تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش وپاسخ گلهای بلندر
چرا خجالت Heartshape2خیلی هم عالی میشه آموزش غنچه های گل اولیه رو برام بزاری یا از نزدیک ازخود غنچه ها عکس بگیری عکس ها واضح نبودFlowerysmile
[/quote]
عزيزم نمي دونم منظورت ايناس يا نه؟Flowerysmile
چون روش سلفون كشيدم خوب نيفتاده آخه ما تو منطقه ي كويري ميشينيم گردو خاك زياد ميشينه رو كار1 (49)
[عکس: 20120904102327_DSC0000257.jpg]

پاسخ }
سلام دوستای گلم .خواهش میکنم اگه کسی الگوی ساخت رز سوخته رو داره بذاره .خیلی ممنون میشم.میخوام با ساقه بلند درست کنم تو گلدون کریستال بذارم.الگوی گل مریم رو هم اگه دارین بذارین.یه عالمه تا مرسی(1782)Flowerysmile
پاسخ }
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B9%...#pid563373

عزیزم این الگو رو ببین روش درست کردنش هم که هست
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
پاسخ }
(۱۵-۰۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ق.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام خانما خسته نباشید Flowerysmileکاراتون عالی بود(1782).
من می خوام تازه یاد بگیرم لطفا بقگید چی می خوادو یکم الگو اولیه بذارید تا همه دوستانم بتونن استفاده کنن
خانومی فوم در رنگهای مختلف فقط برای گل شماره 1ونیم برای برگ شماره 2 سیم شماره 5یا7 روکش دار زیتونی و ساقه گل رز و چسب داغ ودراخر رنگ روغن (1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خانمها اگه گلهاتونو به تناسب شکلشون باچراغ الکلی اتو بدین کارتون بسیار زیبا وطبیعی میشه(1782)(1782)Flowerysmile
همچون باران باش ،

رنج جدا شدن از آسمان را

در سبز کردن زمین جبران کن .

:Loveshower
پاسخ }
(۲۶-۰۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ)*خاتون نوشته:  سلام خانوم گلا(1782) کسی بلندر عطری بلد یاد بده یا کتابی هست که خیلی خوب و ساده توضیح داده باشه معرفی کنهFlowerysmile
ممنون میشم(1782)(1782)
خانومی بلندر عطری هم روش معمولی داره فقط فرقش اینکه گلبرگها با چراغ الکلی اتو میخوره لبه ها نازک میشه فرم میگیره میتونی از کتاب افاق امیریان کمک بگیری
پاسخ }
(۰۶-۰۸-۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ)eli_khanoom نوشته:  سلااااااام به خانم های هنرمند ....
میخواستم اگه میشه بهم کمک کنیداینسبد گلو بسازم ..اون گل های صورتی بزرگ یاد گرفتم اگه میشه آموزشبقیه گلهاشو برام بذارید ممنونتون مییشم .
http://uploadcenter.khanoomgol.com/resul...4653_2.jpg
عزیزم گلها مریم و رز و لیلیوم که اموزش همه اونها است از اول صفحه رو ببین
پاسخ }
مرسی عزیزم ولی آموزش گل قرمزبزرگه(اسمشو نمیدونم )و اون گل کوچولوهای ناز که تقریبا شبیه گل بزرگ هااست را یادم بدید
بعد میشه راهنماییم کنید این برگ هاشو با فوم بسازم بهتره یا بخرم ..اسمشون چیه ؟

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۳-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ)paryamo نوشته:  سلام خانوم گلای نازنین.من روش ساخت این گل روهمراه باالگوش میخوام.میشه هرکی بلده به منم یادبده؟خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم چطوردرست میشه؟توروخدایادم بدیییییییییییییییییییییییین؟؟Flowerysmile

سلام Wavesmile اگه تا حالا کار کردی با بلندر راحته برای گلا نگاه به یکی از گلبرگا کنی الگوشو متوجه میشی مثل یه برگه که اطرافش کمی کنگره داره من دوربین ندارم فعلا اگرنه برات میکشیدم عکس میذاشتم hih گلبرگو روی فوم لیمویی میکشی برای هر گل 5تا اندازه کوچکتر برای وسطش میخای 8 تا هم برای زیرش که سایزش یه کم بزرگتره (به گل پایین پایینی نگاه کن متوجه میشی)
بعد برای رنگ فقط اطراف گلبرگا رو رنگ بنفش زده و وسطش رنگ نخورده برگا رو هم روی فوم سبز بکش بزگ تر از سایز گلبرگات باید باشه دندونه های کنارش رو هم خیلی تیز و بلند کن خوشگلتر بشه لبه های برگو رنگ قهوه ای بزن پایین فوم هم سبز تیره طوری که وسط فومت از رنگ خود فوم بدون رنگ باقی بمونه (بازم به یکی از برگا نگاه کنی متوجه میشی سه رنگ شده)hih
برای مونتاز هم دونه دونه همه گلبرگا و برگا رو پشتشونو سیم نازک با چسب حرارتی بچبون بعد سر یه ساقه جنتا پرچم مشکی (فک کنم پرچمش پفکی مشکی باشه فرقی نمیکنه میتونی با خمیرم شبیهشو درست کنی) وصل میکنی با نوار گاترین بعد گلبرگای سایز کوچیکو 5تاشو بردار کنار هم با یه نخ دور پرچم وصل کن محکم بعد 8 تا سایز بزرگتر زیر اون 5تا وصل کن طوریکه هر کدوم بین دو تا سایز کوچیک قبلی قرار یگیره (باز به عکس بنگر laf) محکم کن زیر اینا هم برگاتو وصل میکنی نمیدونم چنتاست معلوم نیست برگا رو کنار هم وصل کن ببین چجوری خوشگلتر میشه hih
در آخر هم با نوار روی سیم ها رو بپوشون مونتازکلی هم که مشخصه برای براق شدنش هم چند بار اسپری براق کننده یا کیلر میزنی به همین راحتی Dreamyeyesf
اگر سوالی بود در خدمتم Wavesmile

حذف عکس نقل قول شده
[عکس: 20150727111523_index.jpg]
پاسخ }
سلام خانوم گلا Flowerysmile
کسی بلندر عطری بلده آموزششو بزاره؟
یا کتابی در این زمینه میشناسه معرفی کن؟
ممنون میشم
پاسخ }