خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاک کرد هر لکه ای از روی وسایل منزل

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 12

ارسال: #1
Ksmiletris پاک کرد هر لکه ای از روی وسایل منزل
شستن لباس های چرمی: کافیست انهارا با اب گرم و صابون بشویید
پاک کردن لکه مدادرنگی از روی دیوار:بایک مسواک ومقداری خمیردندان میتوان ان را از بین بردFlowerysmile
پاک کردن لکه مداد شمعی یامدادارایشی: پنبه ای اغشته بهروغن بچه میتواند ان راپاک کندFlowerysmile
پاک کردن لکه های سفید وشوره ازروی کاشی و سرامیک:یک تکه لیموترش یا دستمال اغشته به سرکه را به سطح بکشید از واکس اتومبیل هم میتوان استفاده کردFlowerysmile
پاک کردن لکه شمع از روی چوب: ابتدا باسشوار انرا گرم کنید سپس با دستمال پارافین را جمع کرده وبعد با دستمال سرکه ای اثرات باقی را پاک کنیدFlowerysmile
پاک کردن لکه از روی تابلوهای روغنی: یک تکه سیب زمینی را به اهستگی روی ان بکشید اگر کاملا از بین نرفت باید از یک تکه سیب دیگر استفاده کنیدFlowerysmile
پاک کردن لکه ادامس ازروی پیراهن: ابتدامقداری یخ روی ادامس بگذارید تاادامس جداشود سپس سفیده تخم مرغ راروی لکه بمالید تاکه های اضافی هم جداشود سپس با اب و صابون بشوییدFlowerysmile
پاک کردن لکه سس گوجه از روی فرش: مقداری فوم ریش تراشی روی لکه بریزید وبادستمال حوله ای انقدر مالش دهید تا لکه پاک شود سپس بادستمال مرطوب دیگری روی ان بکشیدوصبرکنید تاخشک شودFlowerysmile
پاک کردن لکه های عرق ازروی لباس: 4قاشق نمک رابه یک لیتر اب گرم اضافه کنید وباپنبه ایارام بر روی لکه ها بکشیدFlowerysmile
پاک کردن ملحفه های زرد شده: انها را در محلولی از نمک اب و جوش شیرین برای چند ساعت قرار دهیدتاعلاوع بر سفید شدن ضد عفونی گرددFlowerysmile
پاک کردن و سفید کردن پرده های توری: انها رابرای1ساعت در اب ولرم خیس کنید وچند مرتبه شست وشودهید تا گردوغبارش گرفته شود سپسمقداری جوش شیرین به پودر لباسشویی اضافه کنید وپرده ها رابشوییدFlowerysmile
پاک کردن لکه های روغن از روی کاغذ دیواری: مقداری پودر بچه روی ان بپاشید بع از مدتی ان را با دستمالی میز و خشک پاک نمایید Flowerysmile
پاک کردن لکه های حمام یا دستشویی: مقداری جوش شیرین را با مایع سفید کننده مخلوط کنید وبر روی صطح بکشید سپس بایک اسکاچ انرا بسایید وبا اب گرم اب کشی کنیدFlowerysmile
پاک کردن لک نوشابه واب میوه از روی فرش: مقدار پودر بچه یا نمک روی سطح ریخته و1ساعت بگذارید سپس انر جمع کرده با شامپوفرش بکشیدFlowerysmile
پاک کردن لکه رژ لب از روی لباس: مقداری خمیر دندان روی ان بکشید پس از چنددقیقه با اب سرد اب کشی کنید میتوان از الکل هم برای تمیز کردن استفاده کردFlowerysmile
پاک کردن لکه چسب:پارچه ای را درون سرکه برده روی لکه چسب بگذارید پس از چند دقبقه چسب سفتی خودرا از دست داده وبه راحتی جدامیشودFlowerysmile
پاک کردن لکه های چربی از روی فرش: یک پیمانه نمک به همراه 4پیمانه سرکه ان را تمیز میکندFlowerysmile
پاک کردن صندلی های چرمی :از اب گرم وصابون استفاده کرده وبعد از ان مقداری پودر بچه به ان بزنیدFlowerysmile
پاک کردن لکه روغن ماشین: بهتر است از نوشابه سیاه استفاده شودFlowerysmile
پاک کردن لکه اباژور های کاغذی: ابتدابا پارچه تمیزش کنید واگر لکه های بسیار داشت با مداد پاک کن تمیز کنیدFlowerysmile
پاک کردن لکه های روغن از روی موزاییک: قدری خاک بریزیدوبسایید وبعد خاک را جمع کرده وروی ان را نوشابه بریزید پس از30دقیقه باتمیزکننده بشوییدFlowerysmile
امیدوارم کافی باشه اگه سوالایی در این رابطه بود بفرستید تادر صورتی که در توان بود جواب دهمHanghead
امضای aiser
در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستم
که به سوی من می آیی
و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنم
دوستت دارم
[
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ عصر، توسط aiser.)
۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
10 کاربر از aiser به دلیل این ارسال سپاس کرده.
soulraz, افسون, honar, mis gold, meemo, mahkaz, ghazi9420, N-M, مامانی پارسا, ati.raz
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 145

RE: پاک کرد هر لکه ای از روی وسایل منزل
برای پاک کردن جای برچسب از روی یخچال چی پیشنهاد میدید ...لکش مونده و پاک نمیشه Dunnof
امضای aramejan55
۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از aramejan55 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
samira1390
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 4

ارسال: #3
با سرکه و دستمال نرم چند دفعه بکشی میره من که جونم در اومد تا پاک کردم ولی جواب داد
۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از monir11 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
aramejan55
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 12

ارسال: #4
عزیزم قدری روغن جلای مبلمان را روی ان اسپری کن و با دستمال نرمی پاک کن امیدوارم جواب بده
امضای aiser
در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستم
که به سوی من می آیی
و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنم
دوستت دارم
[
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از aiser به دلیل این ارسال سپاس کرده.
aramejan55
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 8

(۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ عصر)aramejan55 نوشته شده توسط:  برای پاک کردن جای برچسب از روی یخچال چی پیشنهاد میدید ...لکش مونده و پاک نمیشه Dunnof

یه لایه سس مایونز روش بکش بعد 2 ساعت راحت جدا میشه
امضای نادیاناز
[تصویر:  2Fnzp3.png]
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از نادیاناز به دلیل این ارسال سپاس کرده.
aramejan55, mahkaz

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 18

برای پاک کردن لکه نوشابه یا شیرکاکائو از لباس بچه ها مخصوصاً رنگش سفید باشه چی کار باید کرد؟
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد