دیوار و آینه های دکوراتیو خیلی میتونه دکوراسیون خونتو شیک کنه. نمونه هاشو حتما تو سایت دکوراچی ببین کلی ایده دکوراسیون منزل داره که میتونه کمکت کنه.
  پاسخ
سلام به همگی
ما یک کانال آشپزی ایرانی در یوتوب داریم که همه غذاهای خوشمزه ایرانی را در عرض چند دقیقه در اختیار شما گذاشتیم با کلی زیرنویس و دستور پختهای مکتوب!
ممنون میشیم از طریق یوتوب کانال ما را دنبال کنید و مشترک شوید. اسم کانال: yummy boards
https://www.youtube.com/channel/UCo3M-k4...avGS95FCsQ
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همفکری برای دکوراسیون خونه‌هامون (2) honar 1,232 330,412 ۱-۳-۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: yasna86
  سوال و جواب درباره عکس خونه های خودمون m1363 93 57,311 ۱۴-۱۱-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: arezoo-jojo
  راهکارهایی برای خونه هایی که توش بچه کوچیک دارن PINAR 19 9,893 ۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فرنوش20
  اصول تغییر دکوراسیون برای سال نو mayam paeezi 0 982 ۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: mayam paeezi
  10 ایده برای دکوراسیون داخلی منزل الهه ناز 0 1,350 ۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: الهه ناز
Ksmiletris ده پیشنهاد ساده برای تغییر دکوراسیون داخلی *nazanin* 0 1,252 ۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: *nazanin*
Daemons چند پیشنهاد زیرکانه برای دکوراسیون زمستانی ! *HELIA* 0 1,034 ۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: *HELIA*