امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۲۲-۰۱-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ق.ظ)alale1 نوشته:  سلام من می خواهم فونت بی نازنین بزارم تو ورد 10 بلد نیستم راهنمایی

سلام
از طریق منوی استارت برید تو Control panel و پوشه Fonts رو باز کنید، حالا فونت مورد نظرتون و کپی کنید اونجا
پاسخ }
سلام خسته نباشی من میخوام برنامه واتس اپ را روی گوشیم نصب کنم اما هر کار میکنم نمیشه وقتی شماره از من میخواد وارد میکنم ام بعد از چند لحظه میگه مطمئن شید به اینترنت وصل هستید یا نه . در حالی که وصل هستم اگه میشه راهنمایییم کنید در ضمن گوشی من نوکیا n8(سیمبین) میباشد کمک کمک کمک
پاسخ }
(۲۳-۰۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ)alale1 نوشته:  من فایلهامو زیپ کردم حالا که می خوام ان زیپ کنم می گه شما انها ارچیو کردین بعد رو سی دی زدین حالا موندم چه کنم

سلام عزیزم
نرم افزار Winrar رو دانلود و نصب کن، با اون میتونی فایلهات و Unzip کنی Flowerysmile
پاسخ }
(۲۳-۰۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ)alale1 نوشته:  من یک پروژه تو pdf دارم می خوام تو ورد داشته باشم چه جوری انتقال یا تبدیلش کنم

دوست گلم برا تبدیل فایلهای Pdf به word نرم افزار داریم، اما معمولا رو فایلهای فارسی درست کار نمیکنن، یعنی اصلا چیزی که میخوای درنمیاد
پاسخ }
(۲۰-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  آنتي ويروس نود32چجوري آپديت كنم. پسورد و يوزر جديد مي زنم اما قبول نميكنه. شايد30 تا هم امتحان مي كنم اما جواب نميده

دوست گلم این آنتی ویروس تو ایران ارجینال نیست، همه شون کرک شده ن، این یوزر و پسوردهام اعتبارشن یک ماهه ست ، باید از سایتهایی که یوزر و پسوردای به روز میذارن استفاه کنی Flowerysmile
پاسخ }
(۲۹-۰۲-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ)alale1 نوشته:  سلام دوستان کامپیوترم ویروسی شده و اجازه نمی ده هیچ انتی ویروسی روش نصب کنم در ظمن نمی دونم چه انتی ویروسی نصب کنم که این ویروس پاک کنه عنوان اسم ویروس این regsvr.exe-no disk

اگه این ویروس Task Manager و رجیستری رو غیرفعال کرده اول باید اینا رو فعال کنی

واسه فعال کردن Task Manager

تو کادر Run عبارت Gpedit.msc رو تایپ کن و وارد این قسمت شو
این مسیر رو برو
User Configuration > Administrative Templates > System

از زیرشاخه System روی Ctr + Alt + Del کلیک کن، حالا تو قسمت سمت راست صفحه Group Policy گزینه Remove Task Manager رو انتخاب کن و روی تب Setting کلیک کن، گزینه Disable رو تیک بزن
پنجره رو Ok کن و ببیند.

برای فعال کردن Regedit
تو قسمت Run کلمه gpedit.msc رو بزن
تو پنجره ای که باز میشه ایم مسیر رو برو
User Configuration> Administrative Templates> System
از سمت راست پنجره روی Prevent access to registry editing tools دابل کلیک و برو روی تب Setting، گزینه Disable رو تیک بزن و Ok کن.

حالا بقیه مراحل رو اینطوری برو:

1. با استفاده از دستور attrib و del در خط فرمان، فایل های autorun.inf را از تمامی درایوها پاک کنید. دستور attrib صفات فایل ها و فولدرها را تغییر می دهد. به Run رفته و cmd را تایپ کنید و اینتر بزنید، در صفحه command prompt می توانید دستور را بنویسید. شکل کلی آن به صورت زیر است:

ATTRIB [+ R|-R] [+A|-A] [+ H|-H] [+ S|-S] [d:][path]filename

برای صفت سیستمی، A برای آرشیو، R برای read only (فقط خواندنی) ، H هم برای صفت فایل مخفی (Hidden) است. با استفاده از قسمت S/ هم می توانید صفاتی را که می خواهید به همه ساب دایرکتوری های آن مسیر بدهبد. علامت + برای دادن صفت و علامت – هم برای برداشتن صفت است.

ما باید در اینجا صفات سیستمی، فقط خواندنی و مخفی را از فایل مدنظر گرفته و به آن صفت آرشیو دهیم سپس آن را پاک کنیم.

