تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ تکنیک دکوپاژ
(۰۱-۰۴-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ)مرضیه ع نوشته:  مامان کیانای عزیز
سلام
کار دکوپاژ روی شیشه رو خودتون انجام دادید؟ خیلی زیبا هستند. من روی جعبه دستمال کاغذی انجام دادم اما زیبا نشد Dash2می خوام دوباره امتحان کنم. آخه عاشق این کارام.
میشه بگید شیشه رو رنگ کردید یا شیشه مات بوده است؟

(۰۱-۰۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ)رها نبوی نوشته:  سلام مامان كيانا
اين مات كننده هاي شيشه .اسم مخصوصي دارن؟
بعد كه اين ماده را زدين دستمال ديگه روش ليز نميخوره؟
اخه من براي اينكه دستمال روي شيشه ليز نخوره و پاره نشه.يه لايه پاستا روي شيشه كشيدم
تو قسمت كارهاي هنري عكس گذاشتم
دكوپاژ خيلي خوشگل تر از كار يك تيكه است
ماشالله خانم هنرمندFlowerysmile

سلام .. اون شیشه ها کار من نیستhih

از نت گرفتم توو آرشیوم داشتم .. یادم هم نیست از کجا ... ولی انجه که به نظر من میاد... ایی شیشه ها مات هستند خودشون.
من خیلی اطلاعات دقیقی در مورد کار روی شیشه ندارم ... اما کار دکوپاژ شیشه چند بار انجام دادم خودم... اگر خیلی با آرامش و حوصله کار کنید لیز نمیخوره.ولی خیلی دقت میخواد... پاستا هم اصلا مال زیر دکوپاژ نیست... پاستا استفاده های زیادی داره ... از طرح انداختن روی دیوار تا پارچه و صندوق های چوبی . خلاصه هر جایی که بخواهید با استفاده از شابلن 1 طرح برجسته ایجاد کنید و حتی ایجاد بافتهای قدیمی...

تغییر اسم تایپیک
پاسخ }
(۰۴-۰۴-۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ ب.ظ)گلشید نوشته:  ممنون از زحمتتون.میشه بگید اون اسبری و چسب چی هست؟

عزیزم اسپری چسب شفاف هست

و اون ماده ای که با قلمو میکشه لایه محافظ یا همون وارنیش خودمونه ...که اونم میتونین از اسپری کیلر استفاده کنیدFlowerysmile

معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
(۱۷-۰۸-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ)سحرابراهیمی نوشته:  سلام من تازه عضوانجمن خانوم گل شدم.میشه توضیح بدید این کارهارو چطور انجام دادین.وسایل موردنیازشم لطف کنیدبگید.ممنون
علیک سلام عزیزم.من از جعبه چوبی ساده و کپی رنگی از طرح مورد نظر و رنگ اکرولیک استفاده کردم.کپی رو با چسب چوب روی کار میچسبونی بعدباسمباده نرم دورشو با سطح کار یکنواخت میکنی بعد با رنگ اکرولیک متناسب با زمینه طرحت رنگ امیزی میکنی

[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
پاسخ }
(۳۰-۰۸-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ق.ظ)farzanekhanoom نوشته:  1 سوال چسب چوب بیرنگ همون چسب چوب مشهده؟میشه از اونم استفاده کرد ؟

از جایی که میخرید سئوال کنید خیلی از مارکها هم بیرنگ شونده دارن و هم غیر از اون... چسب چوب شمال نوع بیرنگ شونده اش اغلب توی مغازه ها هست
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۲-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ)marss نوشته:  سلام خانومای هنرمند
واقعا که چه کارای زیبایی دلم خواست
خانوم گلا میشه فقط بهم بگین که این کارا قابل شستشوهم هست یا نه اگه سوالم تکراریه عذر میخوام .ممنون میشم راهنماییم کنین.

