تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پخت کیک در توستر برقی
Bell 
سلام من میخوام داخل توستربرقی کیک بپزم میشه کمکم کنید .هرکسی توستر برقی داره بیاد کمی توضیح بده ممنون
(1782)

پاسخ }
سلام عزیزم.منم همه کیکامو تو تستر میپزم.خیلی هم خوب در میاد فقط هر درجه ای تو دستور هست شما 10 درجه کمتر بذار.مثلا 180 و 170 کن.البته بسته به توسترا متفاوته باید یکی امتحانی بپزین حتما
Flowerysmile
پاسخ }
سلام. من همیشه تو توستر کیک می پزم.
ظرف محتوی مایع کیک رو روی طبقه وسط قرار میدم با دمای 170 درجه و زمان 40 دقیقه.
عزیز دل من و باباییش

عکس امضا بعلت سایز بالا حذف شد
پاسخ }
منم داخل توتستر کیک می پزم طبقه وسط با دمای 150 درجه به مدت 45 دقیقه
دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ممنون از جواباتون.یه سوال دیگه هر ظرفی رو میشه داخل توتست گذاشت.پیرکس تفلون..........hih
(1782)

پاسخ }
سلام خانوما منم مامانم واسم تستر خریده تا حالا استفاده نکردمش. راستی شما می گید طبقه وسط! واسه من فقط 2 طبقه داره. کوچولوئه. پایین بذارم یا بالا؟Dunnof
چه قالبی مناسبه واسه کیک تو تستر؟ چه جنسی؟ ممنون پیشاپیش.Flowerysmile
پاسخ }
سلام؛من یه سوال دارمHangheadشما حرارت رو از پایین روشن میکنید یا ازبالا ویا هردوangelicVeiledsmile2
پاسخ }
توستر من خودش یه گزینه پخت داره که فقط حرارت بالا به همراه فن گرم کننده رو روشن میکنه و خودم زمان و میزان درجه حرارت رو بهش میدم
عزیز دل من و باباییش

عکس امضا بعلت سایز بالا حذف شد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام خانم گلهای عزیز
منم سولاردامLG دارم اما نمی تونم باهاش کیک بپزم.
درخواست کمک دارم. مرسی(1782)
وقتي چترت خداست ......
بگذار ابر سرنوشت هرچه مي خواهد ببارد .
لحظه هايت آرام ......
پاسخ }
درجه پخت کیک در اون توستر چند هست ؟کدوم طبقه باید گذاشت ؟کانوکشن رو چه موقع باید روشن کرد ؟با کدوم المنت ها ؟ممنون
پاسخ }