مثلا برای فایل autorun.inf در درایو C می نویسیم:

attrib -s -h -r +a c:autorun.inf
اینتر بزنید

del c:autorun.inf
اینتر بزنید

2. در پنجره run تایپ کنید msconfig و به تب startup بروید. تیک کنار مورد regsvr.exe را بردارید. (پیامی می بینید که از شما اجازه ری استارت سیستم را می خواهد، گزینه Exit without restart را انتخاب کنید.)

3. به control panel -> scheduled tasks رفته و مورد At1 را پاک کنید.
4.در کادر run بنویسید regedit تا ویرایشگر رجیستری باز شود؛ از Edit -> Find برای regsvr.exe جستجو و موارد پیدا شده را پاک کنید.
البته مراقب باشید موارد مربوط به regsvr32.exe که از فایل های سیستمی است را پاک نکنید.

من به شما پیشنهاد می کنم برای جستجو در رجیستری از نرم افزار بسیار کم حجم RegScanner استفاده کنید که تمام نتایج را یکجا نشان داده و همچنین عمل جستجو بسیار سریع انجام می شود.

دانلود Regscanner

حالا در رجیستری به مسیر زیر رفته و مقدار shell را از “Explorer.exe regsvr.exe” به Explorer.exe تغییر دهید.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon

5. به control panel > folder options > view رفته تنظیمات را مطابق شکل زیر انجام دهید.

6. حالا به مسیر c:windowssystem32 رفته و فایل regsvr.exe را پاک کنید.

7. در پایان سیستم را ری استارت کنید.
پاسخ }
(۱۸-۰۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ ب.ظ)alale1 نوشته:  کمک کمک کمک رو فلشم همه عکسای 7 سال هست پاک شده به نظرم فلشم به دستگاه بود پاکش کردم حالا هرچی برنامه ریکاوری نصب می کنم اسم فایل پیدا می کنه اما عکسی توش نیست وای از دیشب تا حالا اعصابم خورد یکی بگه چه کنم

سلام دوستم
نرم افزارهای ریکاوری همیشه کارشون آزمون و خطا هست ، هیچوقت نمیشه به طور تضمینی گفت که میتونن فایل های پاک شده رو برگردونن یا نه

اینجا رو ببین من چند تا نرم افزار معرفی کردم شاید به دردت بخوره
پاسخ }
(۰۵-۰۴-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ)طرلان20 نوشته:  سلام ببخشید میخواستم بپرسم چجوری میشه یه عکسی که دلخواهته رو بصورت نقشه قالی بافی در بیاری؟؟؟منظورم شطرنجی کردنشه...
باتشکر
سلام به روش زیر عمل کنید
[عکس: 20130711130427_65.jpg]
gag
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش میکنی برای با ارزش بودن تلاش کن.Flowerysmile
پاسخ }
(۲۱-۰۴-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ)salar.salar نوشته:  سلام ميشه بگيد ابزارMagic Wand در كجاي فتوشاپ قرار داره ؟

من خيلي تلاش كردم پيدا كنم اما نتونستم و خيلي ناراحتم.crying

این ابزار همون ابزار انتخاب جادویی فتوشاپ هست که اینجا توضیح داده شده
پاسخ }
(۲۲-۰۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ)mahyarjoon نوشته:  سلام
من از ف ی ل ت ر شکن فری گیت استفاده کردم خبhih
بعدش وقتی فیلتر شکنو بستم ودوباره فایر فاکسمو باز کردم fak
دیگه توی هیچ سایتی نمیره واین ارور رو میدهDunnof

ونمی خوام هم از نو نصبش کنم چون کلی لینک توی bookmark دارم
میشه بگید حالا چی کار کنم Dash2crying
خیلیل خیلی ممنون

علت ویرایش: کوچک نمودن سایز عکس

سلام عزیزم

این فندق شکن پروکسی فایرفاکس رو تغییر داده، البته قاعدتا بعد از خارج شدن از ف ی ل شکن باید به حالت اول برگرده
برای تغییر دادنش برین به منوی tools و گزینه option رو انتخاب کنید. تو پنجره ای که باز میشه برید قسمت Advanced
گزینه ای که تو تصویر مشخصه انتخاب کنید

[عکس: 20130713181350_20130713175926_Untitled.jpg]

تو کادر جدیدی که باز میشه چهارتا گزینه هست، گزینه توصیه شده گزینه سوم هستش
اگر خودش رو این گزینه تنظیم شده شما یکبار گزینه اول رو انتخاب کنید، فایرفاکس رو ریست کنید و ببینید نتیجه چی هستش، اگر درست شده بود بازم بیاین و تو همین کادر گزینه سوم رو انتخاب کنید

[عکس: 20130713181651_20130713175926_Untitled.jpg]
پاسخ }