امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
دوستان کمی طولانی شد خواهش میکنم حوصله کنید و بخونید و اگه میشه جواب بدید لازم دارم جواب رو
من بعد از نصب ویندوز اکس پی رو یه سیستم قدیمی از یه دی وی دی برای نصب درایورها استفاده کردم و حالت اتوماتیک رو انتخاب کردم. بعد از نصب وقتی از رو سی دی خود مودم درایور مودم رو نصب کردم و خواستم ازش استفاده کنم ارور داد و رفت رو صفحه آبی مرگ ویندوز. در دفعات بعدی هم که ویندوز رو عوض کردم وقتی تو مراحل نصب به اینستالینگ دیوایسز میرسه میره رو همون صفحه ابی ولی وقتی مودم رو جدا میکنم و میذارم کنار و نصب میکنم همه چی خوب پیش میره. الان عملا مودم قابل استفاده نیست و قبل از کار با دی وی دی درایورها مشکلی نداشت. میشه لطف کنید بگید چکار کنم درست شه؟
هفتاد پشت من از نسل غم بودند
ارث پدر ما را اندوه مادرزاد
پاسخ }
(۱۴-۰۵-۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ق.ظ)Roshana90 نوشته:  salam nazdooneye azizWavesmile

ye software barat mikhastam befrestam nemishe
khanomgol nemizare
be in site negah bendaz

http://nero2.software.informer.com/downl...o-cd-lock/
bye

دوست عزیز ممنون از توجهت (1782)
ولی من چیزی متوجه نشدم که کدومشون بدرد من میخوره و چجوری باهاش میشه کار کرد crying Dash2
پاسخ }
(۱۵-۰۵-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ)persika نوشته:  سلام. میشه لینک دانلود فتوشاپ6 رو بذارید.

سلام

لینک 1

لینک 2

فقط لطفا لینکها رو با فایرفاکس باز کنیدFlowerysmile
پاسخ }
(۱۴-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ)نازدونه نوشته:  

khanomgol nemizare
be in site negah bendaz

bye

ولی من چیزی متوجه نشدم که کدومشون بدرد من میخوره و چجوری باهاش میشه کار کرد crying Dash2
دوستان محترم من هنوز منتظرم crying
کمکم کنید Flowerysmile
پاسخ }
(۲۳-۰۵-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ)نازدونه نوشته:  
(۱۴-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ)نازدونه نوشته:  

khanomgol nemizare
be in site negah bendaz

bye

دوستان محترم من هنوز منتظرم crying
کمکم کنید Flowerysmile
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید cryingcryingcryingcryingcrying
پیشاپیش از یاری سبزتان سپاسگذارم (1782)Flowerysmile
پاسخ }
(۱۴-۰۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ)نازدونه نوشته:  دوست عزیز من یه برنامه برای قفل کردن کپی سی دی میخوام البته اگر اموزش هم داشته باشه که عالیه hih Dreamyeyesf
البته قبلا هم یه جایی این درخواست رو کردم که یادم نیست crying
(البته تا حدوئی هم میتونم هزینه کنم لطفا کمکم کنید )
ممنون Flowerysmile (1782)

سلام عزیزم.این مطلبو برات پیدا کردم امیدوارم بدردت بخورهFlowerysmile

آموزش قفل گذاری روی cd

شما برای این کار به برنامه های :

TZ COPY PROTECTION

WIN ISO

NERO BURNING ROM

نیاز دارید.

شروع کار :

برنامه WIN ISO را باز کنید تا یک IMAGE از روی سی دی ای که می خواهیم روی آن قفل گذاریم ، بگیریم.

برای گرفتن IMAGE بر منوی ACTION کلیک کنید.

روی گزینه MAKE ISO FROM CD ROM کلیک کنید.

در قسمت CHOOSE YOUR CD- ROM نام CD ROM خود را انتخاب کنید.

در قسمت OUTPUT FILE می توانید جایی را که می خواهید IMAGE در آنجا قرار گیرد انتخاب کنید. شما در این مرحله باید برای IMAGE خود نامی را در نظر بگیرید ، نام

IMAGE1 را تایپ کنید.

روی OPEN کلیک کنید.

گزینه FILE را تیک بدهید .

روی دکمه MAKE کلیک کنید تا از سی دی IMAGE گرفته شود.

حالا روی منوی CONVERT کلیک کنید.

گزینه ISO TO BIN را انتخاب کنید.

آدرس فایلی را که ساخته بودید بدهید. حالا نام و محل ذخیره فایل جدید را انتخاب کنید.

کار با این برنامه تمام شد

برنامه TZ COPY PROTECTION را باز کنید .

روی دکمه STEP 1 کلیک کنید. پیغامی ظاهر می شود که باید روی دکمه OK کلیک کنید.

در مقابل AUDIO TRACKS TO ADD دبل کلیک نمایید و عدد 22 را تایپ کنید.

گزینه FOUR – SECOND FIX را فعال کنید.

(USE IFS (INTERLEAVE FILE SYSTEM را فعال کنید.

روی STEP2 کلیک کنید.

