تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی میرید مسافرت چی میپزید ؟؟؟
سلام دوستان فکر کنم این تایپک لازم بود امیدوارم حذفش نکنن .....
وقتی میرید بیرون یا مسافرت غذا چی میبرید ...
من با عشقم اختلاف نظر داریم ایشون میگن که فقط غذای رستوران من هم دوست ندارم Dash2شما راهنمای کنید که واسه صبحانه .. نهار .. عصرانه وشام چی میپزید Dunnof

این یکی از غذاهای هستش که بیشتر خانواده های ایرانی واسه بیرون رفتن یا مسافرت میخورن Yum2
[عکس: 20131024170609_29092010018.jpg]
}
سلام ماچند سالیه که با یکی از فامیلا چندین بار مسافرت رفتیم وخیلی خوش گذشت اگر میخواستیم فقط غذای رستوران بخوریم که خرجمون سر به فلک میزد بنابراین من و خانم همسفرمون خودمون غذا میپختیم وقتی که تو ویلا یا زایر سرا ساکن بودیم که پلو خورش ومرغ وماهی کباب میپختیم ولی بین راه ها غذاهای ساده تری مثل کشک بادمجون (یادش بخیر چقدر خاطره انگیز شد) ماکارونی وکوکو سیب زمینی نیمرو ........میپختیم البته کارها رو با همقسمت میکردیم که سخت نگذره خرجمون هم کمتر میشد برای عید امسال هم برنامه داریم(1782)Bollywood
[عکس: 20150118202258_3953042_max.jpg]
}
غذاهای ساده مثل کته و کوکو و جوجه
خدایا امشب مهمانم باش به صرف یک قهوه تلخ...وقتش رسیده طعم دنیایت را بدانیHanghead
}
ما برای صبحانه نون و پنیر و چایی می بریم و توی ماشین می خوریم یعنی مامانم لقمه می گیره یا ساندویچ می کنه بهمون میده یا اگر یه جای دنج و خوب پیدا کنیم پیاده میشیم و صبحانه می خوریم. برای ناهار مامان جان از شب قبل کباب تابه ای درست می کنن به همراه نون باگت و خیار شور و گوجه، خیلی خوشمزه میشه یا بعضی وقت ها هم تن ماهی میخوریم. شام هم سعی میکنیم سبک بخوریم که معمولا تخم مرغ هستش.
}
گوناگون از وب
loading...
ما معمولا نون پنیر وسبزی میبریم واسه تو راه به مقصد رسیدیم کتلت یا تن ماهی یا هر غذای سبک دیگه چون تو مسافرت نباید معده سنگین بشه Flowerysmile
}
سلامWavesmile
اینم غذای ما توی روز جمعه که باهمسری رفته بودیم بیرون Yum2
[عکس: 20131028114547_2013-10-2513.48.04.jpg]
}
من معمولا تابستونا برای تو راهی مرغ رو میپزم و تو ماشین لقمه میدم به همسری و پسرم زمستونام معمولا سالاد الویه ولی همیشه نون و پنیر و چای همراهمه
}
ساندویچ مرغ با چایی و خوراکیhih
میدانیکه
ازخدا خواستن عزت است
اگر برآورده شود رحمت است و اگر نشود حکمت است
از خلق خدا خواستن خفت است
اگربرآورده شود منت است اگر نشود ذلت است
پس هر چه می خواهی از خدا بخواه
و در نظر داشته باش که
برای او غیر ممکن وجود ندارد و تمام غیر ممکن ها فقط برای توست
پس با خدا باش و پادشاهی کن
بی خدا باش و هرچه خواهی کن1 (49)
}
گوناگون از وب
loading...
من هیچوقت تو مسافرت برنج نمیبرم.کنسرو ماهی و سیب زمینی پیاز و بادمجون و گوجه و تخم مرغ با یه ماهیتابه و روغن.نونم تو راه میگیریم.
بهتر از اینه که بخوای برنج دم بذاری و پیشش بشینی!
کلا عاشق مسافرت بار سبکم!زیادم میریم همشم با شوهرم دوتایی خیلی خوش میگذره اینجوری!!Wavesmile
کوچولوی ما مهبد
[عکس: c669cc94d7.png]
}
معمولا مسافرتمون از صبح زود شروع میشه وصبحونه رو بیرون میخوریم که حتما تخم مرغ نیمرو با پیاز خام میخوریمYum2خیلی حال
میدهYum2واسه ناهار اگه عجله ای واسه رسیدن بمقصد
نداشته باشیم جوجه کباب درست میکنیم در غیر این صورت
مرغ سرخ شده با سیب زمینی وخیارشور ولیمو ترش hih
کلا من تو مسافرت خیلی به غذا اهمیت میدمYum2Yum2Yum2
}