امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۱۳-۰۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ)وفای خوبان نوشته:  الیسا جون اون روشی رو که برای نیومدن سایت ask.com پیشنهاد داده بودید، انجام دادم اون سایت دیگه نمیاد اما یه سایت دیگه میاد ظاهرا مشکل هنوز برطرف نشدهFlowerysmile

عزیزم حالا می تونید تو تنظیمات فایرفاکس صفحه Home page رو مطابق میل خودتون تنظیم کنید
از طریق منوی Tools/Option تب General و گزینه Home page
پاسخ }
(۱۷-۰۸-۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ)شقایق سرخ نوشته:  سلام الیسا جون .خسته نباشی عزیزم.من برای دانلودهام از دانلود منیجر استفاده میکردم.حالا ظاهرا زمانش تمام شده ومینویسه برای اپدیتش باید پول واریز کنید.من میخوام از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم اما هر کار میکنم بازم همون ارور را میده واصلا هیچیز را نمیشه دانلود کنم .میشه راهنماییم کنید چکار کنم ؟ممنون ومتشکر

سلام عزیزم
خب اول اینو حذف کن از سیستمت بعد چیز دیگه ای رو دانلود و نصب کن
البته یه روش هم گفتم برای رجیستر کردن IDM
اینجا رو بخون، امتجان کن، اگه جواب نداد از نرم افزارهای دیگه استفاده کن
پاسخ }
(۱۸-۰۸-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  سلام من جدیدترین نسخه نرم افزار فتوشاپ که قابلیت فارسی نویسی هم داشته باشه و تریال هم نباشه می خوام.ممنونFlowerysmile

جای سوالتون اینجاست
پاسخ }
(۲۱-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ)شقایق سرخ نوشته:  
(۱۷-۰۸-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۱۷-۰۸-۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ)شقایق سرخ نوشته:  سلام الیسا جون .خسته نباشی عزیزم.من برای دانلودهام از دانلود منیجر استفاده میکردم.حالا ظاهرا زمانش تمام شده ومینویسه برای اپدیتش باید پول واریز کنید.من میخوام از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم اما هر کار میکنم بازم همون ارور را میده واصلا هیچیز را نمیشه دانلود کنم .میشه راهنماییم کنید چکار کنم ؟ممنون ومتشکر

سلام عزیزم
خب اول اینو حذف کن از سیستمت بعد چیز دیگه ای رو دانلود و نصب کن
البته یه روش هم گفتم برای رجیستر کردن IDM
اینجا رو بخون، امتجان کن، اگه جواب نداد از نرم افزارهای دیگه استفاده کن
من این روش را رفتم نشد.حالا میخوام یاهو منیجرم را پاکش کنم هرکار میکنم نمیشه Dash2چکارش کنمDunnofممنون از راهنمایهای خوبتون(1782)(1782)

منظورتون مسنجره ؟؟ Dunnof
خب چرا حذف نمیشه ؟ چه خطایی میده ؟
پاسخ }
(۲۲-۰۸-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ)شقایق سرخ نوشته:  ببخشید اشتباه نوشته بودم.Vahidrkشرمنده دانلود منیجر منظورم بود .از هرروشی میرم حذف نمیشهDash2 وقتی میخوام با نرم افزار دیگه ای دانلود کنم باز همون خطای اتمام کار دانلود منیجر را میدهcryingcrying

می تونید یه نرم افزار ریموور نصب کنید و با اون برنامه تونو حذف کنید
مثلا UN installer
پاسخ }
(۲۳-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ)atiasal11 نوشته:  بچه ها کمک
کسی برنامه مدل سیم رو داره؟
برنامه تربو سی پلاس پلاس هم می خوام
مدل سیم باز نمیشه رو سیستمم ارور فتال میده

سلام عزیزم
برنامه ندل سیم رو ندارم، اما برنامه ++Turbo C رو برات میذارم (مخصوص ویندوزهای 64 بیت)

دانلود
پاسخ }
(۰۱-۰۹-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ق.ظ)marzi marzi نوشته:  سلامFlowerysmile
سوال درسی هم میشه پرسید؟ من حدود 1000 تا داده دارم که میخوام هیستوگرامش رو تو متلب رسم کنم و توزیع نرمال روش فیت کنم... فقط بلدم هیستوگرام رسم کنم... کسی کد فیت کردن رو بلد نیست؟ممنون میشم جواب بدین

سلام عزیزم
از اونجا که درسها و سرفصلها تو دانشگاه های مختلف باهم فرق میکنه نمیشه مطمئن بود که درس شما رو بقیه هم خونده باشن
من اگر اون درس رو خونده باشم جواب میدم اما این که شما فرمودین و نداشتیم
موفق باشید Flowerysmile
پاسخ }
(۰۱-۰۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ)zoha69 نوشته:  سلام یه نرم افزار میخوام برای میکس اهنگ، میخوام چندتا اهنگو کوتاه کنمو بعد ادغامشون کنم

سلام عزیزم
اگر فقط برای ویرایش صدا میخوایدSony Sound forge و بهتون پیشنهاد میکنم ، هم کار کردن باهاش راحته، هم نرم افزار قوی هست
دانلود
پاسخ }
(۰۷-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ)parsa100 نوشته:  سلام برنامه شبیه ساز اندروید رو از کجا بگیرم و چطوری نصب میشه؟Flowerysmile

دانلــــــــــــود

راهنمای نصب نرم افزار YouWave for Android :

1- نرم افزار را نصب کنید.
۲- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
۳- نرم افزار را اجرا کنید.
[عکس: tCaGp4.png]
پاسخ }
(۲۱-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ)parsa100 نوشته:  سلام موقع نصب نرم افزار این این ارور میاد bluestacks currently doesn t recognize your graphics card it is possible your graphics drivers may need to be updated.please update them and try installing again.
باید چیکار کنم؟Dunnof
باید کارت گرافیکتونو آپدیت کنید
[عکس: tCaGp4.png]
پاسخ }