امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
تاحالا کسی ۳ds Max کار کرده

یادگرفتنش اسونه یا نه>؟چقدر زمان می بره یادگرفتنش
پاسخ }
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ)NAHID.V نوشته:  سلام من دانلود نیجر نصب مبکنم.بعد هر نصب ارورو میده که مدت استفاده ت تموم شده وباید خیدیاری کنی این نرم افزاروfak
پس من الان چیکا کنم؟شدیدا تو مشکلم.چون خیلی لازمش دارمcrying

سلام
طبق معمول همون مشکل نرم افزارهای قفل شکسته و کپی رایت نرم افزارهاست Dash2
این نرم افزار هم از این قاعده مستثنی نیست، شما یا باید نسخه ارجینالشو بخرین (که کسی تو ایران این کار نمیکنهangelic) یا اینکه همین نسخه رایگان رو کرک کنی، یعنی قفلش و بشکنید
معمولا سی دی های نرم افزار که تو بازار هست قفل شکسته ن، اگرم نبود از نت کد رجیسترش رو دانلود کنید و وارد کنید
البته این کدها هم معمولا تا مدت زمان خاصی کاربرد دارن و همیشگی نیستن
من با دانلود منیجر کار نکردم اما احتمالا کدهاش مدت زمان انقضا داره و بعد از اون مدت باید کد جدید وارد کنی
پاسخ }
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ)NAHID.V نوشته:  سلام من دانلود نیجر نصب مبکنم.بعد هر نصب ارورو میده که مدت استفاده ت تموم شده وباید خیدیاری کنی این نرم افزاروfak

برای من هروقت اینطوری میشه پاکش میکنم از دوباره نصب میکنم ولی اگه وصل میشی به اینترنت پیغام میده نسخه جدیدش برای دانلود هست نذار آپدیت بشه
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
پاسخ }
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ)ژیان نوشته:  لطفا یکی منو راهنمایی کنه
میخوام بدونم چطوری برنامه هایی رو که برای گوشیم از اینترنت میگیرم رو گوشی نصب کنم
امیدوارم جای سوالم درست باشه
تروخدا جواب بدید خیلی مهمه

عزیزم اگه با کامپیوتر گرفتی کافی تو رم گوشی کپی شون کنی. یا گوشی رو به کامپیوتر وصل کن و کپی کن یا رمش رو در آر بذار تو رم ریدر و کپی کن برنامه ها رو رو رم
بعد از گوشی از فایل منیجر برو جایی که برنامه ها رو ریختی و با یه کلیک روش نصب میشه.
هفتاد پشت من از نسل غم بودند
ارث پدر ما را اندوه مادرزاد
پاسخ }
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ق.ظ)Alisa نوشته:  

سلام
این نرم افزار هم از این قاعده مستثنی نیست، شما یا باید نسخه ارجینالشو بخرین (که کسی تو ایران این کار نمیکنهangelic) یا اینکه همین نسخه رایگان رو کرک کنی، یعنی قفلش و بشکنید
معمولا سی دی های نرم افزار که تو بازار هست قفل شکسته ن، اگرم نبود از نت کد رجیسترش رو دانلود کنید و وارد کنید
من با دانلود منیجر کار نکردم اما احتمالا کدهاش مدت زمان انقضا داره و بعد از اون مدت باید کد جدید وارد کنی
چطو رجیستر کنم؟اصلا اینو بیخیال.یه برنامه نیس که بشه جایگزین این کرد؟Hanghead
اگه سریالش رو داری توی منوهاش منوی registration هست اونجا وارد کن
اگه نرم افزار شبیه ش میخوای flashget رو امتحان کن
هفتاد پشت من از نسل غم بودند
ارث پدر ما را اندوه مادرزاد
پاسخ }
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ق.ظ)Alisa نوشته:  

سلام
چطو رجیستر کنم؟اصلا اینو بیخیال.یه برنامه نیس که بشه جایگزین این کرد؟Hanghead

این روش یکی از بهترین روشهای امتحان شده ست ، امتحان کنید

1- IDM خودتون رو آپگریت یا نسخه جدید دانلود و نصب کنید (انجام دادن این مرحله بسته به علاقه شماست)

2- به لوکیشن زیر بروید:
C:\Windows\System32\drivers\etc
و فایل hosts را با نوت پد باز کنید و کد های زیر را به آخر آن اضافه و بعد آنرا ذخیره کنید.

