امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش وپاسخ تکنیک پتینه (دیوار و اجسام )
(۲۴-۰۵-۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ)aram60 نوشته:  سلام مامان کیانا این بافت (تکستچر) چه جوری باید تهیه کرد برای روی دیوار یا پتینه های دیوار

سلام . جدیدا فروشگاهای لوازم هنری این تکسچرها رو در قوطی های مثل قوطی چسب چوب دارند .البته شما خودتون هم میتونید با موارد مختلف بافت ایجاد کنید . مثل ترکیب پودر مل و چسب چوب که به شما 1 خمیر مثل خمیر نون بده . که بتونید روی سطح کارتون بکشید و روش هر طرحی که میخواهید ایجاد کنید
پاسخ }
سلام
میخواستم بدونم از این ثابت کننده چه طوری باید استفاده کنم؟
روی مجسمه پلی استر که روش شاپان کار شده،میشه از این ثابت کننده استفاده کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
[عکس: 20130904234913_Untitleds.jpg]
پاسخ }
(۱۳-۰۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ)neda* نوشته:  سلام
میخواستم بدونم از این ثابت کننده چه طوری باید استفاده کنم؟
روی مجسمه پلی استر که روش شاپان کار شده،میشه از این ثابت کننده استفاده کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام .Flowerysmileکریستال سرورنیک 1 ماده 2 جزئی است .که برای استفاده باید میزان یکسانی از شماره 1 و 2 رو با هم مخلوط کنید و آنرا به روش بن ماری گرم کنید و خوووب مخلوط کنید و با قلم مو بر روی شیئ مورد نظر بزنید . توجه داشته باشید این ماده مخلوط شده برای بار دوم قابل استفاده نیست و باید به میزارن لازم از آنرا مخلوط کنید
پاسخ }
سلام خانوم های هنرمند. یه سوال داشتم من یه جاکفشی دارم که کرم رنگه می خوام سفیدش کنم روی دراش طرح داره (حالت تو رفتگی داره) . می خواستم بدونم می شه این تو رفتگی ها رو با ورق نقره نقره ای کرد . اگه می شه لطفا روششو بهم بگید. من اصلا کار نکردم آیا خودم می تونم یا نه. اگر هم خودتون یه پیشنهاد دیگه برای رنگش داریئ بهم بگید لطفا.
پاسخ }
(۰۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ)khalerize نوشته:  سلام ببخشید ی سوال داشتم این کریستال سرورنیک که باید گرم بشه اون مقداری که مخلوط نمیشه بعدا باز میشه گرم کرد و استفاده کرد؟خراب نمیشه؟

سلام عزیزم
اگه همه موادتو خالی کرده باشی تو ظرف دیگه ، دیگه نمیتونی ازش استفاده کنی ولی اگه مواد و تو همون ظرف خودش تو آب جوش بندازی و استفاده کنی ( که این بهترین حالته)می تونی دوباره مصرفش کنی که البته این تو زمانی قابل استفاده است که مقداری از مواد دابخل ظرف مونده باشه چون در هرصورت از هر دو جز سرورنیک باید به مقدار مساوی استفاده بشه موفق باشیFlowerysmile
[عکس: 20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
پاسخ }
دوستان میشه بگید پودر گرانیت رو از کجا میتونم تهیه کنم.رنگ بندی داره یا خودمون باید رنگش کنیم؟اینکه به چه چیزی به سفال میچسبه.ممنون
پاسخ }
سلام

پودرو از لوازم گل سازی هم می تونید تهیه کنید
رنگهای متنوعی دراه
با چسب چوب رقیق شده یا چسب dm5
پاسخ }
سلام.دوستای خوبم کی میتونه پتینه ظرفهای ورشویی قدیم که حالت سبز رنگ گرفته رو آموزش بده؟
پاسخ }
سلام به همه. سرویس خواب من کرم و قهوه ای و از جنسه ام دی افه و می خوام تغییر رنگش بدم به طلایی و سوسنی. لطفا در مورد نوع رنگش و نحوه انجتمش منو راهنمایی کنید چون حسابی مبتدی هستم و بلد نیستم.Dunnof
پاسخ }
سلام طریقه ی مر مری کردن رو اگه بلدین لطفا توضیح بدید
پاسخ }