امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۰۱-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ)anita3283 نوشته:  در word نمیتونی این کار رو انجام بدی باید فایل های جداگانه word رو اول pdf کنی.بعد براحتی بدون تغییرات و همان طور که میخواهی درadobe acrobat professionalپشت سر هم قرار بدی.این کار چند مزیت داره
1)دیگه فایل هات رو کسی نیمتونه دست کاری کنه.
2)روی هر سیستمی بدون جابه جایی فونت نشان داده میشه.
3)براحتی پشت سر هم میاد.

ممنون ولی فکر کنم بد متوجه شدید
می خوام همه ی اطلاعات روی یک فایل باشه
شماره صفحه هم حتماً داشته باشه
چون یه پرینت باید بدم و یک فایل داخل CD
قبلاً سه قسمت می کردم و جداگانه پرینت می گرفتم و فایل اصلی رو به استاد نمی دادم الان فایل اصلی رو هم می خواد
هم WORD و هم PDF

البته اینی که شما گفتید قابل تغییر هست با نرم افزار های متفاوت
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

پاسخ }
(۰۱-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ)reyhaneh نوشته:  سلام
یه سؤال از نرم افزار word داشتم
قبلاً همه ی متن رو تو یک فایل می نوشتم ولی چند سالی می شه برای صفحه ی اول یک فایل برای فهرست یک فایل و برای مطالب یک فایل جدا درست می کنم و فایل مطالب رو شماره گذاری می کنم
حالا چون می خوام فایلش رو هم به استاد بدم می خوام همه ی اینا تو یه فایل باشه
ولی مشکل شماره گذاری صفحات دارم
یا مجبورم مثل گذشته خودم دونه دونه صفحه گذاری کنم یا این که بازم فایل ها جدا باشه
چند تا گزینه داره یکیش نوشته که صفحه ی اول متفاوت باشه و اون یکی گزینه این که صفحات زوج و فرد متفاوت باشه
حالا می خوام یه طوری باشه هر صفحه ای که خواستم شمارشو حذف کنم
چون نمی خوام صفحه ی اول و فهرستم شماره داشته باشهDunnof

ممنونFlowerysmile

یه کاری کن صفحه اول و دومو حروف یونانی بذار از صفحه 3 به بعد بذار که مثلا از 1 شروع بشه
برای این که دو نوع شماره گذاری متفاوت تو فایلت داشته باشی این کارو بکن
اول از همون جا که شماره میدی فرمتشو بذار روی حروف مثلا یونانی به کل صفجه هات اعمال میشه

بعد به صفحه ای که می خواین فرمت شماره صفحه فرق کنه میرین و مسیری زیر رو اجرا میکنین .

توی Page layout یک گزینه هست Breaks و زیر گزینه ای وجود داره به اسم setction breaks > Next page
خب حالا تو صفحه مثلا سوم که می خواهی از 1 شروع شه برو یه باردیگه شماره گذاری کن اگر متوجه نشدی بگو تصویری برات بذارم
1 (111)
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
پاسخ }
سلام با فلیتر شکن چه جوری میشه کار کرد لطفا این مسیرشو بهم بگین با فلیتر شکن چه جوری میشه سایت ها رو باز کرد .برنامه شو دارم ولی نمیدونم چه جوری باهاش کار کنم بلدنیستم hih
[عکس: 190d68a1a7.png]
پاسخ }
(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ)homa4290 نوشته:  سلام.بابت مطالب مفيدتون خيلي ممنون.Flowerysmile(1782)
يه جا بود: با مرورگر کروم تلویزیون تماشا کنید!

سوالم اينه باچه سرعتي از نت ميشه راحت و بدون قطع و وصل شدن تلويزيون نگاه كرد.؟

بازم ممنونFlowerysmile

سلام هما خانوم
برا دیدن تلویزیون از طریق اینترنت حداقل 256 مگابیت سرعت لازه، اما خب این حداقله، معمولا برا دیدن همه شبکه ها اینترنت بالای 512 میخواد Flowerysmile

اما کاش سوالت و تو تاپیک خودش میپرسیدی 1207
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B3%...9%86%D8%AA
پاسخ }
(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ)spssanb نوشته:  برنامه من اسمش اینه freegate