در مقابل گزینه MB کلیک کنید تا فعال شود.

در مقابل DUMMY FILE SIZE دابل کلیک کنید و عدد 1500 را وارد کنید. یکی از فایل هایی را که به همراه برنامه یا فایل IMAGE گرفته شده باز شده بود انتخاب کنید .

روی STEP3 کلیک کنید تا حجم آن افزایش یابد.

از کلیک کردن روی STEP4 خودداری کنید زیرا برخی رایتر ها توانایی رایت آن را ندارند.

روی STEP5 کلیک کنید . در صفحه ظاهر شده روی YES کلیک کنید.

کار با این برنامه تمام شد

حالا برنامه NERO BURNING ROM را باز کنید.

روی دکمه RECORDER کلیک کنید.

فایل IMAGE2 را انتخاب کنید.

سرعت (12X) را انتخاب کنید.

گزینه DISK AT ONECE/98 را انتخاب کنید. در صورت عدم وجود این فرمان از انتخاب آن صرفه نظر کنید.

CD خام را در دستگاه قرار داده و روی دکمه BURN کليک کنيد.

همچنین می توانید از نرم افزار CD-Lock برای گذاشتن قفل بروی سی‌ دی استفاده کنید

آموزش قفل گذاشتن روی سی دی با CD-Lock

۱-ابتدا شما بايد برنامه ي cd-lock را داشته باشيد که آن را دانلود مي کنيد.

۲-بعد فايل هايي که مي خواهيد روي cd بريزيد تا آن cd قفل شود را در cd rom write تان کپي کنيد.

۳-برنامه را باز کنيدو گزينه ي سوم را انتخاب کنيد(اين گزينه در صورتي نمايان مي شودکه شما فايل هاي مورد نظر خود را در cd rom writer خود کپي کرده باشيد)

۴-پسورد را وارد کنيد

۵-وقتي که پسورد را وارد کرديد و تاييد کرديد خود برنامه شروع به رايت کردن cd از طريق Burning Wizard ويندوز مي کند و cd رايت شده ي شما با تمام محتويات آن تنها در صورت وارد کردن رمز دسترسي به آن امکان پذير مي باشد و به اين گونه از رايت شدن cd ودسترسي به محتويات آن جلوگيري مي شود.
[عکس: 07460133686962957316.jpg]
پاسخ }
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ق.ظ)tala21021 نوشته:  با سلام من میخواستم فیلمهای دخترم رو که با دوربین عکاسی دیجیتالم گرفتم وزمانهای فیلم برداری کوتاه است رو با هم یکی کنم با نرم افزار WINDOWS MOVIE MAKER ولی اصلا فایلها رو نمیشناسه نمی دونم پسوندش رو باید عوض کنم ؟با چه نرم افزاری اینکار رو بکنم ؟وبرای میکس فیلم هم نرم افزاری اگه هست منو راهنمائی کنید ممنون میشم Flowerysmile

برنامه ی Ulead Video Studio خیلی کامله. همه ی فرمتها رو می شناسه . هر فرمتی بخواین فیلمتون رو آماده می کنه.با اینکه حرفه ایه و امکانات زیادی داره اما کار باهاش نسبتا راحته.
پاسخ }
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ق.ظ)sokhansaba نوشته:  لطفا روش رايت فيلمهايي كه با دوربين هاي ديجيتال خانگي گرفته ميشه رو توضيح بديد. آيا اين فيلم ها بايد از حجمشون كم بشه و تبديل به فرمت خاصي بشن. چه نرم افزاري لازم داره.

اگه نمی خواین رو فیلما ادیت انجام بدین. با Windows DVD Maker می تونین اینکارو بکنین.
پاسخ }
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ)shadli_m7 نوشته:  
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ق.ظ)sokhansaba نوشته:  لطفا روش رايت فيلمهايي كه با دوربين هاي ديجيتال خانگي گرفته ميشه رو توضيح بديد. آيا اين فيلم ها بايد از حجمشون كم بشه و تبديل به فرمت خاصي بشن. چه نرم افزاري لازم داره.

اگه نمی خواین رو فیلما ادیت انجام بدین. با Windows DVD Maker می تونین اینکارو بکنین.

لطف مي كني روش كمل توضيح بدي. اديت چيه؟ من كلا ناواردم. فقط نميخوام فيلمهام كه روي سيدي رايت ميشه بعد يك مدت خراب بشه. يعني وسط فيلم استوپ كنه.
هيچ گاه كليد خوشبختي خود را در جيب ديگران قرار ندهيد!
پاسخ }

دوستم فیلمهایی که با دوربین دیجیتال گرفته میشن رو برای اینکه روی دستگاه دی وی دی یا سی دی پلیر پخش بشه باید تبدیل کنید به فرمت VCD MPEG یا DVD MPEG
این کار رو با نرم افزارهای مختلفی می تونید انجام بدید ، از جمله Total Video Converter یا Format Factory و یا هر نرم افزاری که بشه باهاش فایلهای ویدئویی رو تبدیل کرد
پاسخ }