امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۰۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  Hangheadاجی با سیستم دان میکنم نه با گوشی.....

گفتم که عسلم ، فایلش مشکل داره Flowerysmile
پاسخ }
(۱۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ)جیگر بابا نوشته:  سلام الیسا خانوم سوال قبلیمو که جواب ندادید Wavesmile
ولی لطف کنید جواب این سوالم رو بدید
من وقتی میخوام با فتوشاپ دوربری عکسهای عروس با لباس سفید رو انجام بدم خیلی مشکل دارم آیا راهی است که بشه یه دوربری دقیق و تمیز داشت بخصوص که پس زمینه ها هم اکثرا سفید هست Dunnof

دوست گلم من تا به یه موضوعی مسلط نباشم جواب نمیدم که دوستام بدتر گمراه نشن Flowerysmile
منظورت اینه که بخوای یه تیکه از عکس رو جدا کنی ؟؟؟ خب برای این کار انواع ابزار انتخاب رو داریم ، شما بهتره یه سر به این تاپیک بزنی
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A2%...8%A7%D8%B1
اما در نهایت به دقت خودت بستگی داره که حاشیه ها دقیق و درست دربیاد Flowerysmile
پاسخ }
(۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ)جیگر بابا نوشته:  بازم سلام بازم سوالVeiledsmile2
من تو یولید یه فیلمی رو ساختم و حالا می خوام فیلمو حذف کنم و چون فیلم عروسیه میخوام یه جورایی فیلم خراب مراب بشه جوری که مشخص نباشه این فیلم چیه بعد ذخیره کنم و بعد حذف تا اگر یه روزی خواستم عکسها یا فیلمهایی رو که اشتباهی حذف کردم بدم دوباره برگردونند اون فیلم اگر بالا اومد خراب باشه
چون فیلم مردم کار از محکم کاری عیب نمیکنه لطفا راهنماییم کنید angelic0

سلام عزیزم
یه راه حل خوب واسه اینکه یه فیلم به طور کامل از رو هاردت پاک بشه و دیگه تو ریکاوری هم برنگرده اینه که تو یه درایوی ذخیره ش کنی ، بعد حذفش کنی، حالا رو همون درایو فایلهای با حجم بالا رو کپی کن ، مثلا درایو رو پر از فیلم کن، بعد اونا رو هم حذف کن، چند بار که این کار تکرار بشه دیگه آثار اون فیلم اولیه از بین میره Flowerysmile
پاسخ }
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ)فیش فیش نوشته:  سلام خانما.من احتیاج به یک نرم افزار دارم که بتونم روی عکسام آهنگ بزارم.تو اینترنت movie makerپیدا کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم نصبش کنم Dunnofخواهشا کمکم کنید ممنون مرسیFlowerysmile

Ulead video studio
Adobe Primier
Edius
پاسخ }
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ)مهندس جون نوشته:  سلام.من با اسکیپ مشکل پیدا کردم. بعد اینکه ویندوز 8.1نصب کردم .دیگه اسکایپم تصویر نداره طرف مقابل تصویر منو داره ولی من تصویر اون وخودم که به صورت کوچیک نشون میده موقع کانکت بودن ندارم .چند بار ازسایت های مختلف دانلود کردمونصب کردم ولی نشد.لطفا کمک کنید.cryingDash2

سلام
مطمئن شید که درایور وبکم رو نصب کردین Flowerysmile
پاسخ }
(۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ)خانم لایک نوشته:  Alisa جون جاش گزینه options دارم حالا یه چیز دیگه از دیروز نمی تونم چیزی دانلود کنم شماره سریال دانلود میخواد با اینکه تازه برنامه دانلود ریختم میگه برنامه دانلود تمام شده چی کار کنم
خیلی ممنون راستش خانم گل یه کم پیچیده هست ممنون ادرس رو سیو کردم

(۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ)خانم لایک نوشته:  Internet Download manger has been registered with a fake serial Number or the serial Number has been blocked. IDM is exiting

عزیزم برای درست کردن IDM اینجا یه ترفند گذاشتم Flowerysmile
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%BE%...#pid770384
پاسخ }
(۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ)yasaman banoo نوشته:  سلام ببخشید در مورد پریمیر سوال داشتم. من فیلمهای موبایل رو وقتی تو برنامه میارم حالت آهسته پخش میکنه در صورتی که فایل یه گوشی دیگه رو معمولی پخش میکنه. میدونید دلیلش چیه؟ تازه کیفیت گوشی اولی بهتره! ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
دوست گلم ممکنه یکی از دلایلش همون کیفیت بالای فیلمبرداری گوشی و بالا بودن حجم فیلمت باشه ، یه بار رِندِر کنید و نتیجه رو ببینید، ممکنه حین رندر کردن رفع بشه Flowerysmile
پاسخ }
(۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ)مهندس جون نوشته:  ازکجا مئطمئن شم . من درایولب تابمو نصب نکردم فقط ویندوز 8.1نصب کردم .ممکنه از اون باشه.؟راه مطمئن شدن ازدرایوکه نصب شده.مرسی که کمک میکنیدFlowerysmile

عزیزم بعد از هر بار نصب ویندوز باید درایورها رو از نو نصب کنی
درایورها روی سی دی هستن که همراه لپ تاپ بوده ، اونو بذار تو دستگاه و یه بار درایورهاتو از اول نصب کن Flowerysmile
پاسخ }
(۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ)mary n نوشته:  سلام.واسه جشن عروسیم باید اهنگ بی کلام استفاده کنم.میشه بگید چطوری باید اهنگ بی کلام شه؟؟

نرم افزارهایی مخصوص جدا کردن صدای خواننده از آهنگ وجود داره اما اکثریتشون کیفیت آهنگ رو کلا از بین میبرن ، بهتره از آهنگهایی که از اول صدای خواننده روش نبوده استفاده کنید Flowerysmile
پاسخ }
(۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ)کاملیا69 نوشته:  سلام. لپ تاپ من یه مشکلی پیدا کرده/هرچی عکس سیو میکنم نمیتونم پیداش کنم. فیلمایی هم که دانلود میکنم پیداش نمیکنم. وردمم که مطلب سیو کرده بودم.باز نمیشه. بهم گفتن ویروس گرفته. بخاطر اینکه عکس و فیلم خانوادگی داخل لپ تاپ دارم نمیخوام بدم بیرون.خودم نمیتونم کاری کنم؟؟؟؟؟؟؟ممنونم

دوست عزیز این فایل کم حجم رو دانلود کنید و پسوند ان را از txt به bat تغییر بدید و توی فولدری که عکس داشتید یا هر فایل پاک شده ای بوده کپی کنید و بعد اجرا کنید تا ببینید فایلهاتون هستند یا نه. اگر بودند که بعد از حذف ویروس مشکلی ندارید و پاک نشدند. اگر نه باید بعد از اسکن سیستم و حذف ویروس از نرم افزار ریکاوری استفاده کنید

فایل‌های پیوست
.txt   unhd.txt (اندازه 60 بایت / تعداد دانلود: 28)
هفتاد پشت من از نسل غم بودند
ارث پدر ما را اندوه مادرزاد
پاسخ }