منمfreegateدارم بازش کن صفحه اولی که میاددوتاعبارت بالای ص است دومی روتیک دارکن
okکن بعدبا فایرفاکس هم میتونی لزش استفاده کنی اما اگه گزینه ای روکه گفتم تیک نزنی فقط باصفحه ی اکسپلوره ای که برات بازمیشه میتونی استفاده کنی هیچ وقت هم اجازه آپدیت نده
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
پاسخ }
يكي ميتونه بهم كمك كنه؟خيلي ضروريه

تو نرم افزار اكسل ميخوام نمودار فراواني پيشرفت تحصيلي درس رياضي رو بكشم. تو اين نموارد ميخوام محور افقي حدود نمرات و محور عمودي فراواني اون نمرات باشه. اما هر كاري ميكنم نميشه.
كسي ميتونه كمكم كنه؟
ممنون ميشم
دست من خالیست... اما دلم تا دلت بخواهد از تو پر است!!!!!!!
پاسخ }
با سلام

به طور پیش فرض در محیط word تنظیماتی که انجام میدیم مثل اندازه صفحات یا سر صفحه و پاصفحه این ها به تمامی صفحات سند اعمال می شن . اما میتوان با جدا کردن صفحات ازهم از طریق page layout>breaks>next page به صفحات جدا شده (یا اصطلاحا در بخش دیگر قرار گرفته) تنطیمات مجزا و متفاوت از قسمتهای دیگر را اعمال نمود.
پاسخ }
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ)ساناز2 نوشته:  سلام .
برنامه فتوشاپمو که میخوام باز کنم این پیام میادcould not initialize photoshop because the scratch disks are fullیعنی چی؟باید چیکار کنم.

دوست عزیز scratch disk فضایی هستش که ویندوز از اون به عنوان تقریبا چرک نویس استفاده میکنه ، حالا هارد شما این دیسکش پر شده
اولا توصیه م اینه که سعی کنید رو درایو C غیر از ویندوز چیزی نذارین ، حالام که گذاشتین یه مقدار اطلاعات غیر ضروری از درایو C حذف کنید
امیدوارم با حذف فایلهای غیر ضروری بتونید فوتوشاپ رو باز کنید، فوتوشاپ که باز شد این مسیر و برو
Edit> Prefrences> Plg-ins & Scratch Disk

[عکس: 20130113155649_1340003414_scatch.jpg]

این پنجره که باز شد درایوهایی رو انتخاب کنین که فضای بیشتری داره، دیگه از این به بعد فایهای Scratch تو اون درایو میره
اگه از این طریق حل نشد چاره ای ندارین جز اینکه فوتوشاپ و تو یه درایو دیگه نصب کنین Flowerysmile
پاسخ }
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ)shamim_13 نوشته:  سلام
من یه ویندوز بک آب دارم از لب تابم
ولی چند وقت پیش اومدم آخر دی وی دی چهارم یه سری اطلاعات ریختم
الان اون دی وی دی تا 100درصد نصب میشه ولی بعدش دیگه برا تنظیم بقیه چیزا کار نمی کنه
اومدم همون فایل ویندوز را رو یه دی وی دی دیگه رایت کردم ولی تا 93درصد بیشتر نصب نمی کنه بعدش قفل میشه
راه حلی هست که بشه دوباره این دی وی دی ویندوز قابل استفاده بشه؟
ممنون

عزیزم این بستگی به نرم افزاری داره که باهاش بک آپ گرفتی، یا از راهنمای نرم افزار کمک بگیر (قسمت Help) یا اینکه اگه سختت بود راهنمای فارسی شو پیدا کن و بخونش Flowerysmile
پاسخ }
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ)سهیلا سادات نوشته:  سلام آلیسای عزیز. من تا چند روز پیش مشکلی با کار کردن با internet explorer نداشتم ولی دو سه روزیه که تا بازش میکنم بعد از چند ثانیه خود به خود بسته میشه و هیچ اروری هم نمیده نسخه های دیگه رو هم دانلود و نصب کردم ولی همشون همین مشکلو داشتن. سیستم دانشگاهم فقط با اکسپلورر باز میشه نمیدونم چی کار کنم؟Dunnof

اینترنت اکسپلورر یه نرم افزار مخصوص ویندوزه، همه چیزشم بستگی به ویندوز داره، ممکنه یه فایلی از ویندوزت حذف شده یا یه ویروس روش تاثیر گذاشته، سیستم و یه ویروس یابی کن با یه آنتی ویروس آپ تو دیت ، اگرم بلدی ویندوزت و یه Repair کن ، امیدوارم جواب بده Flowerysmile
پاسخ }