امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ق.ظ)tala21021 نوشته:  با سلام من میخواستم فیلمهای دخترم رو که با دوربین عکاسی دیجیتالم گرفتم وزمانهای فیلم برداری کوتاه است رو با هم یکی کنم با نرم افزار WINDOWS MOVIE MAKER ولی اصلا فایلها رو نمیشناسه نمی دونم پسوندش رو باید عوض کنم ؟با چه نرم افزاری اینکار رو بکنم ؟وبرای میکس فیلم هم نرم افزاری اگه هست منو راهنمائی کنید ممنون میشم Flowerysmile

سلام دوست گلم
این کار رو می تونید با نرم افزارهای مختلفی انجام بدید ، مثلا Corel Video Studio ، Ulead Video Studio
کار کردن باهاشونم خیلی آسونه Flowerysmile
پاسخ }
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ)parsa100 نوشته:  در قسمت تولبار مرورگر فایر فاکس یک پوشه ساختم میخوام یه سری سایتهایی که زیاد میرم توشون رو توی این پوشه سیو کنم اما نمیتونم.میشه بگید چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟(منظورم قسمت بوک مارکه)Flowerysmile

همون تبی که میخواید به عنوان بوک مارک خیره بشه رو دِرَگ کنید تو پوشه ای که ساختین
دقت کنید که خودِ تَب رو بکشید نه آدرسش
مثل این عکس

[عکس: 20130822003949_Untitleddsf.jpg]
پاسخ }
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ب.ظ)avida نوشته:  سلام
یک برنامه ورزشی رو از اینترنت دانلود کردم چطور میتونم اونو به دی وی دی بزنم و یا به فلش که بتونم از طریق تلوزیون ببینم؟

سلام
برای ریختن روی دی وی دی که باید پسوندش رو به DVD MPEG تغییر بدین و بعد رایتش کنید ، برای فلش هم که کپی می کنید دیگه
امیدوارم درست متوجه شده باشم سوالتون رو
پاسخ }
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ)Alisa نوشته:  
یک برنامه ورزشی رو از اینترنت دانلود کردم چطور میتونم اونو به دی وی دی بزنم و یا به فلش که بتونم از طریق تلوزیون ببینم؟

سلام
برای ریختن روی دی وی دی که باید پسوندش رو به DVD MPEG تغییر بدین و بعد رایتش کنید ، برای فلش هم که کپی می کنید دیگه
می بخشی الیسا جون برای تغیییر پسوند باید از نرم افزار خاصی استفاده کنم؟ قبلا روی فلش کپی کردم ول وقتی به گیرنده وصلش میکنم باز نمیشه یه بار فرمتشو عوض کردم باز شد ول دفعات بعدی باز نشد یعنی هر بار باید فرمتشو عوض کنم راه دیگه ای نداره ؟
پاسخ }
(۳۱-۰۵-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ)avida نوشته:  
(۳۰-۰۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ)Alisa نوشته:  

سلام
می بخشی الیسا جون برای تغیییر پسوند باید از نرم افزار خاصی استفاده کنم؟ قبلا روی فلش کپی کردم ول وقتی به گیرنده وصلش میکنم باز نمیشه یه بار فرمتشو عوض کردم باز شد ول دفعات بعدی باز نشد یعنی هر بار باید فرمتشو عوض کنم راه دیگه ای نداره ؟

بله، برای تبدیل فرمت باید از نرم افزارای مبدل استفاده کنید، مثل Total Video Converter یا Format Factory یا هر نزم افزار دیگه ای که این قابلیت رو داشته باشه
تلویزیون معمولا فرمتهایی مثل MP4، AVI رو پشتیبانی میکنه
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  سلام دوستای گلم
می خوام قسمتهایی از یک فیلم رو حذف و حجمش رو هم کم کنم, البته با کمترین افت کیفیت و بعد بذارم رو نت. کسی نرم افزاری سراغ داره با این خصوصیات؟Flowerysmile(1782)

سلام عزیزمWavesmile
Ulead Video Studio نرم افزاری است که مانند یک استدیوی ویرایش فایل های ویدیویی می باشد. این نرم افزار دارای امکانات و ابزارهای مختلف ویرایش فیلم است که همگی آنها در استدیوهای میکس و تدوین فیلم یافت می شود. شما با استفاده از این برنامه مانند یک تدوین گر حرفه ای می توانید قسمت های مختلف یک فیلم و یا فایل ویدیویی را ویرایش کنید و به سلیقه خود یک کلیپ بسیار زیبا بسازید. ذخیره سازی فیلم با کیفیت های بسیار عالی و Full HD از جمله قابلیت های این نرم افزار به شمار میرود. این برنامه از فرمت های مختلف مالتی مدیا پشتیبانی می کند و شما میتوانید به راحتی فایل های مورد نظرتان را وارد برنامه کنید و سپس اقدام به ویرایش آنها نمایید. ساخت اسلاید شو های بسیار زیبا و ترکیب نمودن عکس و فیلم برخی دیگر از امکانات خوب این نرم افزار می باشد. این نرم افزار را می توانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

به درخت نگاه کن...

قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...

گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
پاسخ }
دوست عزیز،مامی نازنین جون
کار با این نرم افزار راحته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون من هیچ آشنایی باهاش ندارم
همه چی درست میشه من میدونم.......
پاسخ }
(۰۸-۰۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ)shidi1369 نوشته:  سلام عزیزان Wavesmileمن یه نرم افزار میخوام که بشه pdf رو به word تبدیل کنه میشه کمک کنید؟؟؟؟haaa
سلام عزیزم من یکبار از برنامه PDF 2 Word استفاده کردم خیلی خوب جواب داد.
ولی متاسفانه در مورد فایل فارسی این تبدیل خوب انجام نمی شه و شما آخر سر باید یک تغییراتی روش انجام بدید.
پاسخ }
(۲۵-۰۶-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ)fatemeh85 نوشته:  سلام دوستان,خسته نباشین .عزیزان میشه منو هم راهنمایی کنیدDunnof دانلود منیجر من دچار مشکل شده واز من پسورد میخواد وچیزی هم دانلود نمیکنه تورو خدا بگید چکار کنم ,البته بگم که دانلود منیجر رو حذف کردم ودوباره نصب کردم نشد باز هم خطا میده.Hanghead

سلام عزیزم
ارسال 176 همین تاپیک و بخونید

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%BE%...#pid770384
پاسخ }
سلام الیسا جون خسته نباشی
من آنتی ویروس comodo نصب کردم اپدیتش کامل شده ولی آپدیتها نصب نمیشن قبلا همین نسخه رو داشتم نصب میشد بعد از اینکه ویندوز عوض کردم و همین نسخه رو دوباره نصب کردم اپدیتاش دیگه نصب نمیشه Dash2 علتش چی میتونه باشه
پاسخ }