امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
sonya جان وقتی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.
پاسخ }
(۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ)مهندس جون نوشته:  سلام ببخشید بازم سوال دارم.بعد نصب ویندوز دچار مشکل شدم.انتی ویروس کاسپراسکی دیگه نصب نمیشه.انتی ویروس نود32نصب کردم.که نود 32یه مشکل که داره برخی سایتا مثله پی سی دانلود رو نمیراره باز شه کمکم کنید یکی از این مشکلارو حل کنم بی ویروس کش موندم crying:Dash2.یه سواله دیگه اینکه کدومش خوبه از انتی ویروسا اون بنصبم.Dunnof
خانومی تجربه من میگه بعد از نصب ویندوز هیچ کدوم از درایو ها رو نباید بایز کنید وگرنه ویروستون دوباره فعال میشه باید اول انتی ویروس رو نصب کنید سیستم اسکن کنید بعد میتونید درایو ها رو باز کنید
پاسخ }
(۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ)کاملیا69 نوشته:  sonya جان وقتی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.

عزیزم تست کردم درسته. اگه تو محل عکسها کپیش کردی و پسوند فایل رو هم عوض کردی وقتی دوبار روش کلیک کنی یه پنجره کوچک سیاه(cmd) برات باز میشه که تنوشته اخرش press any key to continue ... هست. اگر ویروس عکسهات رو هاید کرده باشه با این فایل به حالت اولش درمیاد. اگه همه مراحل رو میری و فایلت چیدا نمیشه احتمالا فایلهات پاک شدند
هفتاد پشت من از نسل غم بودند
ارث پدر ما را اندوه مادرزاد
پاسخ }
Wavesmileسلام خانمم؛من خودم با اجازتون مربی کامپیوترم و بهتون اخرین ورژن انتی ویروسnod32رو پیشنهاد میکنم چون واقعا همه فن حریفه البته در صورتی که مرتبا اونو اپدیت کنید.اگه سوال دیگه ای در ضمینه ویندوز داشتید به بخش اموزش ویندوز7 مربوط به mitbehمراجعه کنید. با تشکر از تحمل دست نوشته های اینجانب.Dunnof
(1782)
روزنه میتواند روزنه ای امید باشد در کنج اتاق خالی از بهار
دوستان نوشته خودمه ؛ تقدیم به همه خانم گلیا
پاسخ }
(۱۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ)شقایق سرخ نوشته:  سلام .من چندتا از نرم افزارام از جمله kmplayrرا اشتباهي ديلت كردم وحالا به مشكل خوردم.نسخه جديدترشو دانلود كردم اما كارايي قبليو نداشت.شنيدم ميشه سيستم را به حالت چند روز قبل برگردوند Dunnofميشه راهنماييم كنيد؟
متشكرمFlowerysmile

سلام دوست عزیز
شما میتونی از طریق کنترل پنل و گزینه Recovery (در ویندوز 7) یا System restore (در XP) سیستم رو ریکاوری کنی اما به شرطی که از قبل نقطه ریستور تعریف شده باشه
این نکته رو هم بگم که همه تنظیمات به حالت قبل برنمیگرده ، رو بعضی چیزا تاثیر داره Flowerysmile
پاسخ }
سلام
من ویندوز لب تاپم رو عوض کردم دانلود منیجیرم پاک شد حالا هر چی نصب میکنم موقع اجرا کادر زیر میاد چکارش کنم
[عکس: 20140310235540_Untitled.jpg]
[عکس: clocklandscape.php?img=02&bn=Mohammad&gn...&d=14&ad=1]
پاسخ }
(۱۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ)شقایق سرخ نوشته:  سلام اليسا جون.
ممنونم كه راهنماييم كردي .ويندز من xpهست .ريستور كردم جواب ندادDash2
راه ديگه اي ندارهDunnof

عزیزم میتونی نرم افزارهایی که ازشون راضی نیستی حذف کنی و نسخه های قبلیش و نصب کنی ، گفتم که سیستم ریستور خیلی روش مطمئن و کارآمدی نیست Flowerysmile
پاسخ }
(۱۹-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ)مدیون مهرت نوشته:  سلام
من ویندوز لب تاپم رو عوض کردم دانلود منیجیرم پاک شد حالا هر چی نصب میکنم موقع اجرا کادر زیر میاد چکارش کنم

این مشکل عمده دانلود منیجره که تو ایران به خاطر ارجینال نبودن نرم افزارها پیش میاد، یه روش رو اینجا توضیح دادم، گاهی جواب میده ، امتحان کنید

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%BE%...#pid770384
پاسخ }
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ)خاله سیما نوشته:  سلام آلیسا جونWavesmile
خسته نباشی خانمیFlowerysmile
یه سوالی داشتم ازت
با عوض کردن ویندوز هارد ویروس کشی میشه یا اول باید ویروس کشی کرد بعد ویندوز رو عوض کرد؟Dunnof

سلام خاله سیما جون
با تعویض ویندوز ویروسای درایو c که ویندوز رو توش نصب کردی از بین میره ولی مال بقیه نه که اگر توی بقیه درایوها ویروس باشه دوباره به c هم سرایت میکنه
پس اول باید تا حد امکان ویروس کشی کن
[عکس: eNortjKzUjIyNDMzNVWyBlwwFY8C1g,,59.png]
پاسخ }
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ق.ظ)mosafer6458 نوشته:  
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ)خاله سیما نوشته:  سلام آلیسا جونWavesmile
خسته نباشی خانمیFlowerysmile
یه سوالی داشتم ازت
با عوض کردن ویندوز هارد ویروس کشی میشه یا اول باید ویروس کشی کرد بعد ویندوز رو عوض کرد؟Dunnof

سلام خاله سیما جون
با تعویض ویندوز ویروسای درایو c که ویندوز رو توش نصب کردی از بین میره ولی مال بقیه نه که اگر توی بقیه درایوها ویروس باشه دوباره به c هم سرایت میکنه
پس اول باید تا حد امکان ویروس کشی کن

آنتی ویروسم چون اورجینال نبوده آپدیت نیست.Hanghead
میشه بگید چطوری باید ویروس کشی کنم؟؟؟؟Dunnof
خوب مگه چیه بلد نیستم !!.................نخندید دیگهSwear
وقتي من پست ميزارم و شما لايک نميکنين...
ديگه حالي به آدم ميمونه؟
نه والا!!
احوالي به آدم ميمونه؟
نه بالله!
laf
پاسخ }