تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
دوستان هر سوالی راجع به معرفی انواع نرم افزار یا در مورد کار با نرم افزار خاصی داشتید اینجا مطرح کنید.

ClapClapClap
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ)azadehali نوشته:  سلام Flowerysmile
ممنون به خاطر این تاپیک Flowerysmile
خواهرم یه سی دی نرم افزار طراحی شبکه های آبیاری (water gem) گرفته نصبش کرده ولی کد می خواد برای رجیستری نه روی سی دی چیزی نوشته نه توی برنامه هاش هست چکار باید کرد ؟

سلام
عزیزم برا رجیستر کردن نرم افزارها یا باید نسخه اورجینالش رو خرید (که رو جعبه ش معمولا کد رو نوشته یا توی خود سی دی فایلی وجود داشته باشه برای رجیستر کردن)
یا اینکه از سایت اینترنتی شرکت ارائه کننده نرم افزار کد رو گرفت.
پاسخ }
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ)ایریکا نوشته:  offline_update_eav_7112 پریسا جون این فایل هست (برنامه نود 32 هست که دانلود کردم)

ایریکا جان منظورم از پسوند اینه که بعد از این اسم فایل که نوشتی یه نقطه هست بعد یه واژه سه حرفی که میشه پسوند فایل ... لطفا اون و برام بنویس...
پاسخ }
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ)ایریکا نوشته:  nup هست عزیزم

عزیزم این یه فایل خاص آنتی ویروس nod هست که با خود همین برنامه استفاده میشه ...
فایل آپدیت آفلاین نود هستش...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ)yas.mina نوشته:  الیسا جان ...فلشم که تموم عکسام توش بود ویروسی شده و هیچ کدوم از عکسامو نشون نمیده ...بردم بیرون ریکاوری کردن ولی فقط یک پنجم عکسام برگشتن
میشه دوباره ریکاوری کنم خودم یا جایی همشون برگردن؟ ...امیدی هس ؟

عزیزم انواع و اقسام نرم افزارها برای ریکاوری هست .... حالا من چندتا رو با لینک دانلود میذارم براتون .... امیدوارم به دردتون بخوره

PC Tools File Recover

Recover My Files

Smart Flash Recovery

پاسخ }
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ)yas.mina نوشته:  خیلی لطف کردی الیسا جان ...ممنون ...دارم دانلود میکنم ولی تاحالا استفاده نکردم ...بهم میگین چطور استفاده کنمش ؟

راستش عزیزم من فقط با Recover my files کار کردم که مال من و برگردوند .... از دوتای دیگه استفاده نکردم .....ولی کاربردشون نباید زیاد سخت باشه ....
پاسخ }
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ)ایریکا نوشته:  اره عزیزم باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟

توی سایتی که این فایل رو دانلود کردی باید نوشته باشه که چطوری میشه از این فایل استفاده کرد ....
پاسخ }
(۱۸-۰۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ)reyhaneh نوشته:  سلام
یه سؤالی داشتم
اگه بخوام یه متن تو گوشیم بنویسم چطوری به کامپیوتر انتقالش بدم؟ چون وقتی وصل می کنم فقط عکس و آهنگ و فیلم رو می شه به pc انتقال داد. یعنی مثلا ً یه نرم افزاری باشه که اینارم بشه انتقال داد.
من کار تایپی زیاد دارم بیشتر وقتا هم خونه نیستم و وقتم زیاد هدر می ره و لپ تاپ هم ندارم، اگر هم داشته باشم نمی تونم بیرون ببرم سختمه. گوشیم هم آفیس ندارهDunnof

ریحانه جان میتونی از طریق نرم افزار پی سی سوئیت که همراه گوشیت بوده از پوشه مسیجهات بک آپ بگیری ....
البته اینم بگم که ممکنه فقط بتونی پوشه درافت ها رو داشته باشی ...Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۸-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ)reyhaneh نوشته:  قبلا ً پی سی سوییت نصب کرده بودم ولی این قسمتش کار نمی کرد یعنی وصل نمی شد الان بدون اون گوشیمو وصل می کنم نرم افزار رو پاک کردم

گوشیت چه مدل و مارکیه ؟؟؟
پاسخ }
(۱۸-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ)reyhaneh نوشته:  سونی اریکسون c903

استفاده از این نرم افزار ممکنه مشکلت رو حل کنه.....MyPhoneExplorer_Setup_1.4.5
به این لینک هم یه سر بزن ...
http://myphoneexplorer.en.softonic.com/java
پاسخ }