تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ اسموک دوزی (چروک پارچه)
سلام منم تودوره لباس شب آموزش گریت رودیدم
برای کارروی دامن بهتره دامن روتن مانکن کنیدتاکاریکنواخترومنظم دربیادتوی مزون کارگریت روبادستگاه اتیکتزن انجام میدن راحتتره
یه چیزه دیگه اینکه برای کارهای مثل روتختی ودامن عروس بهتره مربع هارو7در7درنظربگیریم
سرفرازوبرفرازباشید(1782)
پاسخ }
بهتره ردگذاری شابلون باصابونهای خیاطی باشه که شبیه مدادن خودمم همین کارومیکنم اینطوری جاش روی پارچه مشخص نمیشه ودیگه اینکه اگه بخواهیم ازگریت روی سنه بالاتنه کارکنیم بایدطرح روروی اریب پارچه کارکنیم وحتمالای حریربچسبانیم
سرفرازوبرفرازباشید(1782)
پاسخ }
(۰۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ق.ظ)مارال جون نوشته:  خانومی چرا خطکشی به اندازه که میتونی روی یه کاغذ مربع های دلخواه بکش بزار روی پارچه اونجاهایی که میخواد دوخت بخور با مداد ازروی کاغذ نقطه بزاردوباره کاغذو بزار طرف دیگه پارچه همینجور ادامه بده تا تموم بشی امیدوارم متوجه شده باشی(1782)
آخه چطو با مداد از رو کاغذ نقطه بزاریم؟نمیفته کهDunnof
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
(۳۱-۰۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ)NAHID.V نوشته:  
(۰۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ق.ظ)مارال جون نوشته:  خانومی چرا خطکشی به اندازه که میتونی روی یه کاغذ مربع های دلخواه بکش بزار روی پارچه اونجاهایی که میخواد دوخت بخور با مداد ازروی کاغذ نقطه بزاردوباره کاغذو بزار طرف دیگه پارچه همینجور ادامه بده تا تموم بشی امیدوارم متوجه شده باشی(1782)
آخه چطو با مداد از رو کاغذ نقطه بزاریم؟نمیفته کهDunnof
عزیزم کاغذ زود سوراخ میشه یه کم مدادو محکم فشار بدی کاغذ سوراخ میشه روی پارچه جا میندازه(1782)
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام به همگی
من هیچی از چروک پارچه نمیدونم اما میخوام یاد بگیرم دوستان لطف میکنید راهنماییم کنید اون خطایی که پشت پارچه میکشید سرو ته هر خط رو که شد یه کوک نخو میکشید محکم میکنید بعد کوک بعدی یا نه همه کوکارو میزنید و بعد نخو میکشید؟؟؟ میشه لطفا راهنماییم کنید
[عکس: 20130812114137_165415_bOYEUPqTU_1362139826.jpg]
نازنینم (هلیا)
پاسخ }
Package_favorite 
(۱۷-۰۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ)31364 نوشته:  سلام خانمای گل من خیلی به کار گریت علاقه دارم چیزی حدود چهل نوع کار گریت بلدم که اکثرشون اینجا هست می خواستم اگه مدلای دیگه ای بلد هستید بذارید ممنون میشم ازتون

سلام خانوم گل
میشه لطفا شما هم همه اون مدلایی که بلدین و اینجا نیست رو با آموزش بذارینFlowerysmile
پاسخ }
سلام.دوستای عزیز من تازه عضو شدم از مدل کیفی که گریت بود خیلی خوشم اومده لطفا اموزش رو هم بزارین Dash2Dash2Dash2یا حداقل بگین برا این نوع گریت چند برابر پارچه میخوایم ومربع هاش باید چند سانی باشن
من اولین بار میخوام کار گریت انجام بدم لطفا کمک کنینFlowerysmile[/font][/size]
پاسخ }
[quote='هلیا خانوم' pid='695663' dateline='1369747473']
سلام به همگی
من هیچی از چروک پارچه نمیدونم اما میخوام یاد بگیرم دوستان لطف میکنید راهنماییم کنید اون خطایی که پشت پارچه میکشید سرو ته هر خط رو که شد یه کوک نخو میکشید محکم میکنید بعد کوک بعدی یا نه همه کوکارو میزنید و بعد نخو میکشید؟؟؟ میشه لطفا راهنماییم کنید
[/quote
سلام
هلیا خانومی باید دونه دونه که کوک میزنید نخ رو از پشت محکم کنید.

خدایا دستم به اسمانت نمی رسد،اما تو که دستت به زمین می رسد
بلندم کن

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سالم سیما جون میشه بگید اون کوسن سبزه چه جوری درست میشه؟؟؟
ممنون
گاه زخمهایی که به پا داشته ام زیر وبمهای زمین را به من اموخته است
پاسخ }
برای روتختی ۲نفره که بخوایم کل پارچش کریت دوزی کنیم
چند متر پارچه لازمه؟
پاسخ }