127.0.0.1 tonec.com
127.0.0.1 http://www.tonec.com
127.0.0.1 registeridm.com
127.0.0.1 http://www.registeridm.com
127.0.0.1 secure.registeridm.com
127.0.0.1 internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 http://www.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 secure.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 mirror.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 mirror2.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 mirror3.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 star.tonec.com

توجه: امکان دارد فایل ذخیره نشود.برای حل این مشکل ابتدا دانلود منیجر را بسته و فایل hosts را به hosts.txt تغیر دهید. سپس فایل را که کد ها را به آن اضافه کرده اید ، در جایی دیگر ذخیره سپس نام آن را از hosts.txt به hosts خالی تغیر و در پوشه etc کپی کنید.

3- در مرحله آخر دانلود منیجر خود را باز کرده و از منوی REGISTRATION روی گزینه Registration کلیک و نام و یکی از کد های زیر را وارد کنید.(ایمیل هم ایمیل خودتان را وارد کنید)

Name:E.K.H

Serials:
K7LWG-EM3BC-C1VQW-G86LD
1GYF3-852GM-5MQPM-1HW41
K5OBC-F8Y5Q-8K52U-J8PD0
7545P-2I5MN-J36E3-KN8CC
6E5NC-Q8889-MHC8W-I5AES
7EF3Q-P866X-8IATF-1MOTI
3EQ3K-U512C-LMGBL-OUE8E
GIN7P-CMNHE-1VUCL-1XA5L
CIQ2Z-TSPWW-UE75P-FB1F4
AHFAP-F758B-4JWKY-T7B1T

(شاید مرحله سوم نیاز نباشد و دکمه رجیستر برنامه از کار بیفتد )

خب دیگه حالا ای دی ام تون دائمی شده.

منبع: ترفندستان
پاسخ }
(۰۶-۰۵-۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ)arazag نوشته:  سلام
من يه گوشي اندرويد دارم
برنامه ها وبازيهايي كه از اينترنت دانلود ميكنمو تو ش ميريزم نميخونه
بايد برنامه ي خاصي واسه خوندن برنامه ها توش بريزم؟

سلام عزیزم
هر نرم افزاری که میخوای نسخه آندرویدش رو دانلود کن
برا انتقال به گوشی به نظر من راحت ترین روش اینه که از طریق بلوتوث فایل رو به گوشیت ارسال کنی، و همون لحظه که دریافت شد نصبش کنی
نیاز به هیچ برنامه ویژه ای هم نداره فقط کافیه نرم افزارت نسخه آندروید باشه Flowerysmile
پاسخ }
(۰۸-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ)عروسک قشنگ من نوشته:  سلام دوستام
من بسیار مشکل پیچده ای برای دانلود دارم
می شه منوراهنما یی ام کنید کنین چه جوری از سایت رود فایل و مدیافایل میشه دانلود کرد
از سایت رودفایل وقتی فری دانلود رو می زنم دانلود نمی کنه
میشه خیلی ابتدایی آموزش دانلود از این دو تا سایت رو برام بگذارین
(1782)Flowerysmile

دوست عزیز برای هر نوع پرسش و پاسخی تاپیک جداگانه داریم
سوال شما مربوط به اینجاست
سوال و جواب در زمینه اینترنت
پاسخ }
(۰۸-۰۵-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ)parsa100 نوشته:  نرم افزار فایرفاکس ما نمیدونم چرا جدیدا از سایتask.comخیلی خوشش اومده هر سایتی که میخوام باز کنم اول همین سایتو باز میکنه.نمیدونم از کجا باید درستش کنم.کسی میدونه؟؟؟Dunnof

برای حذف تولبار Ask به قسمت برنامه ها در کترل پنل برید واین برنامه رو پیدا و حذف کنید
تو نرم افزار فایرفاکس هم از منوی Tools گزینه Option رو انتخاب کنید و تو تب General جلوی کادر Home page آدرس یک سایت دیگه مثل Google رو وارد کنید.
پاسخ }
(۱۴-۰۵-۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ق.ظ)Roshana90 نوشته:  salam nazdooneye azizWavesmile

ye software barat mikhastam befrestam nemishe
khanomgol nemizare
be in site negah bendaz

http://nero2.software.informer.com/downl...o-cd-lock/
bye

دوستم لطفا فارسی بنویسید Flowerysmile
پاسخ }