امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
با سلام . منظورشما نمایش thumbnail تصاویر هست ؟ در حالت عادی در فولدری که هستین مثل عکس زیر از منوی view گرینه Large icons رو تیک بزنین :

ویندوزتون رو تعویض کردین به تازگی؟
پاسخ }
(۲۵-۰۶-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ق.ظ)parya123 نوشته:  سلام
من طریقه کپچر کردن از طریق برنامه پریمایر رو میخواستم؟ چطور میتونم به صورت Dvd کپچرش کنم؟

بمنظورت از كپچر كردن چيه؟اگر منظورت اينه كه نوار هاي كه به صورت dv هستند كپچر كني بايد حتم كابل 1394 داشته باشي.
يا فيلم رو سيستمت هست فقط ميخاي رو dvd بريزي.؟كامل توضيح بده.تا راهنماييد كنم.
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }
(۳۰-۰۶-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ق.ظ)spssanb نوشته:  سلام لطفا هر چه زود تر منو راهنمایی بکنید.من تو فلش مستند بود. send toکردم تو دیسک تاپ .الان اومدم باز کنم می نویسه short cutشده چیکار کنم هیچ کدوم نشون نمیده .لطفا منو راهنمایی بکنید .مستند هاهمش ماله شوشو بود.بفهمه ناراحت میشه منم خجالت می کشم که خراب کردم .Vahidrk

سلام
فایلهای شما از بین نرفته، تو فقط یه میانبر ازش درست کردی که رو دسک تاپت باشه، میانبر درست کردن فایل اصلی رو از بین نمیبره عزیزم ..... اما اگه میانبرها رو زدی و بعدش فایلهای اصلیتو حذف کردی به هوای اینکه فایلها کپی شدن باید بگم فایلهات دیگه حذف شدن ...
پاسخ }
(۳۰-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ق.ظ)VAJI نوشته:  كسي مي تونه چند تا نرم افزار براي طراحي دكوراسيون منازل به من معرفي كنه خيلي نياز دارم

این لینکها رو سر بزن دوستم
http://p30download.com/fa/entry/32866/so...%88%D9%86/

http://www.asriran.com/fa/news/232533/%D...9%84%DB%8C
پاسخ }
(۳۰-۰۶-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ق.ظ)spssanb نوشته:  سلام لطفا هر چه زود تر منو راهنمایی بکنید.من تو فلش مستند بود. send toکردم تو دیسک تاپ .الان اومدم باز کنم می نویسه short cutشده چیکار کنم هیچ کدوم نشون نمیده .لطفا منو راهنمایی بکنید .مستند هاهمش ماله شوشو بود.بفهمه ناراحت میشه منم خجالت می کشم که خراب کردم .Vahidrk

سلام گلم،اگه ازفلش پاک کردی تنهاراهش اینه که فلش روریکاوری کنی یعنی بایه نرم افزارمناسب اطلاعات پاک شده روبرگردونی،خودتوناراحت نکن بایه ریکاوری همش
برمی گرده.

یادمان باشداگرحال خوشی پیداشد....

جزبرای فرج یاردعایی نکنیم....
پاسخ }
(۱۱-۰۷-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ)یاسمین81 نوشته:  
(۱۱-۰۷-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ)یاسمین81 نوشته:  سلام خانوم گلا
من واسه آنتی ویروس از nod32 استفاده میکنم،میشه بهم بگید چه جوری آپدیت کنمHanghead

کسی کمکم نمیکنهcrying

عزیزم این سایت واسه آپدیت آنلاین خیلی خوبه
http://www.iransetup.com
اینم واسه آپدیت آفلاین خیلی خوبه
http://www.softgozar.com
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
پاسخ }
(۱۱-۰۷-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ)نیایش_م نوشته:  سلام شب خوش من ای دیم رو که روشن میکنم برای دیدن ایمیل از طریق برنامه وزیلا وارد میشه ایا راهی هست بعداز دیدن ایمیلم ادرس ایمیلم از موزیلا پاک بشه؟نمیدونم درست پرسیدم یا نه؟لطفا زود جواب منو بدین مرسیhih

سلام عزیزم
برات یه شات گرفتم از رو این میتونی انجام بدی تنظیماتشو ..... اول برو تو منوی Tools بعد زیر منوی Option حالا همین صفحه که میبینی برات باز میشه

[عکس: 20121002180228_Untitled.jpg]

واسه اینم که پسوردات ذخیره نشه تیک این گزینه رو باید برداری

[عکس: 20121002180556_46.jpg]
پاسخ }
(۲۲-۰۷-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ)گلایل نوشته:  ببخشید چه طوری میشه وقتی موزیلا رو باز میکنیم خودش بره رو صفحه گوگل

گلایل عزیز بهتر نبود یه کم صبر میکردین تو همین قسمت که مرتبطه جواب میگرفتین و تو تاپیک دیگه هم مطرح نمیکردین؟

همین جوابی که دوستمون گفته درسته، ممنون از ایشون

(۲۲-۰۷-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ)mahyarjoon نوشته:  عزیزم بروتوی موزیلابروداخل سربرگ toolsبعدoptionبعدgeneralبعدتوقسمتHome page بنویسhttp://www.google.com/بعدokبعدموزیلاروببندودوباره بازکن
اگرtoolsروبالای صفحه نداری بالای صفحه موزیلا کلیک راست کن وبرای menu barتیک بذاربعدکارایی که گفتموانجام بده
پاسخ }
(۲۳-۰۷-۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ق.ظ)یاسمین81 نوشته:  کسی می دونه چطوری میشه با نرم افزار vcd cutter 4.04 کار کردDunnof قسمت مورد نظرم رو انتخاب میکنم اما بعدش دیگه نمیدونم باید چی کار کنمHanghead

کلافه شدم از بس بهش ور رفتمDash2
تو رو خدا کمکم کنید خیلی واجبهcryingcrying

[عکس: 20121015171245_5599.jpg]
فرض کنید قصدمان این است که دقایق اولیه فیلم که تبلیغ است حذف شود. و همچنین در وسط فیلم تکه هایی سانسور گردد.

