تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن جای برچسب
خوب شد یادم افتاد !!!

بچه ها منم چند وقت پیش رفتم از اطلس پود یه رومیزی خوشجل واسه ناهار خوریم گرفتم، اما چشتون روز بعد رو نبینه که به اشتباه یه برچسب ( برچسب فرش ماشینی رو کندم و اشتباها گذاشتم رو رومیزی و چون هوا گرم بود برچسبش چسبید به رومیزیHangheadبا جوش شیرین و سرکه امتحان کردم اما از جاش جم نخورد و حالا من موندم و یه رو میزی خوشجل چسبی ، چکارش کنم. اینم بگم که رنگش سفیده
پاسخ }
(۰۵-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ)trename نوشته:  من از این پلاستیک ژله ای ها که به کاشی و سرامیک و ... میچسبونن زدم به یخچالمون. رنگ ژله ها چسبیده به یخچال. دقیقا مانند شکل ژله رو یخچال مونده. الان میخوام پاکش کنم طوری که رنگ یخچالم کنده نشه. با چی میشه پاکش کرد؟Dash2
داشتم این مطلبو برای یه سایته دیگه تایپ می کردم پشیمون شدم و گفتم بزار اول از خانوم گل بپرسم! مثله اینکه اینج مشکل بچه ها هم بوده! مرسی خانوم گلا. یعنی واقعا با استون میره؟Dunnof رنگ یخچال و نمی بره؟
میرم استون رو امتحان میکنم و خبرشو میدم.

سلام عزیزم میتونی با سیفcif پاکش کنی
حتی جای مازیک روی دیوارم پاک میکنه
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
پاسخ }
(۰۵-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ)aminegar نوشته:  خوب شد یادم افتاد !!!

بچه ها منم چند وقت پیش رفتم از اطلس پود یه رومیزی خوشجل واسه ناهار خوریم گرفتم، اما چشتون روز بعد رو نبینه که به اشتباه یه برچسب ( برچسب فرش ماشینی رو کندم و اشتباها گذاشتم رو رومیزی و چون هوا گرم بود برچسبش چسبید به رومیزیHangheadبا جوش شیرین و سرکه امتحان کردم اما از جاش جم نخورد و حالا من موندم و یه رو میزی خوشجل چسبی ، چکارش کنم. اینم بگم که رنگش سفیده

من امتحان نکردم اما از خانم گلا یاد گرفتم با اسپری حشره کش جای برچسب پاک میشه
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
پاسخ }
(۰۵-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ)عسل بلا نوشته:  
(۰۵-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ)trename نوشته:  من از این پلاستیک ژله ای ها که به کاشی و سرامیک و ... میچسبونن زدم به یخچالمون. رنگ ژله ها چسبیده به یخچال. دقیقا مانند شکل ژله رو یخچال مونده. الان میخوام پاکش کنم طوری که رنگ یخچالم کنده نشه. با چی میشه پاکش کرد؟Dash2
داشتم این مطلبو برای یه سایته دیگه تایپ می کردم پشیمون شدم و گفتم بزار اول از خانوم گل بپرسم! مثله اینکه اینج مشکل بچه ها هم بوده! مرسی خانوم گلا. یعنی واقعا با استون میره؟Dunnof رنگ یخچال و نمی بره؟

سیف منظورت همونیه که برای پاک کردن گاز استفاده میشه؟؟ تو خونه دارم اما خیلی قوی هستش رنگ یخچالو نمی بره؟
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۵-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ)trename نوشته:  
(۰۵-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ)عسل بلا نوشته:  

سیف منظورت همونیه که برای پاک کردن گاز استفاده میشه؟؟ تو خونه دارم اما خیلی قوی هستش رنگ یخچالو نمی بره؟

آره عزیزم من جای آهنربا های روی یخچال که نی نی خواهرم میکشه سیاه میکنه کشیدم رنگ یخچالم چیزیش نشد
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
پاسخ }

سلام دوستان رنگ اینا و بقیه چیزها حتی لکه های چسب و آلودگی زیاد و قدیمی با یکم تینر فوری راحت و سریع پاک میشه رنگ یخچال و گاز و... طوری نمیشه . بوش هم زود میره . در ضمن مواظب باشین تینر مثل الکله زود مشتعل میشه و زود میپره . Flowerysmile
زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد ... .
پاسخ }
سلام منم رو ی کمدم جای چسب مونده بود و تونستم با پاکن پاکش کنم
پاسخ }
بچه ها شاید براتون عجیب باشه ولی برای پاک کردن سنگ اپن آشپزخونه از خمیر ریش تراشی استفاده کنین بریزید بزارید یه کم بمونه پاک کنید معجزه میشه منم مشکل دوستمون رو داشتم رو سطح سنگم چسب سنگ بود کندم بعد تینر ریختم با کاردک چسبها رو پاک کردم بعد با خمیر ریش سفیدش کردمFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
*هر از گاهی دریا هوس میکنه به ساحل سری بزنه مهم نیست که ساحل دستشو میگیره یا نه مهم اثبات وفاداری دریاست*

[عکس: 5ux2v5pvw1tzbe4gx4i.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
بچه ها من رفتم با پدهای لاک پاکن استون نیوساد جای برچسبهای ژله ای رو تمیز کردم. تقریبا پاک شد اما رنگ یخچالم یه کم عوض کرد crying طوری که اون قسمتها دیگه براق نیست یه حالت کدر و مات شده. و قتی هم نور بهش میخوره کاملا معلومه! انگار اون قسمتها لکه های چربی روش مونده. من که یخچالم از چشمم افتاد. واقعا ناراحتم. راستی با سیف هم امتحان کردم تاثیر نداشت.
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
پاسخ }
(۰۶-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ)trename نوشته:  بچه ها من رفتم با پدهای لاک پاکن استون نیوساد جای برچسبهای ژله ای رو تمیز کردم. تقریبا پاک شد اما رنگ یخچالم یه کم عوض کرد crying طوری که اون قسمتها دیگه براق نیست یه حالت کدر و مات شده. و قتی هم نور بهش میخوره کاملا معلومه! انگار اون قسمتها لکه های چربی روش مونده. من که یخچالم از چشمم افتاد. واقعا ناراحتم. راستی با سیف هم امتحان کردم تاثیر نداشت.

آره پد رنگو میبره منم رو گوشی آیفون کشیدم کدر شد
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
پاسخ }