امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویندوز ۸ به درد چه کسانی می خورد؟
#1
سیستم عامل جدید مایکروسافت تا اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. فکر داشتن یک لپ تاپ جدید با سیستم عامل جدید هم همه را به وجد می آورد. اما واقعاً بروز رسانی ویندوز ۷ به ویندوز ۸ فرق زیادی برای دارندگان لپ تاپ خواهد کرد؟ آیا باید در حال حاضر از خریدن کامپیوتر و لپ تاپ با سیستم عامل های ویندوز فعلی صرف نظر کرد؟

جواب من به این سوال "نه” است، چرا که فرق اصلی بین این دو ویندوز در داشتن قابلیت های خوب و پیشرفته برای صفحه نمایش های لمسی خواهد بود. پس با داشتن همان کامپیوترها و لپ تاپ های معمولی شما فرق زیادی را احساس نخواهید کرد. ویندوز ۸ سیستم عاملی خواهد بود که برای دستگاههایی با صفحات لمسی طراحی و ساخته شده است. لپ تاپ یا کامپیوتر شما باید صفحه نمایش لمسی داشته باشد تا بتواند از تمام ویژگی های این سیستم عامل جدید استفاده کند. پس اگر می خواهید ویندوز ۸ را داشته باشید و از آن لذت ببرید، باید دست نگه دارید و منتظر بمانید تا این سیستم عامل با یک کامپیوتر لمسی بیاید.

البته در این جا باید گفت که تا عرضه رسمی ویندوز ۸ نمی توان قاطعانه در مورد آن نظر داد. باید دید که نوآوری های نهایی ویندوز ۸ چه چیزهایی خواهد.


عصر ایران
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
پاسخ }
#2
البته چند تا نکنه یادآور میشم ، یکی اینکه سرعت ویندوز سون و 8 در تمام موارد غیر از یک مورد اختلاف خیلی کمی داره . اون یک مورد هم سرعت لود (بالا آمدن) هست که در ویندوز 8 بهبود مناسبی داشته و تقریبا نصف ویندوز 7 هست.
از موارد دیگه می تونم به تغییرات در رابط گرافیکی اشاره کنم . چند تا امکانات جدید هم اضافه شده که اگه وقت شد مفصل میگم
پاسخ }