امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها

(۰۵-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ق.ظ).ونوس. نوشته:  سلام الیسا جان خسته نباشیدFlowerysmile
دو تا سئوال دارم
1-من دو تا ایدی دارم که می خوام همزمان هر 2و تا رو چک کنم
2-یکی از دوستان همیشه به صورت اف میان و دریکی از ایدی هاشون کنار اسمشون یه مطلب گذاشتن وکنار دیگیری تغیر تصویره که این کارو خیلی وقت پیش کردن من یه حدس زدم ایشون وقتی نمیان کنار اسمشون تو اد لیست هیچ نو شته ای نیست ولی زمانی که میان بایکی از ایدی هاشون این مطالب دوباره میاد ایا حدس من درسته یا نه؟
الیسا جون به کمکتون خیلی نیاز مندمcryingcryingcryingcrying

سلام عزیزم
برا سوال اولت باید بگم که این کار فقط به شرطی ممکنه که از دوتا مرورگر استفاده کنی ، یعنی مثلا یکی و با فایرفاکس باز کنی و اون یکی و با گوگل کروم .
اما سوال دومت، این متنی که کنار اسم دوستت میاد چیزیه که Share کرده، کنار عکس آواتار یاهو مسنجر یه کادر هست که توش نوشته شده ?How something to share
متن مورد نظر رو اینجا میشه نوشت.
پاسخ }
(۰۴-۰۳-۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ)مامان الی نوشته:  مرسی

من خودم از طریق Yahoo!mail میرم به قسمت conversation برای چت . تو این قسمت چی؟ من هم عکس پروفایل خودمو میبینم و هم عکس پروفایل کسی که add نکردم ولی طرف مقابلم مثل اینکه نمیبینه. برام جالب و تعجب برانگیزه که طرف راست میگه یا نه؟

دوست عزیز من اینو امتحان کردم .... تو قسمت Conversation هم عکس کسی رو که ادد نکردم ندیدم ... مگر اینکه اسم اون شخص اتوماتیک تو کانتکت هاتون رفته باشه ...
پاسخ }
(۰۵-۰۳-۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ).ونوس. نوشته:  الیسای عزیز ممنون من فقط می خوام بدونم حدس من درسته که وقتی میاد اینا مطلب برای اون مدتی که هست ظاهر میشه وبعد از مدتی میره ایا حدسم درسته چون همیشه اف

بله عزیزم ... حدست درسته ... تا کسی آن نشه چیزی که به اشتراک گذاشته دیده نمیشه ...
پاسخ }
(۱۱-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ق.ظ)ایریکا نوشته:  سلام یه سوال فوری دارم دوست خوبم . برنامه فایرفاکس رو دیروز نصب کردن رو سیستم وارد ایمیلها که شدم مشکلی نبود ولی امروز باز نمیکنه هیچ پیغامی هم نمیده چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟HangheadHangheadHanghead

سلام ... خب عزیزم وقتی فقط برا ایمیلتون مشکل داره مشکل از فایرفاکس نیست ... به احتمال زیاد از ایمیلتونه ....
پاسخ }
(۱۳-۰۳-۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ)مهدیه آنلاین نوشته:  سلام من بالاخره نفهمیدم چیکار کنم ؟ یعنی نمیتونم عضو بشم اخه این گزینه اختیاری نیست باید پر بشه کمکککککککککککککککککککFlowerysmileFlowerysmile

جواب سوالتون اینجاست
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B3%...%AA?page=2
پاسخ }
(۱۳-۰۳-۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ)luna نوشته:  سلام.نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه,اگه نیست معذرت میخوام,میخوام آنتی ویروسم رو آپدیت کنم نمیدونم چه جوریDunnofلطفا اگه میشه راهنماییم کنین,در ضمن نود32هست وپسورد از گوگل گرفتم ولی قبول نمیکنه.

با سلام

نود32 شما یه آنتی ویروس پولی هست که در ایران بصورت کرک شده استفاده میشه .

برای آپدیت 3 راه که از همه بهتر هستن پیشنهاد می کنم .

1 - استفاده از آپدیت سنترهای ایرانی . به این صورت که بعضی سایتا آپدیت ها رو در سایت میذارن و شما آدرس آپدیت سنتر رو در آنتی ویروس تون به آدرس آپدیت سنتر سایت تغییر میدین و بدون نیاز به یوزر و پس آپدیت می کنین

2 - استفاده از نرم افزار Nod Login . یه نرم افزار هست که با نصب اون هر زمان که اجراش کنین سریال جدید نود رو پیدا می کنه و خودکار در آنتی ویروس شما ثبت می کنه و می تونین آپدیت مستقیم انجام بدین

3 - استفاده از آفلاین آپدیت . می تونین فایل آفلاین آپدیت بروز نود رو از اینترنت دانلود کنین و طبق راهنمای استفادش آنتی ویروس رو آپدیت کنین
پاسخ }
(۱۳-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ)sh61ha نوشته:  سلام می خوام با out look ایمیلم رو باز کنم امکانش هست؟

سلام عزیزم
بله ، امکانش که هست، اما باید یه راهنمای جامع رو درباره ش بخونید تا نحوه کارش رو براتون کامل و تصویری توضیح داده باشه ... Flowerysmile
من تا چند روز دیگه یه راهنمای تصویری برای این کار تو سایت میذارم ...
پاسخ }
(۱۳-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ)sh61ha نوشته:  می دونم قبلا از اینترنت راهنمایی گرفتم اما هر کاری کردم نشد
شما می تونید یه راهنما که قطعا جواب بده لینک بدین بهم ممنون می شم

میگردم تو نت و بین پی دی اف های خودم ، پیدا کردم چشم ... Flowerysmile
پاسخ }
(۱۶-۰۳-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ق.ظ)maryam banoo نوشته:  چند وقت پیش ویندوز جدید نصب کردیم .حالا هر چی تو وُرد پیست میکنم با علامت سوال میاد و کلمه ها نمیان ! چه کار کنم ؟ ویندوز سون و وُرد هم 2007 که کسی که ویندوز نصب کرده گذاشته !تنظیماتش به هم ریخته ؟ Dunnof

سلام مریم جان ، فونت هات رو نصب کن ... تو کنترل پنل پوشه Fonts رو باز کن و بعد فونت هایی که داری و اونجا کپی کن .... Flowerysmile
پاسخ }
(۱۶-۰۳-۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ق.ظ)نازگل2012 نوشته:  پریسا جونم. نرم افزار اتوکد گرفتم هرکاری می کنم نصب نمیشه . سی دی 32 بیت . ویندوز من 64 بیت . به نظرت ربط داره . خیلی هم لازم دارم ولی نمیشه

عزیزم نرم افزارهای 32 بیت روی ویندوز 64 نصب میشن چون توی ویندوز 64 بیتی یه قابلیتی وجود داره به اسم WOW64 یا Windows 32-bit On Windows 64-bit که به طور پیش فرض فعاله و باعث میشه بتونیم خیلی راحت برنامه های 32 بیتی رو روی ویندوز 64 بیتی اجرا کنیم
مشکل باید یه چیز دیگه باشه ...Flowerysmile
پاسخ }