امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
Ksmiletris 

سلام خانوم گلا من کلاس کامپیوتر یا هیچ چیز دیگری نرفتم خودم همینطوری از بچهگی داشتم یاد گرفتم الان یه مشکلی پیدا کردم وقتی پاور پوینت درست میکنم حتما باید روش کلیک کنم تا بره صفحه ی بعد کسی میدونه باید چیکار کنم تا خودش مثل پاور پوینت هایی که دانلود میکنم بره جلو؟؟؟
توروخدا کمک کنید
ممنون
راستی اگر مشکل داشت تاپیکم پاکش کنید هرچی گشتم نمونه ی این تاپیک رو پیدا نکردم
زندگي بيابان پر پيچ و خمي است که در آن تنها قطب نماي تو, ايمان استHeartshape2
پاسخ }
اگه بخوای که خودش اجرا بشه باید از slide show گزینه record narration رو انتخاب کنی و فایلت رو اجرا کنی و به هر اسلاید هرچقدر میخوای زمان میدی و اون ضبط میکنه
بعد که کل اسلایدات تموم شد اون رو اجرا کنی
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
پاسخ }
عزیزم وقتی اسلاید هارو درست کردی تب animations رو بزن بعد قسمت advance slide بعد
automatically after رو بزن و جلوش زمانی رو که میخوای اسلاید نمایش داده بشه و بره بعدی رو مشخص کن مثلا هر 5 ثانیه بره صفحه بعد زمان 00:05 رو تنظیم کن.و تیک گزینه on mouse clik رو بردار.
البته واسه هر صفح باید این کارو بکنی یا انکه اپلی تو ال رو زنی

حذف عکس به علت سایز بالا
مدیر ارشد
پاسخ }
(۰۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ق.ظ)parza نوشته:  یکی دیگه اینکه وقتی فارسی تایپ می کنم می خوام که عدادم هم فارسی باشه.
(kiss):

اگر هنگامی که در آفیس زبان کامپیوتر را از انگلیسی به فارسی بر می گردانید اعداد به صورت انگلیسی تایپ می شوند اگر دوست دارید که این اعداد به فارسی تایپ شوند در آفیس در منوی file به قسمت Options بروید. در بخش Complex Scripts در مقابل Numeral گزینه Context را انتخاب کنید تا اعداد مطابق متن فارسی و انگلیسی شوند.
[عکس: ApVkm8.png?WvXsxVZM]
پاسخ }
(۱۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ)نگار خدادوست نوشته:  چه طوری میتونم یه اهنگ رو از اول تا اخر پاور پوینتم روش بزارم جوری که باتغییر صفحه قطع نشه؟؟
دوست عزیز بصورت زیر عمل کنید
فقط در عکس سوم وقتی خواستید صدا را از کامپیوتر خود انتخاب کنید به فرمت ان دقت کنید که WAV باشد و بقیه گزینه ها مطابق شکل باشد
موفق باشید

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
(۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ)khatere313 نوشته:  Dash2سلام Alisaجان یاهو تو برنامه من عمل نمیکنه نصب هست اما هرموقع به ادرس یاهو میرم وصل نمیشه نمیدونم اشکال چیه؟

سلام دوستم
منظورت اینه که یاهو مسنجر نصبه ولی کار نمیکنه، نه ؟؟؟؟؟؟
شاید مشکل از نسخه مسنجر باشه یا شایدم از آی دیت
حذفش کن یه بار دیگه نصب کن، یا یه نسخه دیگه شو نصب کن
پاسخ }
(۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ)ستاره 90 نوشته:  منم یاهو مسنجر نصب کردم ولی کار نمیکنه
چند بارم ورژنشو عوض کردم ولی فایدهای نداشته
ایدیمم امتحان کردم درس بوده
دیگه نمیدونم باید چکار کنم
کسی میتونه کمکم کنه؟

عزیزم منم همین مشکلو یه مدت داشتم از ورژن های پایین تر استفاده کردم درست شد،من ورژن 9 رو نصب کردم اگه بتونی پیدا کنی فکر کنم جواب بده
پاسخ }
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ)تاپو نوشته:  من یه مشکلی که دو روزه برام پیش اومده اینه که :
از مرورگر اپرا استفاده میکنم وقتی میخوام دانلودی بکنم یا اعنبار بدم یا...مرورگرم پیام POP -UP میده نمیدونم چرا!

دوست عزیز مشکل اینه که مرورگر opera کلا با پنجره هایی که به صورت pop - up باز میشن مشکل داره، از نسخه 12.1 به بالا استفاده کن
پاسخ }
(۱۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام من نمی تونم عکسای که با گوشیم گرفتم به لپ تاپم بلوتوث کنم cryingبلوتوث لپ تاپمم روشنه .تا دیروزم می تونستم ولی الان نه Dash2Dash2

سلام عزیزم
این مشکل خیلی وقتا پیش میاد برای گوشی و لپ تاپ مخصوصا اگه سیستم عامل گوشیت آندروید باشه Flowerysmile
پاسخ }
(۲۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ ب.ظ)negin ostadi نوشته:  ببخشید یک سوال داشتم
طریقه نصب ویندوز 7 رو میخواستم
خیلی سخته یا اینکه میتونم از پسش بر بیام؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه آموزش نصبش رو بهم یاد بده

اینجا عزیزم
آموزش گام به گام و تصویری نصب ویندوز 7
پاسخ }