امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ)NAHID.V نوشته:  سلام.من وختی با مرورگر فایر فوکس میام هرچی ارسال میکنم
بجای حرفایی که مینویسم یه کلمه ی انگلیسی میاره فقط
رو شکلکا هم کلیک میکنم اصلا نمیارتشون رو صفه
الان با intenet explorer اومدم که تونستم پیغام بزنم.مشکل از چیه؟از مرورگر فایر فوکسم.چون یکی از دوستان گفتن ازاونهDunnof

سلام عزیزم

کلا اینطور مشکلاتی که رو سایت پیش میاد و فقط هم برا یه نفر پیش میاد، اونم فقط یه مرورگر مشکل داشته باشه و با مرورگرهای دیگه درست باشه یعنی مشکل از مرورگره Flowerysmile
پاسخ }
(۱۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ)فرناز23 نوشته:  سلام خسته نباشید من برنامه دیکشنری بابیلون 9 رو از سایت تبیان دانلود کردم ولی فقط تلفظ داره معنی نمیکنه لغات روDunnof

خب عزیزم یه نسخه دیگه از یه جا دیگه دانلود کن ، من که نمیتونم کاریش بکنم Flowerysmile
پاسخ }
سلام یاهو توی گوشیه من اصلا اجرا نمیشد من هم حذفش کردم حالا میخوام دوباره دانلود و نصب کنم چند بار این کارو کردم اما بازم اجرا نمیشه شما میدونید باید چکار کنم؟مدل گوشی s5660
نردبان دلم شکسته است،میشود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه میدهد کمی به جای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه شکسته است،میشود برای برقراری دلم سفارشی به خدا کنی؟
پاسخ }
(۱۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۱۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ)فرناز23 نوشته:  سلام خسته نباشید من برنامه دیکشنری بابیلون 9 رو از سایت تبیان دانلود کردم ولی فقط تلفظ داره معنی نمیکنه لغات روDunnof

خب عزیزم یه نسخه دیگه از یه جا دیگه دانلود کن ، من که نمیتونم کاریش بکنم Flowerysmile

همه جا همینه باید گلاسوری زبان مورد نظرم رو هم دانلود واضافه کنم به نرم افزار!!!!!!!!
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
پاسخ }
(۲۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  سلام یه سوال داشتم.من میخوام ویدیوهای اینترنتی رو باز کنم ولی نمیشه.خودشم adobe flash player هم میزنه نشد چه کنم؟Dunnof

سلام
عزیزم ویدئوهای اینترنتی بسته به پسوندشون ممکن هست که با adobe flash player باز بشن اما خب شما با Km player هم امتحان کن.
اگر نشد تبدیلش کن به یه فرمت دیگه
پاسخ }
(۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  
(۲۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ)Alisa نوشته:  خب عزیزم شما برا مرورگرت فلش پلیر نصب کردی ؟؟؟؟؟؟؟
اینجور فایلها رو شما در صورتی میتونی پخششون کنی که فلش پلیر و رو مرورگرت داشته باشی
خوب همونو بلد نیستم دیگهDunnof
باید چیکا کنم؟چه فلش پلیری روش نصب کنم؟کجا باید نصبش کنم؟ینی کجا هدایتش کنم برا نصب؟میتونید برا لینک دانلود بزارید؟وکجا نصبش کنم؟چه فلش پلیری؟gag
ببخشیدا خیلی سوال کردمhih

برو این آدرس
http://get.adobe.com/flashplayer/?no_redirect

دانلود و اجراش کن ، خیلی راحت نصب میشهFlowerysmile
پاسخ }
(۱۱-۰۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  سلام یه سوال داشتم.من یه گیم قبلا نصب کردم رو پی سی.بعد از قسمتی که تو my computer قسمت unistall هس برنامشو پاک کردم فک میکردم پاک شده.ولی نه پاک شده نه میتونم دوباره نصبش کنم.پیغام میده که تو پی سی این برنامه رو داری اول پاک کن بعد نصب کن ولی فقط اسمش هس خود برنامه نیسangelic
پس من چیکا کنم؟Dunnof

سلام

گیم ها معمولا غیر از جایی که نصب شدن فایلهای دیگه ایم دارن که اتوماتیک رو سیستم کپی میشه و مربوط به مراحل گیم هستش که سیو شده
یه نرم افزار Remover نصب کن و حذفش کن، یا اینکه اسم بازی و تو درایوی که بازی و نصب کرده بودی سرچ کن ، همه فایلهایی که مربوط به اون بازیه با پوشه حذف کن
پاسخ }
(۱۱-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  ممکنه از آنتی ویروسم باشه که نصب نمیشه؟آنتی ویروسم پانداس!
میخوام نصب کنم الان.اصلا سی دی رو نمیشناسه!!!

خب عزیزم امتحانش مجانیه ، آنتی ویروست و چند دیقه غیرفعال کن و ببین نصب میشه یا نه Flowerysmile
پاسخ }
(۱۵-۰۱-۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  alisaجون من برنامه ی reg clean pro رو نصب کردم erorهای کامپیوتر رو نشون داد.الان اون eror ]ارو چطو پاک کنم؟واین پیغامو داد که بخاطر این eror ها کامپوتر آروم و ضعیف کارمیکنه.
و تازه اینکه نمیتونم اون گیم رو پاک کنم.چون ازش هیچ فایلی تو کامپیوتر نمونده.همرو پاک کردم
برنامه گیم فقط تو قسمتی که my computer رو باز میکنی unistall program.فقط اونجا هس.پس من الان چیکا کنم؟اه نمیتونم دوباره گیم رو نصب کنمDash2

دوست گلم، من با این نرم افزاری که شما میگی کار نکردم ، قطعا خودش راهنما داره ، میتونی از اون هم استفاده کنی
یه روش دیگم بهت میگم ، سیستم رو از طریق Safe mode لود کن، یعنی سیستم و ریست کن و موقع بالا اومدنش دکمه F8 رو فشار بده تا برات یه منو بیاره، اونوقت Safe mode و انتخاب کن و از اون طریق وارد ویندوز شو ، دوباره سعی کن تموم فایلهای اون بازی و حذف کنی
اگه از این طریق هم درست نشد، میتونی ویندوز عوض کنی
پاسخ }
(۱۷-۰۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  سلام برای باز کردن فایلهای زیپ که از اینترنت دانلود میکنم بای چی کنم؟برنامه ای نصب کنم؟اگه آره چه برنامه ای؟

بله، باید برنامه WinRar و نصب کنید

(WinRAR x86 (32 bit

(WinRAR x64 (64 bit
پاسخ }