تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه چیز از هلاهوپ این وسیله تازه مد شده
هلاهوپ یا هولی هوپ حلقه هایی است که کودکان از ان برای بازی استفاده می کردند که البته امروزه بزرگسالان مخصوصا خانومای ایرانی از ان در امر لاغری استفاده میکنند والبته یکی از وسایل باشگاه ها ایروبیک محسوب شده.
مشخصات هلاهوپ:قطر 70 سانتی متر برای کودکان وقطر 1متر برای بزرگسالان است
امروزه هلاهوپ ها تغییر داشته زیرا مانند پازل جدا هستند وهر کس بنا بر تمایل خود انهارا وصل کرده و دیگر تغییر عاج هایی هستند که در سطح داخلی ان تعبیه شده تا باعث چربی سوزی بهتر شود
مزایای هلاهوپ:
نیاز به مکان وزمان خاص ندارد
باعث تقویت سلامت قلب شده
باعث تقویت عضلات شکم-ران-پشت-پاها شده
چربی سوز پهلو وشکم محسوب میشود
چرخاندن ان به دور بازو باعث تقویت عضلات بازو-شانه-سرشانه شده
اگربرای اولین بار هلاهوپ میزنید
هلاهوپ را دور کمر انداخته و با چرخش باسن خود مانع از افتادن ان شوید ودر هنگام چرخاندن هلاهوپ به عضلات کمر کشش زیاد وارد نکرده شما حتی برای لاغری بازو میتوانید ان را دور بازو انداخته و بچرخانید ولی هرگز این عمل را با دور گردن انداختن انجام ندهید
با هر یک ساعت هلاهوپ زدن حدود 400 کالری میسوزانید
}
مرسی گلم
من امروز هولاهوپ خریدم
اما بلد نبودم دور کمرم بچرخونم
ولی تمرین کنم یاد میگیرم!
}
سلام.من هر چی تمرین میکنم نمیشه.چیکار کنم؟crying
(1782)

}
سلام من هر وقت می زنم کمر درد شدید می گیرم دلیلشو می دونید؟
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۳-۰۹-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ)ساناز2 نوشته:  سلام.من هر چی تمرین میکنم نمیشه.چیکار کنم؟crying

سلام ناز گلم باید پا به عرض شانه باز باشه و با چرخش باسن باید مانع از افتادن هلا بشیدبا تمرین راه می افتید
}
(۲۳-۰۹-۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ)اژدها نوشته:  سلام من هر وقت می زنم کمر درد شدید می گیرم دلیلشو می دونید؟

باید کشش زیاد تو کمر ایجاد نکنید
}
سلام بچه ها
من حدودا چندماه ازش استفاده کردم ولی احساس میکنم که چربی ها را به سمت پایین میبره چون چربی های شکم به حالت زیرشکم در امده بود نمیدونم توی یه مجله ای هم خوندم که این وسیله چربی ها را به سمت پایین میبره
حالا نمیدونم واقعا اینطوری بود یا من به نظرم میامدFlowerysmile
[عکس: 20130113141729_111.jpg]
}
این وسیله رو خیلی باید با دقت استفاده کنیم.برای دور شکم خوبه ولی در چرخش باید مراقب باشی که به مهرهای کمر آسیب نرسونه.والا مربی ورزش من میگفت خیلی مراقب باشید.Dunnof
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married in]
Created by Wedding Favors
}
گوناگون از وب
loading...
Wavesmile
(از 6سالگی هلاهوپ دارم)منم چندساله که میزنم
معمولا روزی نیم ساعت...خییییییییلی خوبه
کاملا به شکم فشار میاره و باعث میشه شکم سفت شه
پیشنهاد میکنم کسایی که بلد نیستن حتما یاد بگیرن1 (49)
Flowerysmile
هرکی پاک تره.................تنها تره
}