• 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری در مورد بی اشهایی کودک
سلام
پسر من با هیچی نمی تونم گولش بزنم
دست به دامن همه چی شدم از آب بازی تا بردن به پارک و تفریح شاید روزی یه وعده غذا بخوره
اگه راه حلی دارین کمکم کنین
دکتر هم مدام بهش قرص و شربت اشتها می ده
ولی میگه اگه بچه خودم بود بهش نمی دادم
موندم
واقعا می خوام زار بزنم
چون می گذرد غمی نیست...
  پاسخ
سلام خانوم گلا. برای صبحانه بچه یک و نیم ساله چی پیشنهاد می دین. صبح ها بزرگترین دغدغه فکری من اینه که چی بدم بچم بخوره؟ لطفا اگه می دونید کمکم کنید. Flowerysmileعذاب وجدان دارم فکر می کنم مامان خوبی نیستمcrying
  پاسخ
سلام خانوم گلا
دختر من یازده ماهشه. وزن تولدش 2/850. الان حدود8/5
غذا درست و حسابی نميخوره. چیزهای شیرین مث میوه و آبمیوه و خرما که اصلا لب نمیزنه. به خاطر کم وزنیش و بی اشتهایی بردم دکتر بهش شربت زینک سولفات داد اما رو اشتهاش تاثیر نداشت بگید آخه من چکار کنم؟
خسته شدم بسکه غذا درست کردم براش و نخورد
[/font][/size][/color]هر چقدر آدم ها را بیشتر می شناسی تنهایی ات دلچسب تر می شود
  پاسخ
سلام به همه...
دختر من 16 ماهشه صبحانه نون تست با خامه عسل.سرلاک.تخم مرغ یا ابپز یا نیمرو یا املت.فرنی.شیربرنج. یا پنیر.نون وقتی از این فانتزیا و تست باشه راحت میخوره...
یه مدت بی اشتها شد هر چی درس میکردم نمیخورد تا اینکه متوجه شدم ذاعقه غذاییش عوض شده میل به خوردن چیزهای جدید مخصوصا تکه ایی داشت نه سوپی و نرم....
میان وعده اب سیب.بیسکوییت مادر...بستنی...دنت...موز..خرما...این چیزا رو میدم
عاشق ماکارونی هست3

بانوے هیچ قـِـصـِـه اے نـَـخـواهـَـم بود !

جـُـز قـِـصـِـه اے کـه ..
مـَـردِ مــَـن قــَـهـرِمان همیشـِـگے اش استـ ..!

نیمـِـه ے گــُـمشـُـده ام نیستے که با نیمـِـه ے دیگــَـر به جــُـستـُـجویــَـت بـَـرخیـزَمـــ ،
" تــُــو . . " تمام گــُــمشــُـدِه ے مــَـنے که پیدا شــُـده اے
90.7.21Heartshape2
  پاسخ
سلام
خانما اگر بچه هاتون بی اشتها مدتی در طول روز کمی زرشک پلویی خام بهشون بدید اینو یک دکتر متخصص تغذیه بهم گفت من برای پسرم امتحان کردم واقعا عالی بود
فقط مجبورشون نکنید که بخورن بریزید توی یک کاسه و بزارید لب میز یا جایی که تو چشمشونه یا کنارشون وقتی که دارن بازی میکنن
و یک کمی هم از مزه اش تعریف کنید و از اون کارا که خودتون بهتر بلدید چیکار کنید تا بچه ها به خوردن تشویق بشن
مطمئن باشید جواب میده83
  پاسخ
بهترین قطره آهن برای کودکان قطره ایی هست که دندون ها رو سیاه نکنه و عوارض گوارشی نداشته باشه و طعم فلز هم نده
  پاسخ