امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامWavesmileWavesmileWavesmile

بچه ها کیا با نرم افزار شبیه سازی arealکار کردن؟؟؟؟؟؟DunnofDunnof
من احتیاج به کمک دارمDash2Dash2Dash2Dash2Dash2
hih
پاسخ }
(۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ق.ظ)خاله سیما نوشته:  
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ق.ظ)mosafer6458 نوشته:  
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ)خاله سیما نوشته:  سلام آلیسا جونWavesmile
خسته نباشی خانمیFlowerysmile
یه سوالی داشتم ازت
با عوض کردن ویندوز هارد ویروس کشی میشه یا اول باید ویروس کشی کرد بعد ویندوز رو عوض کرد؟Dunnof

سلام خاله سیما جون
با تعویض ویندوز ویروسای درایو c که ویندوز رو توش نصب کردی از بین میره ولی مال بقیه نه که اگر توی بقیه درایوها ویروس باشه دوباره به c هم سرایت میکنه
پس اول باید تا حد امکان ویروس کشی کن

آنتی ویروسم چون اورجینال نبوده آپدیت نیست.Hanghead
میشه بگید چطوری باید ویروس کشی کنم؟؟؟؟Dunnof
خوب مگه چیه بلد نیستم !!.................نخندید دیگهSwear

دوست عزیزم ، یه آنتی ویروس خوب مثل کسپراسکی یا AVG نصب کن، از یه طریق خوب و مطمئن آپدیتش کن بعد سیستمت رو کاملا ویروس کشی کن ، دیگه باید از یه راه خوب سیستمت و ویروس کشی کنی Flowerysmile
پاسخ }
(۲۴-۰۱-۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ)مهندس جون نوشته:  سلام عزیزان خانوم گلی .کممممممممممممممممممممممک!!لطفا یه برنامه یه روش بگین که بتونم pdf بهword تبدیل کنم .خواهش میکنم.cryingcryingDash2Dash2

شما acrobat reader professional نصب کنید می تواند word را به pdf و بالعکس تبدیل کنه اما حواستون باشه متن فارسی را نمی تواند خوب تبدیل به word کنه این که گفتم تقریبا تمام نرم افزارهای این مدلی این مشکل را دارند
کاش خدا نشانه ای بدهد که دیگر نا امید نشوم نشانه ای به سوی امید واری 25
پاسخ }
سلام لطفا منو زودتر راهنمایی بکنید
چه جوری میشه اسم سایت های رو که تو مرور گر chromium هست پاک کنم هر چه قدر هیستری میکنم نمیشه بازم دیده میشه می خام پاک بشه لطفا زودتر جواب منو بدین
[عکس: 190d68a1a7.png]
پاسخ }
(۲۶-۰۱-۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ)spssanb نوشته:  سلام لطفا منو زودتر راهنمایی بکنید
چه جوری میشه اسم سایت های رو که تو مرور گر chromium هست پاک کنم هر چه قدر هیستری میکنم نمیشه بازم دیده میشه می خام پاک بشه لطفا زودتر جواب منو بدین
با اجازه ی پریسا جون من بگمWavesmile
توی هیستوری همه ی گزینه ها تیک زده باشن و اون بالا میتونی مشخص کنی اطلاعاتتو از چه زمانی میخوای پاک کنی
[عکس: 20140415134700_2.jpg]
Flowerysmile
[عکس: 20140415134336_Untitled.jpg]
پاسخ }
Ksmiletris 
(۲۴-۰۱-۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ)hengameh نوشته:  
(۲۴-۰۱-۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ)مهندس جون نوشته:  سلام عزیزان خانوم گلی .کممممممممممممممممممممممک!!لطفا یه برنامه یه روش بگین که بتونم pdf بهword تبدیل کنم .خواهش میکنم.cryingcryingDash2Dash2