این کار بیشتر جنبه دکوراتیو داره و میتونید فقط شستشوی ملایم کنید

(۲۳-۰۹-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ق.ظ)aminegar نوشته:  برای اینکه کارمان قابل شستشو باشه چکار باید کرد؟
گفته شده از جلا استفاده کنیم!!! چطور و چند بار بر روی کار بزنیم؟؟؟
لطفا راهنمایی کنیدFlowerysmile

از کریستال سرورنیک استفاده کنید که ماده ای 2 جزئی است و به 1 نسبت مخلوط کرده و روی قسمتهای کار شده با قلمو میزنید

(۰۸-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ)mhsa نوشته:  منم دیروز این کارو برای بار اول روی شیشه سس تجربه کردم البته رنگ اکرولیک نداشتم و فقط از چسب چوب و براق کننده و دستمال کاغذی استفاده کردم.ولی وقتی براق کننده روی کارم زدم شیشه کدر شد که بعد با تیغ تراشیدمش. دوستان میشه بگید رنگ رو از چه جور مغازه ای باید تهییه کرد؟لوازم تحریری ها و رنگ ساختمان فروشی ها نداشتند. و اینکه این رنگ سطلیه یا پیله ای؟ممنونFlowerysmile

رنگ اکرولیک تیوپی رو میتونید از فروشگاه های لوازم هنری و یا بعضی لوازم تحریری ها تهیه کنید
پاسخ }
(۰۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ)مهین بانو نوشته:  سلام دوستان هنرمندم
یک قسمت از دیوار اتاق دختر من به مرور زمان به خاطر وجود بخاری سیاه شده آیا می تونم از این تکنیک برای پوشاندن سیاهی ها استفاده کنم؟ راستی دیوار گچ است و رنگ نخورده خیلی ممنون
fسلام.آره عزیزم به نظر من میتونی.

پاسخ }
(۰۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ)sosha kazari نوشته:  طرح هارو از کجا بیاریم فقط دستمال کاغذی؟Hanghead
نه گلم.از هر طرحی که خوشت اومد میتونی کپی رنگی بگیری و با چسب چوب بچسبونی.

پاسخ }
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ)aminegar نوشته:  ببخشيد خانوماي هنرمند.... چطور ميشه دکوپاژ انجام داد تا روي کار مثل مال شما ترک دار بشه؟؟؟؟
يکي ديگه هم اينکه طرح از کجا بيارم؟ من دستمال کاغذي طرح دار استفاده کردم براي شمع اما ميخوام رو سفال انجام بدم1 (49)
عزیزم واسه ترک روی کار باید از مواد ترک استفاده کنی که لوازم هنری ها دارن.بهش ترک دوقلو هم میگن.دو جزئی هستش.بنام(step1)و(step2).واسه طرح هم میتونی بری کارت پستال بگیری بعد کپی بگیری ازش و کار کنی هم میتونی بری کلاسای نقاشی رنگ روغن.اگه طرح قشنگ داشتن ازشون قرض بگیر یعد کپی کن.

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ)شقایق سرخ نوشته:  سلام خانومای هنرمندWavesmileمن یه سوال دارم.از پارچه هم میشه برای دکوپاژاستفاده کرد؟مثلا پارچه تترون.FlowerysmileFlowerysmile

منظورتون دکوپاژ روی پارچه هست؟؟؟ بله میشه .البته با استفاده از چسب بیندر

(۲۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ)mahvand نوشته:  دستمال کاغذی خیلی زود پاره میشه مخصوصا وقتی با آب رقیقش می کنم؟؟؟؟؟؟؟cryingcrying

دستمال رو با آب رقیق میکنید ؟؟؟ نیاز به خیس کردن دستمال نیست .زیر کار رو چسب بزنید ( محدوده طرح رو). طرح دستمالتون رو روی آن قرار دهید وبا قلم مو و چسب از وسط طرح به آرامی به خارج در 1 جهت بکشید .خیلییییییییییی آروم باید اینکار رو انجام بدین
پاسخ }
(۰۹-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ)parinaz60 نوشته:  سلام به همه دوستان
روی ظروف پلاستیک هم میشه دکوپاژ کرد مثلا ظروف بستنی (میخوام به عنوان جعبه خرده ریزا ازش استفاده کنم ) روش رو با گواش سفید رنگ بزنم که طرح خودش از بین بره بعد روش دکوپاژکنم ؟

خانمی من فکر کنم اگه با گواش رنگ بزنی در آخر سر طرح دکوپاژت بر میگرده اگه میخوای رنگ بزنی از رنگهای روغنی ساختمان یا از اسپری سفید استفاده کن
پاسخ }