تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واسه اینکه پشت گردن همسرم همیشه مرتب باشه چی کار کنم؟
واسه تمیز موندن پشت گردن آقایون در فاصله بین 2 اصلاح چه راهکاری پیشنهاد میدین؟
ما زنده به آنیم که آرام نمانیم
پاسخ }
عزیزم من خودم هر چند روزی پشت گردن شوهرم رو با تیغ خطی که رفته آرایشگاه رو تمیز می کنم (1782)
خدای مهربونم من ازت معجزه میخوام
پاسخ }
[quote='هستی 69' pid='661207' dateline='1366130929']
عزیزم من خودم هر چند روزی پشت گردن شوهرم رو با تیغ خطی که رفته آرایشگاه رو تمیز می کنم (1782)
[/quoی شرایط کارم جوریه که از هم دوریم. میخوام بدونم راهی هست که خودش در غیاب من بتونه این کار رو انجام بده؟
پاسخ }
سلام فک نکنم راه دیگه ای باشه عزیزم باید یه روز درمیون اصلاح بشه اگه خودشم بخواد این کارو بکنه میتونه کرم موبر بزنه بعد بشوره
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
دوستان برای این منظور دستگاهی چیزی هست که فرد خودش بتونه باهاش کار کنه؟
پاسخ }
سلام

راهش فقط اینه که همسر شما چه هر روز حمام برن یا نه ، شما موهای پشت گردنشون رو مرتب کنید حالا یا دوش میگیرن یا مجبورن پشت گردنشون رو تو دستشویی بشورن . Dunnof
پاسخ }
ممنون دوستان. انگار که راه دیگه ای ندارهDunnof.بازم ممنونFlowerysmile
پاسخ }
(۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ)فاطمه1985 نوشته:  
(۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ)هستی 69 نوشته:  عزیزم من خودم هر چند روزی پشت گردن شوهرم رو با تیغ خطی که رفته آرایشگاه رو تمیز می کنم (1782)

عزیزم منم هر وقت که به همسری میرسم همین کار رو میکنم ولی شرایط کارم جوریه که از هم دوریم. یعنی اینجا که کار میکنم همه همکارام بدون همسراشون هستن و همه ما تو پانسیون محل کارمون زندگی می کنیم. میخوام اینو بگم که همکارام علیرغم اینکه تنهان و همسراشون پیششون نیستن همیشه مرتب اند. میخوام بدونم راهی هست که خودش در غیاب من بتونه این کار رو انجام بده؟ نمیدونم بقیه دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارن؟

عزیزم همکاراتون یا میرن آریشگاه یا میدن دوستاشون این کارو براشون می کنن پشت گردن راحت نیست که بشه خودت تمیز کنی.. Dunnof
من برا داداشام و بابام این کارو می کنم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
Wavesmile عزیزم یک دستگاه مثل خودکار میمونه اسمش فکر کنیم میکرو تاچ
برای کوتاه کردن موی پشت گردن و خط ریش و موی داخل گوش و ...
قیمتش هم 30 تومن یا 40 تومن بود مثل ریش تراش اما خیلی خیلی باریک مثل یک خودکار
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
سلام خانوميWavesmile يك دستگاههايي هست صرفا مخصوص همين كاره موي پشت گردن گوش و بيني.من عيدي واسه همسرم خريدم قيمتش هم خيلي مناسبه من 24000 تومان خريدم قيمتهاش خيلي متفاوته از 15000 تومان داره تا 150000 تومان همه اش هم يك كار انجام ميده به نظرم اگر از اين دستگاه داشته باشه با قرار دادن دو آينه روبروي هم خودش ميتونه اين كار رو انجام بدهFlowerysmile
تمام ناتمام من با تو تمام مي شود.

[عکس: 103tomrnpjyn.png]
پاسخ }