با فشار کلید شماره یک (PLAY) فیلم شروع به نمایش میکند. حال یا صبر میکنیم تا فیلم به جائی برسد که میخواهیم ضبط فیلم از آن نقطه آغاز شود . یا اینکه تکمه 2 یعنی (PAUSE) را زده و سپس بوسیله نشانگر محل فیلم (که در زیر ردیف کلیدها قرار دارد) با موس نشانگر را تاجائی میکشیم که میخواهیم نقطه شروع فیلم ویرایش شده نتیجه ما باشد.

مرحله ب ) وقتی به آن نقطه رسیدید کلید شماره 4 را فشار دهید .
(کلید شماره 4 کلید نشانه گزاری برای شروع نمونه برداریست)
بعد از فشار کلید شماره 4 توسط موس نشانگر را جلو برده و به نقطه ای میرسانیم که در آن صحنه ای وجود دارد و باید سانسور شود.به اول صحنه ای که باید حذف شود وقتی رسیدیم کلید شماره 5 را فشار میدهیم.
(کلید شماره 5 کلید نشانه گزاری برای نقطه پایانی نمونه برداریست)
حال تکه اول فیلم مورد نظرمان آماده شده است.کلید شماره 6 را فشار میدهیم تا کلیپ مورد نظر که انتخاب شده در لیست کلیپها وارد شود.
بعد از این مرحله مجددا" نشانگر را به جلو میبریم تا از صحنه ای که قرار است سانسور شود خارج شویم.
مرحله ج ) بلافاصله بعد از اتمام صحنه مورد نظر دوباره کلید شماره 4 را فشار میدهیم تا نمونه برداری بعدی آغاز شود.
باز هم با موس نشانگر را به نقطه ای میبریم که صحنه سانسوری دوم قرار دارد. در اول آن صحنه مجددا" کلید شماره 5 را فشار میدهیم تا نمونه برداری دوم مان هم نقطه پایانش مشخص شود و باز هم کلید شماره 6 را فشار میدهیم تا تکه کلیپ دوم هم در لیست کلیپها وارد شود.
مرحله د ) مراحل ب و ج را آنقدر تکرار میکنیم تا فیلم اولی به نقطه پایان فایل برسد. وقتی به نقطه پایان فایل اول رسیدیم ، دوباره به مرحله الف برمیگردیم . یعنی با استفاده از منوی فایل آیتم Open Movies را انتخاب میکنیم. (کلید شورت کات Ctrl +O نیز میتواند بهمین منظور استفاده شود)....با فشار این تکمه Browser برنامه باز شده و فایل تصویری دوم را انتخاب میکنیم. با انتخاب فایل محتوای آن در برنامه احضار میشود .. برای فایل تصویری دوم هم باز مراحل را بترتیب تا پایان مرحله ج انجام داده و به نقطه پایانی فایل دوم میرسیم.
حال اگر فایل سوم یا چهارمی و....n ام هم در کار هست مجددا" به مرحله الف برمیگردیم و تا پایان مرحله د یعنی رسیدن به نقطه پایانی فایل n ام این عملیات را تکرار میکنیم.
حال تکه کلیپها آماده شده است و باید این تکه ها را بهم بچسبانیم .
پس از رسیدن به نقطه پایانی فایل آخرمان و آخرین فشار کلید شماره 6 تکه ها برای چسباندن حاضر هستند و در این زمان کافیست با فشار تکمه شماره 7 دستور چسباندن تکه های انتخاب شده به یکدیگر را صادر نمایید.
با فشار تکمه شماره 7 (دستور چسباندن نمونه ها به یکدیگر) مجددا" Browser برنامه باز شده و از شما درخواست نام فایل خروجی و مکان آن را مینماید. از طریق برازر پارتیشن مربوطه برای سیو نمودن فایل خروجی ( مثلا" درایو و یا فولدر ی در آن درایو) و همچنین نام فایل خروجی را انتخاب نموده و تکمه OK برازر را میزنیم.
حال برنامه شروع به کار کرده بطور اتوماتیک اقدام به نمونه برداری قسمتهای انتخاب شده و چسباندن آنها به یکدیگر مینماید.
فایل خروجی برنامه دقیقا" همان فیلمی خواهد بود که شما ویرایشش نموده اید.فایل نتیجه با فرمت ام پک و اکستنشن MPG برایتان SAve خواهد شد.

به نقل از: patoghu.com
پاسخ }
(۲۶-۰۷-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ)نخودک نوشته:  سلام،من اگه بخوام یه نرم افزاربرای حفظ قرآن درست کنم که اولش یه برنامه یه ماهه بهش بدم که سوره های هرروزروبهم اعلام کنه وباتاریخ جلوبره بایدچیکارکنم؟

سلام
همچین چیزی به این سادگی نیست که خانومی ..... درست کردن یه نرم افزار یه بجث خیلی تخصصی و پیچیده ست .... منظورم ساختن یه نرم افزار با نرم افزارای کمکی نیست، خود بحث ساخت نرم افزار خیلی تخصصیه
پاسخ }