شما acrobat reader professional نصب کنید می تواند word را به pdf و بالعکس تبدیل کنه اما حواستون باشه متن فارسی را نمی تواند خوب تبدیل به word کنه این که گفتم تقریبا تمام نرم افزارهای این مدلی این مشکل را دارند

من یه راه حل ساده تر دارم Yum2
رو فایل pdf راست کلیک کنید از طریق open with فایل رو با google crome باز کنید حالا میتونید از مرورگر گوگل کروم نوشته ها رو کپی کنین تو word یا هر جا که خواستین به همین سادگی انگار از نت مطلب کپی میزنین Flowerysmile
پاسخ }
(۰۲-۰۲-۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ)carpet نوشته:  سلام
امیدوارم جای سوالم همینجا باشه...من نسخه جاوای نرم افزار وایبر رو میخواستم. گوشیم کربی2 هستش. چند مورد از اینترنت گرفتم ولی کار نمیکنه...ممنونم

با اجازه از مدیران محترمHanghead

خانومی برو این سایت قسمت جستجو اینو کپی کن

دانلودجدیدترین نسخه وایبر Viber v4.3.0.712 مکالمه و پیامک رایگان از طریق موبایل برای اندروید و سیمبین و v4.1.1 برای ios و ویندوزفون و جاوا و bada

اسمشو که آورد بازش کن انواع ورژن هارو داره ورژنی که با گوشیه تو سازگاره دانلود کنFlowerysmile
پاسخ }
(۰۱-۰۲-۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ)goldfire نوشته:  سلام من یه سوال فنی دارم
در پاورپوینت قسمت noteکه پایین اسلاید ها هست میخوام وقتی slidshow میزنیم رو مانیتور بازم نشون داده بشه اما رو پروژکتور نشون داده نشه
چطوری اینکار و بکنم؟Dash2 راهنمایی میخوامcryingcryingcrying

سلام
عزیزم اون note تو نمایش نشون داده نمیشه، توی نمایش تنها چیزی که نشون داده میشه فقط قاب اسلایده
برای اضافه کردن توضیح از امکان دیگه ای استفاده کنید Flowerysmile
پاسخ }
(۰۲-۰۲-۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ)goldfire نوشته:  
(۲۴-۰۱-۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ)hengameh نوشته:  

من یه راه حل ساده تر دارم Yum2
رو فایل pdf راست کلیک کنید از طریق open with فایل رو با google crome باز کنید حالا میتونید از مرورگر گوگل کروم نوشته ها رو کپی کنین تو word یا هر جا که خواستین به همین سادگی انگار از نت مطلب کپی میزنین Flowerysmile

عزیزم یک سری از فایلهای PDF هستن که میشه با این روش ازش مطلب برداشت اما همیشه جواب نمیده ، خیلی از فایلها رو نمیشه با این روش ازش کپی کرد Flowerysmile
پاسخ }
(۰۲-۰۲-۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۱-۰۲-۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ)goldfire نوشته:  سلام من یه سوال فنی دارم
در پاورپوینت قسمت noteکه پایین اسلاید ها هست میخوام وقتی slidshow میزنیم رو مانیتور بازم نشون داده بشه اما رو پروژکتور نشون داده نشه
چطوری اینکار و بکنم؟Dash2 راهنمایی میخوامcryingcryingcrying

سلام
عزیزم اون note تو نمایش نشون داده نمیشه، توی نمایش تنها چیزی که نشون داده میشه فقط قاب اسلایده
برای اضافه کردن توضیح از امکان دیگه ای استفاده کنید Flowerysmile
سلامی دوباره
انگار یه راهی هس که note رو صفحه نشون داده بشه اما پروژکتور نمایش ندهDash2
استادمون گفت پیدا کنین بیارین تو نت سرچ زدم نیافتم به اینجا پناه آوردمHanghead
راهی یافتین بهم خبر بدین خیلیییییی ممنون که وقت میذارین به سوالامون جواب میدین(1782)
پاسخ }