امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
از وقتي ويندوز جديد نصب كردم نسخه بيشرفته اكس بي هستش مشكلي بيش امده اينكه زبان رايانه از فارسي و انكليسي به عربي و انكليسي تغيير يافته
جطوري عربي حذف بشه و فارسي بركرده
مي بينيد جطور تايب ميكنه دقيقا حروفي كه توي عربي نيستش نميزنه
هيچ گاه كليد خوشبختي خود را در جيب ديگران قرار ندهيد!
پاسخ }
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ)sokhansaba نوشته:  از وقتي ويندوز جديد نصب كردم نسخه بيشرفته اكس بي هستش مشكلي بيش امده اينكه زبان رايانه از فارسي و انكليسي به عربي و انكليسي تغيير يافته

خانومی قسمت لنگوئج آپشن تو کنترل پنل برو و تو تب دوم ینی تب لنگوئج قسمت دیتایلس و گزینه اد رو میزنی و زبان فارسی رو انتخاب میکنی بعد ی پیغام میاد که سی دی ویندوز رو باید بزاری تو سیستم و شروع میکنه فایلای مربوط رو کپی میکنه
پاسخ }
مرسي جوابم دادي
جه فايلهايي رو كبي كنه؟
من سي ديش ندارم مال كسي بوده
هيچ گاه كليد خوشبختي خود را در جيب ديگران قرار ندهيد!
پاسخ }
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ)sokhansaba نوشته:  از وقتي ويندوز جديد نصب كردم نسخه بيشرفته اكس بي هستش مشكلي بيش امده اينكه زبان رايانه از فارسي و انكليسي به عربي و انكليسي تغيير يافته

سلام
برو توی کنترل پنل ، قسمت Region and language تب Keyboard and language گزینه Change keyboards رو انتخاب کن و از اونجا کیبوردت رو تنظیم کن Flowerysmile
پاسخ }
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  مرسي جوابم دادي
جه فايلهايي رو كبي كنه؟

عزیزم حتما باید سی دی ویندوز باشه البته اگه خود سی دی ویندوزت نبود با ی سیدی ویندوز دیگه هم میتونی امتحان کنی .
پاسخ }
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ)taty نوشته:  
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ)sokhansaba نوشته:  مرسي جوابم دادي
جه فايلهايي رو كبي كنه؟

عزیزم حتما باید سی دی ویندوز باشه البته اگه خود سی دی ویندوزت نبود با ی سیدی ویندوز دیگه هم میتونی امتحان کنی .

اینکه شما می فرمایید درسته، اما برا وقتیه که موقع نصب کلا زبان ها رو نصب نکرده باشه، اما ممکنه ایشون زبان رو نصب کرده باشه ، فقط روی کیبورد تنظیم نشده باشه Flowerysmile
بهتره اول یه امتحان بکنه ، اگر نبود بعد نصبش کنه
پاسخ }
Flowerysmileسلام الیسا جون مهربون..ک با حوصله ب همه ج میدی..خسته نباشیFlowerysmile

Veiledsmile2اجی یه سوال داشتم..جدیدا میخام برنامه برا گوشیم دان کنم..با فرمت فلش پلیر دان میشه...هیچ جوری دیگه هم نمیشه تنظیمش کنم..چیکار کنم مهربون؟؟Veiledsmile2باتشکر
پاسخ }
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  Flowerysmileسلام الیسا جون مهربون..ک با حوصله ب همه ج میدی..خسته نباشیFlowerysmile

Veiledsmile2اجی یه سوال داشتم..جدیدا میخام برنامه برا گوشیم دان کنم..با فرمت فلش پلیر دان میشه...هیچ جوری دیگه هم نمیشه تنظیمش کنم..چیکار کنم مهربون؟؟Veiledsmile2باتشکر

سلام عزیزم
مرسی از لطفت خانومی Flowerysmile(1782)

فقط برای برنامه خاصی اینطوریه یا برای همه چیزایی که دانلود کنی همینطوریه ؟؟؟
اگه فقط برای یه فایل خاص اینطوریه شما فایل و از یه سایت دیگه دانلود کن و مطمئن شو که داری فایل برنامه دانلود میکنی
پاسخ }
Dunnofاجی از چند تا سایت امتحان کردم..ولی باز اینجوری میشه
پاسخ }
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  Dunnofاجی از چند تا سایت امتحان کردم..ولی باز اینجوری میشه

خب حتما فایلش مشکل داره عزیزم وگرنه گوشی که کاری با پسوند فایل نداره، هرچی و بهش بدی دانلود میکنه
پاسخ }