• 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کرد هر لکه ای از روی وسایل منزل
سلام خانم گلیا بوفه م سفیده روش چندتا لکه رنگ مو ریختهپاک نمیشه به نظر شما چیکار کنم خیلی نمای بدی دارهcrying
اللهم صل علی محمد وآل محمد
  پاسخ
سلام اسپری اشپز خانه سیف رو امتحان کردین؟ من تا حالا خیلی ازش جواب گرفتم
  پاسخ
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر)aramejan55 نوشته است: برای پاک کردن جای برچسب از روی یخچال چی پیشنهاد میدید ...لکش مونده و پاک نمیشه Dunnof

عزیز الکل استفاده کن خیلی راحت پاک میشه !!!! واسه من که اینجوری بود

البته چسب برچسب ماشین ظرف شویی که مال خودش بود خیلی سخت بود برای همین یکم روغن مایع بهش مالیدم چند ساعت بعد با یه پارچه تمیزش کردم پاک شد
تو را به جاي همه ي کساني که نمي شناخته ام ... دوست مي دارم
تو را به جاي همه ي روزگاراني که نمي زيسته ام ... دوست مي دارم
تو را به خاطر دوست داشتن ... دوست مي دارم
تو را به جاي تمام کساني که دوست نمي دارم ... دوست مي دارم ...
  پاسخ
(۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ صبح)مونا 18 نوشته است:
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر)aramejan55 نوشته است: برای پاک کردن جای برچسب از روی یخچال چی پیشنهاد میدید ...لکش مونده و پاک نمیشه Dunnof

عزیز الکل استفاده کن خیلی راحت پاک میشه !!!! واسه من که اینجوری بود

البته چسب برچسب ماشین ظرف شویی که مال خودش بود خیلی سخت بود برای همین یکم روغن مایع بهش مالیدم چند ساعت بعد با یه پارچه تمیزش کردم پاک شد

استون بزن من زدم خیلی م رنگ شده
[تصویر:  190d68a1a7.png]
  پاسخ
سلام خانما
روی در یخچال خواهری ( اونجای که اب خوری)hih یه لکه عمودی تا پایین افتاده فکنم در اثر برداشتن اب توسط دخمر کوچلو های جیگرش آب ریخته و اینجوری شده تا الان از جوش شیرین - سفید کننده- سرکه استفاده کده اما همچنان تکون نخورده کمک کنید و راه حل بدید لطفاً
ممنونFlowerysmile
تو را به جاي همه ي کساني که نمي شناخته ام ... دوست مي دارم
تو را به جاي همه ي روزگاراني که نمي زيسته ام ... دوست مي دارم
تو را به خاطر دوست داشتن ... دوست مي دارم
تو را به جاي تمام کساني که دوست نمي دارم ... دوست مي دارم ...
  پاسخ
(۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ صبح)مونا 18 نوشته است: سلام خانما
روی در یخچال خواهری ( اونجای که اب خوری)hih یه لکه عمودی تا پایین افتاده فکنم در اثر برداشتن اب توسط دخمر کوچلو های جیگرش آب ریخته و اینجوری شده تا الان از جوش شیرین - سفید کننده- سرکه استفاده کده اما همچنان تکون نخورده کمک کنید و راه حل بدید لطفاً
ممنونFlowerysmile

من با الکل سفید این لکه رو تونستم برطرف کنم/.
[تصویر:  tCaGp4.png]
  پاسخ
پاک کردن لکه استون روی چادرمشکی
من با استون مارک چارچه را برطرف کردم اما جای استون به صورت لکه روی چادر مشکیم هست چطوری تمیزش کنم ؟
  پاسخ
روی گاز استیل غذا سر رفته، همون موقع پاک نکردم. بعدا که پاکش کردم جای اون مونده. چطور تمیزش کنم. Hanghead
عجب صبری خدا دارد.....
  پاسخ
(۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ عصر)sara55 نوشته است: پاک کردن لکه استون روی چادرمشکی
من با استون مارک چارچه را برطرف کردم اما جای استون به صورت لکه روی چادر مشکیم هست چطوری تمیزش کنم ؟

سلام استون خودش رنگو از بین می بره بهتر بود از سرکه استفاده می کر دید من با مشکین تاژ شستم نتیجه گرفتم اگر نتیجه نگرفتین اون قسمت رو با رنگ پودری مشکی پارچه با کمی نمک بشورید
  پاسخ
(۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ عصر)M0NA نوشته است: روی گاز استیل غذا سر رفته، همون موقع پاک نکردم. بعدا که پاکش کردم جای اون مونده. چطور تمیزش کنم. Hanghead

من با سرکه +کمی جوش شیرین (مواظب با شید چون هردو اسیدین)مثل خمیر درست کردم واون رو پاک کردم نتیجه داد
  پاسخ