خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ تکنیک دکوپاژ

مدیر ارشد

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #1
پرسش و پاسخ تکنیک دکوپاژ
(۱-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ صبح)مرضیه ع نوشته شده توسط:  مامان کیانای عزیز
سلام
کار دکوپاژ روی شیشه رو خودتون انجام دادید؟ خیلی زیبا هستند. من روی جعبه دستمال کاغذی انجام دادم اما زیبا نشد Dash2می خوام دوباره امتحان کنم. آخه عاشق این کارام.
میشه بگید شیشه رو رنگ کردید یا شیشه مات بوده است؟

(۱-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ عصر)رها نبوی نوشته شده توسط:  سلام مامان كيانا
اين مات كننده هاي شيشه .اسم مخصوصي دارن؟
بعد كه اين ماده را زدين دستمال ديگه روش ليز نميخوره؟
اخه من براي اينكه دستمال روي شيشه ليز نخوره و پاره نشه.يه لايه پاستا روي شيشه كشيدم
تو قسمت كارهاي هنري عكس گذاشتم
دكوپاژ خيلي خوشگل تر از كار يك تيكه است
ماشالله خانم هنرمندFlowerysmile

سلام .. اون شیشه ها کار من نیستhih

از نت گرفتم توو آرشیوم داشتم .. یادم هم نیست از کجا ... ولی انجه که به نظر من میاد... ایی شیشه ها مات هستند خودشون.
من خیلی اطلاعات دقیقی در مورد کار روی شیشه ندارم ... اما کار دکوپاژ شیشه چند بار انجام دادم خودم... اگر خیلی با آرامش و حوصله کار کنید لیز نمیخوره.ولی خیلی دقت میخواد... پاستا هم اصلا مال زیر دکوپاژ نیست... پاستا استفاده های زیادی داره ... از طرح انداختن روی دیوار تا پارچه و صندوق های چوبی . خلاصه هر جایی که بخواهید با استفاده از شابلن 1 طرح برجسته ایجاد کنید و حتی ایجاد بافتهای قدیمی...

تغییر اسم تایپیک
امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱-۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ صبح، توسط Atefe joon.)
۱-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
elipari, Atefe joon
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 1666

ارسال: #2
RE: تکنیک دکوپاژ( روی ظروف شمع شیشه )
(۴-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ عصر)گلشید نوشته شده توسط:  ممنون از زحمتتون.میشه بگید اون اسبری و چسب چی هست؟

عزیزم اسپری چسب شفاف هست

و اون ماده ای که با قلمو میکشه لایه محافظ یا همون وارنیش خودمونه ...که اونم میتونین از اسپری کیلر استفاده کنیدFlowerysmile
امضای shivaa
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
۴-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از shivaa به دلیل این ارسال سپاس کرده.
elipari, Atefe joon
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 3943

ارسال: #3
(۱۷-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ صبح)سحرابراهیمی نوشته شده توسط:  سلام من تازه عضوانجمن خانوم گل شدم.میشه توضیح بدید این کارهارو چطور انجام دادین.وسایل موردنیازشم لطف کنیدبگید.ممنون
علیک سلام عزیزم.من از جعبه چوبی ساده و کپی رنگی از طرح مورد نظر و رنگ اکرولیک استفاده کردم.کپی رو با چسب چوب روی کار میچسبونی بعدباسمباده نرم دورشو با سطح کار یکنواخت میکنی بعد با رنگ اکرولیک متناسب با زمینه طرحت رنگ امیزی میکنی
امضای سمیرا مامان شهاب
[تصویر:  20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
۱۷-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از سمیرا مامان شهاب به دلیل این ارسال سپاس کرده.
elipari, Atefe joon
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #4
(۳۰-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ صبح)farzanekhanoom نوشته شده توسط:  1 سوال چسب چوب بیرنگ همون چسب چوب مشهده؟میشه از اونم استفاده کرد ؟

از جایی که میخرید سئوال کنید خیلی از مارکها هم بیرنگ شونده دارن و هم غیر از اون... چسب چوب شمال نوع بیرنگ شونده اش اغلب توی مغازه ها هست
امضای mamane kiana
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
elipari, Atefe joon
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #5
(۲۲-۹-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ صبح)marss نوشته شده توسط:  سلام خانومای هنرمند
واقعا که چه کارای زیبایی دلم خواست
خانوم گلا میشه فقط بهم بگین که این کارا قابل شستشوهم هست یا نه اگه سوالم تکراریه عذر میخوام .ممنون میشم راهنماییم کنین.

این کار بیشتر جنبه دکوراتیو داره و میتونید فقط شستشوی ملایم کنید

(۲۳-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ صبح)aminegar نوشته شده توسط:  برای اینکه کارمان قابل شستشو باشه چکار باید کرد؟
گفته شده از جلا استفاده کنیم!!! چطور و چند بار بر روی کار بزنیم؟؟؟
لطفا راهنمایی کنیدFlowerysmile

از کریستال سرورنیک استفاده کنید که ماده ای 2 جزئی است و به 1 نسبت مخلوط کرده و روی قسمتهای کار شده با قلمو میزنید

(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ صبح)mhsa نوشته شده توسط:  منم دیروز این کارو برای بار اول روی شیشه سس تجربه کردم البته رنگ اکرولیک نداشتم و فقط از چسب چوب و براق کننده و دستمال کاغذی استفاده کردم.ولی وقتی براق کننده روی کارم زدم شیشه کدر شد که بعد با تیغ تراشیدمش. دوستان میشه بگید رنگ رو از چه جور مغازه ای باید تهییه کرد؟لوازم تحریری ها و رنگ ساختمان فروشی ها نداشتند. و اینکه این رنگ سطلیه یا پیله ای؟ممنونFlowerysmile

رنگ اکرولیک تیوپی رو میتونید از فروشگاه های لوازم هنری و یا بعضی لوازم تحریری ها تهیه کنید
امضای mamane kiana
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, mis gold, NAHID.V, honar, elipari, Atefe joon

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 3943

ارسال: #6
(۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ عصر)مهین بانو نوشته شده توسط:  سلام دوستان هنرمندم
یک قسمت از دیوار اتاق دختر من به مرور زمان به خاطر وجود بخاری سیاه شده آیا می تونم از این تکنیک برای پوشاندن سیاهی ها استفاده کنم؟ راستی دیوار گچ است و رنگ نخورده خیلی ممنون
fسلام.آره عزیزم به نظر من میتونی.
امضای سمیرا مامان شهاب
[تصویر:  20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از سمیرا مامان شهاب به دلیل این ارسال سپاس کرده.
z.arghavani, Atefe joon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Package_favorite آموزش جامع تکنیک دکوپاژ tanha28 8 39,245 ۵-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: jamalisahel
  آموزش تکنیک دکوپاژ روی شمع مرضیه 1 1,770 ۱۹-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ عصر
آخرین ارسال: mamane kiana

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد