امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن آرایش با محلول طبیعی دست ساز
#1
بسیاری از زنان سعی می کنند از محصولات آرایشی که بیش از حد، از مواد مصنوعی در به وجود آوردن رایحه و رنگ آنها استفاده شده است پرهیز کنند ولی هنگامی که با استفاده از این محصولات، آرایش می کنند و زیبایی دل نشینی به آنها می دهد اغلب صدمات آن ها را فراموش می کنند.

هنگامی که شما آرایش طبیعی را حذف می کنید، آرایشیک راه هایی برای مراقبت از پوست، به شما توصیه می کند. به عنوان مثال برای پاک کردن آرایش خود از مواد شیمیایی، مصنوعی و تحریک کننده استفاده نکنید. زیرا در آنها از الکل قوی استفاده شده است و زمانی که نواری از پوست شما را می گیرد معمولا باعث واکنش های آلرژیک، از قبیل قرمزی و خشکی می شود.

پاک کردن آرایش با محلول طبیعی دست ساز

شما می توانیم به صورت طبیعی آرایش خود را پاک کنید، در این حالت شما نیاز به یک خیار و نیمی از یک فنجان شیر دارید و به سادگی و طبیعی می توانید آرایش خود را پاک کنید. پوست شما نیاز به لایه برداری دارد که توسط پوره خیار این کار انجام می شود، پس در کنار شیر به مدت ده دقیقه بجوشانید، و بعد آن را در یخچال قرار دهید تا مورد استفاده قرار گیرد.

برای پاک کردن آرایش چشم می توانید از روغن زیتون استفاده کنید، پنبه را به آرامی در روغن زیتون بغلتانید و به آرامی در امتداد پلک چشم خود بکشید.

با استفاده کردن از روغن نارگیل و روغن جوجوبا علاوه بر مرطوب کردن پوست، به زیبایی پوست شما نیز کمک می کند و برای تسکین پوست خود می توانید از دستورالعمل هایی استفاده کنید که مواد لازم آنها در آشپزخانه های شما یافت می شود .


منبع:میهن مد
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
پاسخ }