• 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کرد هر لکه ای از روی وسایل منزل
سلام عزیزم ب نظر من وقتی روشو با گاز پاک کن تمیز کردی و خشک شد کمی شیشه پاک کن اسپری کن وبا ی دستمال نرم یا روزنامه تمیز کن این روش برا من ک جواب داده موفق باشی
بچه که بودم بستنی ام را گاز میزدند قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گاز میزنند و میخندمConsoling
  پاسخ
سلام دوستان برای پاک کردن لاک ناخن ازروی فرش وموکت بایدچیکارکنم Dunnof کمکم کنید هرکاری کردم پاک نشده خیلی ناجورهcrying

[تصویر:  0b13958181.png]
  پاسخ
براي لاك بعيد ميدونم راهكاري باشه اما با اين پد هاي لاك پاكن يه كوچولو امتحام كن ببين تميز نميشه.جنس فرشت چيه و چه جوريه؟
خدايا عاشقم عاشقترم كنFlowerysmile
  پاسخ
(۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ صبح)هوژین نوشته است: سلام دوستان برای پاک کردن لاک ناخن ازروی فرش وموکت بایدچیکارکنم Dunnof کمکم کنید هرکاری کردم پاک نشده خیلی ناجورهcrying

عزیزم من لاک قرمز و از رو فرش با استون پاک کردم
راحت پاک شدFlowerysmile
[تصویر:  countdown.php?width=400&height=128&bg=59...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
(۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ صبح)افسون نوشته است: بچه ها لكه لاك غلط گير با چي از بين ميره؟؟؟؟؟؟؟crying

با استون پاك ميشه گلمFlowerysmile
  پاسخ
سلام برای پاک کردن لکه روغن از روی لباس باید جکار کرد؟Dunnof
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
  پاسخ
(۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ عصر)عسل بلا نوشته است: سلام برای پاک کردن لکه روغن از روی لباس باید جکار کرد؟Dunnof
عزیزم من اینو واست پیدا کردم...امیدوارم نتیجه بگیریFlowerysmile
پاک کردن لکه روغن از لباس کار بسیار سختی است که حتی گاهی مواقع هرچه تلاش میکنیم موفق به پاک کردن کامل آن نمیشویم اما نگران نباشید چند راه برای ازبین بردن لکه های روغن از روی لباس وجود دارد .

1 - استفاده از پودربچه
لباس لک شده را روی یک سطح صاف پهن کنید.
روی لکه روغن را کاملا" با پودر بچه بپوشانید تا آنجایی که دیگر نتوانید لکه را ببینید و یک توده از پودر بچه روی لکه تشکیل شود.
اجازه بدهید پودر بچه حدود ۱۲ ساعت به همین شکل روی لکه باقی بماند.
سپس پودر بچه را در یک سطل آشغال خالی کنید . احتمالا" رنگ پودر بچه عوض شده زیرا چربی ها را بخود جذب کرده است.
سپس لباستان را در ماشین لباسشویی بیندازید تا با آب گرم شستشو شود . سپس آن را آویزان کنید تا خشک شود.

2 - استفاده از مسواک
چند قطره مایع ظرفشویی روی لکه روغن ایجاد شده بریزید .
برای اینکه مایع ظرفشویی کاملا" در پارچه نفوذ کند از مسواک استفاده کنید . برای تمیز کردن لکه چربی، حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه با مسواک روی لکه را تمیز کنید و بعد لباستان را برای شستن آماده کنید.
ماشین لباسشویی خود را روشن کنید و آن را طوری تنظیم کنید که برای شستن لباس از آب گرم استفاده کند . به اندازه کافی پودر و مایع شستشوی لباس در آن بریزید .
حالا لباستان را در داخل ماشین بیندازید تا مطابق معمول شسته شود.
بعد از شستشو و خشک شدن لباس ، اثری از لکه چربی باقی نخواهد ماند.

منبع : aftabir.com
83
غایب
  پاسخ
لباسم نفتي شده چ كنم بوش بره؟
  پاسخ
سلا م سرویس خواب رنگش مشکی و روش لک و اثر انگشت مونده چطور پاکش کنم؟
یارب نظر تو برنگردد............
  پاسخ
(۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ عصر)jegoor نوشته است: سلا م سرویس خواب رنگش مشکی و روش لک و اثر انگشت مونده چطور پاکش کنم؟

سلام عزیزم من یه ماده خریدم بنام واکس چوب، خیلی عالیه اثر لک و اثر انگشت رو میبره،از جایی که لوازم چوبی رو میگرن بگیر
  پاسخ