امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۱۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  كسي از پي دي اف گرفتن تو ورد سردرمياره؟كمك فوري ميخوام.
دوست عزیز اگر آفیس 2010 رو نصب کنی وقتی میخوای فایل وردت رو ذخیره کنی بصورت زیر عمل کن

در غیر این صورت اگر از ورژن های پایینتر آفیس استفاده میکنی باید نرم افزار تبدیل ورد به پی دی اف رو نصب کنین میتونین تو نت سرچ کنین و نرم افزارشو دانلود کنین

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: ApVkm8.png?WvXsxVZM]
پاسخ }
نقل قول:سلام
میشه در مورد برنامه key logger توضیح بدید . میدونم چیه و کاربردش.
میخوام طرز استفادشو از ابتدای نصب تا ریمو کردنش برام بگید .
هرچی نصب میکنم انواع مختلفش رو بازم جواب نمیگیرم و برنامه اش بالا نمیاد . با اینکه آنتی ویروسمو دیس کردم تا بتونم بنصبم
ممنونFlowerysmile
دوستان لطفا.......
پاسخ }
(۱۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ)khatere313 نوشته:  سلام من نرم افزار رو نصب کردم حالا چطوری باهاش کار کنم Dunnof

خب دوستم من که همه اینا رو کا نکردم ، طرز کارشونو تو راهنما یا تو سایت خودشون بگیر Flowerysmile
پاسخ }
فرشته جون ورد من 2007 و ميتونه به صورت پي دي اف ذخيره كنه اما مشكلم اينه كه مي خوام از هر صفحه جداگانه پي دي اف بگيرم نه اينكه همه صفحات رو باهم.
پاسخ }
(۱۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  فرشته جون ورد من 2007 و ميتونه به صورت پي دي اف ذخيره كنه اما مشكلم اينه كه مي خوام از هر صفحه جداگانه پي دي اف بگيرم نه اينكه همه صفحات رو باهم.
خب عزیزم هر صفحه از متنی که تو word داری رو به یک فایل Word انتقال بده بعد بصورت پی دی اف سیو کن
پاسخ }
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ)ghazi9420 نوشته:  سلام .....کسی میدونه نرم افزاری که برای طراحی نشریه و مجله استفاده میشه اسمش چیه؟Dash2
خیلی عجله دارم...

Corel Draw Graphic Suit

FlipCreator Enterprise
پاسخ }
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ)ghazi9420 نوشته:  سلام .....کسی میدونه نرم افزاری که برای طراحی نشریه و مجله استفاده میشه اسمش چیه؟Dash2
خیلی عجله دارم...

Corel Draw Graphic Suit

FlipCreator Enterprise

Adobe InDesign
پاسخ }
میشه منو راهننمایی کنید؟
بدونم کار نرم افزار wifiچیه ودر گوشیهGalexyچجوری استفاده میشه ؟
نردبان دلم شکسته است،میشود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه میدهد کمی به جای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه شکسته است،میشود برای برقراری دلم سفارشی به خدا کنی؟
پاسخ }
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ)negin ostadi نوشته:  میشه یک نرم افزاری بهم معرفی کنید برای روتوش کردن عکس که کار باهاش راحت باشه؟
فقط خیلی عجله دارم دوستای گلم

photoinstrument

Makeup Guide
پاسخ }
سلام.من وختی با مرورگر فایر فوکس میام هرچی ارسال میکنم
بجای حرفایی که مینویسم یه کلمه ی انگلیسی میاره فقط
رو شکلکا هم کلیک میکنم اصلا نمیارتشون رو صفه
الان با intenet explorer اومدم که تونستم پیغام بزنم.مشکل از چیه؟از مرورگر فایر فوکسم.چون یکی از دوستان گفتن ازاونهDunnof
خدايا دلم گرفته
پاسخ }