امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۲۸-۰۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ق.ظ)بئاتریس نوشته:  تاحالا کسی ۳ds Max کار کرده

یادگرفتنش اسونه یا نه>؟چقدر زمان می بره یادگرفتنش
l
من تو 15 جلسه طراحی داخلیشو رفتم.اگه هر جلسه پیش بری با استادت حتما موفق میشی.چون اگه جلسه بعد اشکالتو نپرسی دیگه عقب میوفتی چون پیوستست.خداروشکر کارم خوب بود از بین 3تا شاگردhih
پاسخ }
(۲۰-۰۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ)جیگر بابا نوشته:  سلام الیسا خانوم میشه بگید چی کار کنیم که کیفیت عکسها در محیط یولید پایین نیاد و بهترین پسوند برا ذخیره چیه طوری که قابل باز شدن در موبایل کامپیوتر و تلویزیون باشه

سلام دوستم
این که شما میفرمایید بستگی به کیفیت عکس خودتون داره ، معمولا یولید تاثیری روی کیفیت عکسها نمیذاره ، من الان یولید و ندارم که بخوام امتحان کنم اما چند سال با یولید کار کردم و ندیدم که کیفیت عکسی رو پایین بیاره، شاید سایز عکستون کوچیکه و به خاطر همین تو نرم افزار کیفیتش افت میکنه، بهرحال اگر مشکل حل نشد میتونید با یه نرم افزار دیگه مثل Adobe Premier یا Corel Video Studio امتحان کنید
معمولا پسوندی که بشه بدون مشکل رو تلویزیون پخش کرد Mpeg هست ، برای موبایل 3GP یا MP4 ، روی کامپیوتر هم که معمولا نرم افزارهای پخش ویدئو همه پسوندها رو پشتیبانی میکنن
پاسخ }
(۲۰-۰۹-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ)mahyarjoon نوشته:  خسته نباشید

میشه بگید چجوری میتاونم دسترسی تمام برنامه هام به نت رو از بین ببرم

گند زدن به شارژنتم

Hanghead

سلام
هر نرم افزاری تنظیمات خاص خودشو داره ، شما باید برای هر نرم افزار جداگانه آپدیت اتوماتیک رو غیرفعال کنید Flowerysmile
پاسخ }
(۲۰-۰۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  سلام به خانوم گلی های عزیز
من میخوام تو اسلاید پاورپوینتم کلمات یکی یکی بیان،چیکار باید بکنم؟Flowerysmile

سلام عزیزم
این کار و از طریق قسمت Custom animation میتونی انجام بدی
این گزینه تو منوی Animation هستش، گزینه Custom animation رو که بزنی یه پانل سمت راست صفحه برات باز میشه میتونی به سلیقه خودت تنظیم کنی که هر قسمت از متن یا تصویرت چطوری وارد و چطوری خارج بشه Flowerysmile
پاسخ }
(۲۱-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ)parsa100 نوشته:  سلام موقع نصب نرم افزار این این ارور میاد bluestacks currently doesn t recognize your graphics card it is possible your graphics drivers may need to be updated.please update them and try installing again.
باید چیکار کنم؟Dunnof

سلام
کارت گرافیکتون نمیتونه نرم افزاری رو که میخواید نصب کنید پشتیبانی کنه ، مارک و درایور کارت گرافیکتون رو پیدا کنید و با سرچ کردن تو اینترنت داریورش رو آپدیت کنید Flowerysmile
پاسخ }
(۲۲-۰۹-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ)*بهار* نوشته:  میشه یه نرم افزار برای برش دادن فایل صوتی بهم معرفی کنید؟
میدونم خیلی هست ولی یه راحتشو میخوام که سریع کارمو راه بندازه.

Sony Sound forge
پاسخ }
Hangheadالیسا جون..چند روزه ک ویندوز عوض کردم با مرورگز فایر نمیتونم وارد ایمیل هام بشم...همش یه صحفه باز میشه...
چیکار کنم اجیHanghead

عکس
پاسخ }
(۲۳-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ق.ظ)♥yalda♥ نوشته:  Hangheadالیسا جون..چند روزه ک ویندوز عوض کردم با مرورگز فایر نمیتونم وارد ایمیل هام بشم...همش یه صحفه باز میشه...
چیکار کنم اجیHanghead

عکس

این صفحه ازت میخواد تا سرویس میلتو اپدیت کنی اگر نمی خوای میتونی گزینهcontinue witout upgradingرو بزنی.
پاسخ }
سلام خانومی میشه در مورد ویروس کشها نحوه نصب و نحوه ویروس کشی کامپیوتر و فلش توضیح بدید میخوام ویروس کش قبلیم رو حذف کنم یه ویروس کش جدید نصب کنم در ضمن نمیدونم چه طور قبلی رو کامل حذف کنم اگه میشه یه توضیح کامل در بارش بدید میشه برا دانلود هم بزارید شرمنده که اینقدر زحمتتون میدم 1 (111)
پاسخ }
کمک کمک کمک کمک کمک شوشو هارد اکسترنالم پاکش کرد با همه اطلاعاتش یکی بهم یک ریک اوری توپ معرفی کنه اخه بیرون نمی خوام ببرمش
خدایا هیچ وقت به حال خودمون وامگذارمون31
پاسخ }