امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۲۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ ب.ظ)negin ostadi نوشته:  ببخشید یک سوال داشتم
طریقه نصب ویندوز 7 رو میخواستم
خیلی سخته یا اینکه میتونم از پسش بر بیام؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه آموزش نصبش رو بهم یاد بده

سلام
معمولا رو سی دی نصب ویندوز کلیپ آموزششم هست اگر میتونی سی دی رو بزار تو کامپیوترت یه بار طریقه نصب رو ببین کارایی که باید بکنی تو کاغذ بنویس بعد از اول نصب کن!
سخت نیست
یه روز خوب اومدنی نیست، ساختنیه!
Flowerysmile
پاسخ }
(۱۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ)mahyarjoon نوشته:  سلام آلیساجون این یاهومسنجرمن توگزنه مسنجر یاهوچت نداره که بتونم برم اتاق های چت چه بکنم حالا

سلام عزیزم
یاهو این سرویس رو از 14 دسامبر 2012 تعطیل کرد Flowerysmile
پاسخ }
نقل قول:[quote='مامان سیما' pid='621214' dateline='1360788161']
نمیدونم چی شده تو خانم گل صفحه ارسال پاسخ وقتی تصویر میزارم اون شکل خورشید و کوه نیست

عزیزم فقط کافیه حدود 30 ثانیه صبر کنی بعد خودش میاد!1 (49)
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  سلام یه نرم افزار خوب برای کم کردن حجم عکسا می خوام، البته می خوام حجم خیلی کم بشه ولی کیفیت خیلی افت نکنه، بعضی از نرم افزارها فقط 1 یا 2 کیلو بایت کم می کنن حجم رو، از اونا نمی خوام.مرسی

سلام
من اینا رو سراغ داشتم

Jpeg Imager

Image optimizer

VSO Image Resizer

Advanced Jpeg Compressor
پاسخ }
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  فارسي نوشتن اعداد در ورد 2007 چگونه است؟

برید روی گزینه Office بالای صفحه سمت چپ، از اونجا Word Option رو انتخاب کنید
قسمت Advanced رو انتخاب و این گزینه ها رو تغییر بدین

[عکس: 20130214172358_mhjh.jpg]
پاسخ }
(۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  
(۲۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  فارسي نوشتن اعداد در ورد 2007 چگونه است؟

برید روی گزینه Office بالای صفحه سمت چپ، از اونجا Word Option رو انتخاب کنید
قسمت A dvancedرو انتخاب و این گزینه ها رو تغییر بدین

اما تنظيمات ورد من اين گزينه هايي كه دورش كادر كشيديد نداره. يعني تو A dvance فقط يك كادر هست كه نوشته نورمال و ديگه گزينه كشويي وجود نداره.

عزیزم وقتی Advanced رو انتخاب میکنی با اسکرول اون صفحه رو بیا پایین
پاسخ }
(۲۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ)toofan2766 نوشته:  سلام من دارم عکسامو با نرم افزار یولید11 میکس میکنم یه مشکلی دارم اینکه فاصله زمانی بین دو عکس از 3 ثانیه میخوام بشه 10 ثانیه کجاشو باید دست بزنم؟ممنون اگه جوابمو بدین

سلام عزیزم
عکساتو انتخاب میکنی و میری تو منوی Clip و این گزینه رو انتخاب میکنی (مطابق تصویر)

[عکس: 20130216140416_sads.jpg]
حالا یه کادر کوچیک برات باز میکنه ، اونجا که نوشته 3 تعداد ثانیه رو مشخص میکنه، اونو به دلخواه تغییر بده Flowerysmile
پاسخ }
(۲۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ)رخشا نوشته:  سلام خانومی من چند تا کارتن دانلود کرده بودم برا اینکه بتونم با فلش بزنمش به دستگاه دی وی دی و بچه هام تو تلویزیون ببینن تغییر فرمتشون دادم ولی وقتی به دستگاه میزنم اصلا نمیاد نمیدونم چرا ؟ فرمتش اول flv بود من تبدیل بهmp4 کردمشون Dunnof ممنون میشم راهنماییم کنید Flowerysmile

از چه نرم افزاری استفاده کردین ؟؟؟؟؟؟

من اینا رو بهتون پیشنهاد میکنم

Wondershare FLV Downloader Pro

GetFLV
پاسخ }
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ)مامان سیما نوشته:  لطا راهنماییم کنین من از کامپیوتر چیزی نمیدونم فقط استفاده میکنم چند روزیه سیستمم به هم ریخته ایمیلامو باز نمیکنه میگه جاوا اسکرییت مسدود شده یا مایکروسافت پشتیبانی نمیکند
همیشه به راحتی عکس میذاشتم تو این سایت اما حالا فقط لینکشو میذاره یعنی اون شکل کوه و خورشید وجود نداره
گوگل اصلا سرچ نمیکنه خانم گل هم از نوار ابزار که نصب کردم وارد میشم
خلاصه کلی برام مشکل پیش اومده
آیا راه حلی هست که من بتونم پیاده ش کنم یا باید بدم بیرون درست کنن
ممنون میشم زودتر جواب بدین

دوست عزیز این مشکلها هیچکدوم چیزای حادی نیستن، همشون ایرادهای نرم افزاری ان که با یه بار نصب و حذف کردن درست میشن اما اینکه میگین اصلا خودتون سیستم و دستکاری نمیکنید و فقط ازش استفاده میکنید بهتون توصیه میکنم بدین به یکی که اینکارها رو بلده واستون درست کنه، الته یه شخص معتبر Flowerysmile
پاسخ }
چطوری نرم افزار فتوشاپ رو نصب کنم؟توی سی دی آموزش نصب داشت ولی نوشته بود اگه ویندوز سون دارید باید از این مسیر برید و این تنظیمات رو انجام بدین که من مسیرش رو نفهمیدم کجاستDunnofمیشه شما کامل توضیح بدید؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینکهcs5خوبه یاcs6؟من از فتوشاپ هیچی نمیدونم و میخوام از اینجا یاد بگیرم.
پاسخ }