خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ خانوم گل

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

پرسش و پاسخ خانوم گل
خانوم گل درود Flowerysmile

امیدوارم همه تون روز خوبی رو آغاز کرده باشین و لحظات خوشی رو در خانوم گل داشته باشین . امروز
می خوام از یک سرویس جدید خانوم گل رونمایی کنم که مطمئنا می تونه کمک فراوانی به شما خانوم گل ها بکنه در یافتن پاسخ سوالات تون .

این سرویس نامش پرسش و پاسخ خانوم گل هست و لینکش در بالای صفحه با عنوان پاسخ در دسترس قرار داره .

بدلیل مشکلاتی که برای ادغام با خانوم گل داشت اینکارو انجام ندادم و شما برای استفاده از سرویس باید در این بخش ثبت نام انجام بدین . ثبت نامش هم فوق العاده راحت هست . کافیه نام کاربری ، رمز و ایمیل صحیح تون رو وارد کنین و بعد روی لینک فعال سازی که به ایمیل تون میاد کلیک کنین تا عضویت انجام بشه . توجه داشته باشین حتما باید با نام کاربری که در خانوم گل عضو هستین ثبت نام کنین و تا ایمیل رو صحیح وارد نکنین نمی تونین از امکانات استفاده کنین .

پس از عضویت می تونین به سوالات پرسیده شده پاسخ بدین و یا با استفاده از پرسش سوال اقدام به پرسیدن سوالات تون بکنین تا سایر کاربرا پاسخ بدن . هر پاسخی که به سوالی بدین برای شما امتیاز بهمراه داره و در صورت انتخاب بعنوان بهترین پاسخ هم امتیاز خوبی دریافت می کنین . ضمنا می تونین به سوالات و پاسخ ها امتیاز مثبت و منفی بدین و اینکار باعث افزایش امتیاز خودتون هم میشه .

چند نکته هم قانون استفاده هست و چنانچه تخطی بفرمایید از ادامه حضور شما خودداری میشه :

1 - از ارسال سوالات تکراری و یا بی مورد بپرهیزید .
2 - از ارسال پاسخ های تکراری و یا اسپم گونه خودداری بفرمایید .
3 - تنها در صورتی که از پاسخ تون مطمئن هستین پست کنین و بر روی حدس و گمان و ... اقدام نکنین .
4 - در دادن امتیاز به سوالات و پاسخ ها دقت کنین و منطقی رفتار بفرمایید و دنبال این نباشید که امتیاز بازی راه اندازی کنین.ما امتیاز ها رو مانند اعتبارهای خانوم گل چک می کنیم و در صورت مشاهده تخلف برخورد می کنیم .

هدف این هست که کاربرا با کمک به همدیگه باعث ارتقای سطح دانش و تجربه هم باشن و دانسته هاشون رو به اشتراک بگذارن و چیزی جز این نیست . پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذاریم .

FlowerysmileFlowerysmile
۳۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ صبح
وب سایت کاربر یافتن
36 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
یاس ناز62, elipari, 1368Sheri, Linda, رويا صادقي, vidia, farideh m, nafasam-a, Galaxy, سمیرا مامان شهاب, niloofar00, بانوی مهربانی, z.arghavani, ایران دخت, معصومه خانومی, خاله سیما, گلسان, تپراک, shamim_13, parza, mamane kiana, ninaz, niyayesh*, parvin*, reyhaneh, golbarg64, negin.s, mansore66, مارال جون, Atefe joon, Alisa, mhsa, مامي اروين, elhaam, mozhgan57, مدیون مهرت
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23859

ارسال: #2
RE: پرسش و پاسخ خانوم گل
Flowerysmile
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ عصر
یافتن
6 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, niloofar00, مامي اروين, mamane kiana, mozhgan57, 1368Sheri
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

سلام وخسته نباشید من میخواستم موضوع جدیدی به عنوان بهترین ایده برای مشاغل خانگی بذاریم میخواستم هم نظر شما رو بدونم و هم نظر دوستان عزیز
ممنون میشم پاسخمو بدین
امضای بانوی بهار
به بهشت نمی روم اگر مادرم در انجا نباشد
۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

سلام خانوما
من یه سوال دارم و اونم اینه که هنرهایی که تو این انجمن ها اموزش داده میشه. مثل: اشپزی- خیاطی- هویه کاری- ربان دوزی- بافتنی و..... میشه تو خونه با کتاب و بدون کمک کسی یاد گرفت؟ یا حتما باید کلاس بریم. برای من خیلی مهمه که اینو بدونم و اگه لازمه کلاس ثبت نام کنم.
ممنووووووووون
امضای star9
تو، اگر بگویی دوستت دارم
حتما باور میکنم.
چون
تو از سیاره دیگری آمده ای...
۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 132

باسلام خدمت جناب admin.میشه روش آپلود کردن و کم کردن حجم عکس با گوشی همراه رو توضیح بدید چون من با گوشی وارد سایت میشم و به مشکل برخوردم.راه وروش آپلود کردن مثل کار باسیستمه؟
امضای مانیلی
Babygirl
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ عصر
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریار خانوم گل

مدال ها

اعتبار: 447

ارسال: #6
خانمای عزیز این تاپیک برای معرفی کردن بخش پرسش خانم گل هست که مستقل از این سایت ایجاد شده برای پرسیدن سوالاتون در رابطه با انجمن خانم گل و ار تباط با تیم مدیریت به تاپیک ارتباط با مدیرت
امضای anahita.m
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ عصر
یافتن
1 کاربر از anahita.m به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد