امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۲۶-۰۷-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ)نخودک نوشته:  ممنون عزیزم،Flowerysmileیه نفرپیشنهادداده بود،منم گفتم یه تحقیقی کنم،یعنی اصلاامکانش نیست؟

امکانش که هست .... اما خب مهندسی و برنامه سازی میخواد ... باید غیر از بحث مهندسیش به یه زبون برنامه سازی هم مسلط باشی
البته اینم بگم .. ممکنه بشه با این نرم افزارای کمکی مثل بیلدر ساختش
بازم بیشتر تحقیق کن Flowerysmile
پاسخ }
(۰۹-۰۸-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ)mina67 نوشته:  سلام
من با برنامه یولید میخوام کار کنم بعد اون فایلهای ویدیویی با پسوند mov می اورد ولی الان دیگه باز نمیکنه و این ارور میده
unable to open file و بعد ادرس فایل را مینویسه و بعد زیرش نوشته
file formet mismatch
اونایی که پسوند avi داره زیرش اینو مینویسه
file reading error
یعنی با راست کلیک تغییر پسوند دادم به avi ولی بازم نیومد و ارورو بالایی را میده کسی میتونه کمک کنه
ممنون

منم با برنامه یولید زیاد کار کردم، این مشکل و چندبار داشتم، یکی دوبارش خودبخود بعد چندوقت درست شد، اما یکی دو بار و مجبور شدم برنامه رو حذف کنم و دوباره نصبش کنم
پاسخ }
(۱۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ)mina67 نوشته:  alisa عزیز مناون مشکلک بر طرف شد یعنی فرمتش را عوض کردم با نرم افزار بعد درست شد الان یه سوال دارم با برنامه یولید که دارم کار میکنم بعد خوب میخوام روی فیلمها موزیک بذاریم حالا همزمان با موزیک که میخونه صدای خود فیلم هم میاد ایا این بعد از رایت خوب میشه یا باید کاری بکنم ممنونWavesmile

عزیزم فیلمت و انتخاب کن توی نرم افزار، تو Time line اونوقت گوشه سمت چپ یه قسمت داره برای Mute کردن صدای فیلم، متاسفانه الان نرم افزارم نصب نیست دقیق یادم نیست، اما فکر کنم شکل یه بلندگو داره ، روش کلیک کن صداش قطع میشه
پاسخ }
(۱۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ ب.ظ)یاسمین81 نوشته:  سلام

میخواستم بدونم چه جوری میتونم در محیط فتوشاپ یک عکس رو به جند قسمتA4 تقسیم کنم که پس از پرینت گرفتن تکه ها وچسباندن آنها بهم همان اندازه اصلی عکس رو داشته باشم؟(ابزار slice رو امتحان کردم اما با اون نمیشه اندازه تکه ها رو روی A4تنظیم کرد)

سلام عزیزم
منظورتو درست نفهمیدم، منظور اینه که یه عکس داری که میخوای هر تیکه شو رو یه A4 بذاری و بعدا که چاپ کردی تکه ها رو بذاری کنار هم ، مثل اون تابلوهای سه تیکه؟؟؟ این که گفتی بعد چاپ همون اندازه عکس رو داشته باشی یعنی چی؟
اگه نه دقیقا بهم بگو که منظورت چیه؟
پاسخ }
(۱۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۱۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ ب.ظ)یاسمین81 نوشته:  سلام

میخواستم بدونم چه جوری میتونم در محیط فتوشاپ یک عکس رو به جند قسمتA4 تقسیم کنم که پس از پرینت گرفتن تکه ها وچسباندن آنها بهم همان اندازه اصلی عکس رو داشته باشم؟(ابزار slice رو امتحان کردم اما با اون نمیشه اندازه تکه ها رو روی A4تنظیم کرد)

سلام عزیزم
منظورتو درست نفهمیدم، منظور اینه که یه عکس داری که میخوای هر تیکه شو رو یه A4 بذاری و بعدا که چاپ کردی تکه ها رو بذاری کنار هم ، مثل اون تابلوهای سه تیکه؟؟؟ این که گفتی بعد چاپ همون اندازه عکس رو داشته باشی یعنی چی؟
اگه نه دقیقا بهم بگو که منظورت چیه؟
واقعیتش اینه که من میخوام استیکر درست کنم اندازه طرحم 5/1 در 1 متر هست که میخوام تو فتوشاپ اون رو تیکه تیکه کنم تا بتونم تو صفحات A4 پرینت بگیرم بعد صفحات پرینت رو بهم بچسبونم و همون طرح 5/1 در ا متر رو داشته باشم تا بتونم با کاربن پشت برچسبم بکشم.
حالا میخوام بدونم چه جوری تو فتوشاپ این کار رو بکنم ؟

(1782)
پاسخ }
خب ببین تو فوتوشاپ از منو فایل وقتی New رو میزنی یه کادر باز میکنه، تو قسمت Preset میتونی A4 رو انتخاب کنی اینطوری یه فایل جدید برات باز میکنه که سایزش A4 هست ....
حالا میتونی یه قسمت از طرح استیکر رو بریزی تو اون فایل، و به ترتیب تا طرحت کامل شه
پاسخ }
(۱۶-۰۸-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ)Alisa نوشته:  خب ببین تو فوتوشاپ از منو فایل وقتی New رو میزنی یه کادر باز میکنه، تو قسمت Preset میتونی A4 رو انتخاب کنی اینطوری یه فایل جدید برات باز میکنه که سایزش A4 هست ....
حالا میتونی یه قسمت از طرح استیکر رو بریزی تو اون فایل، و به ترتیب تا طرحت کامل شه
اول از همه ممنون که جواب میدی عزیزم
ولی من درست متوجه نمیشم در نهایت چی میشه من این کاری رو که گفتید انجام دادم یه تیکه از طرح رو که توی صفحه A4میندازم به تناسب اندازه صفحه اون قسمت انتخاب شده کوچیک میشه. چه جوری میخواد بعد از پرینت اندازه اصلی طرح رو بهم بده؟؟؟؟؟Hanghead

(1782)
پاسخ }
خواهش میکنم عزیزم Flowerysmile

من خودم تاحالا عکس چاپ نکردم اما شما اگه چاپگر داری امتحان کن ، همون تیکه از طرح و بزن تو یه فایل عکس A4 بعد همون فایل و با پسوند JPEG سیو کن و بعد پرینت بگیر
بعد از پرینت وقتی برگه های A4 رو کنار هم بذاری باید طرح اصلی رو داشته باشی
اگه درست دراومد میتونی همه رو به همین ترتیب درست کنی
پاسخ }
(۱۹-۰۸-۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ)mina67 نوشته:  سلام alisa عزیز یه سوال دیگه توی برنامه یولید فیلمی که درست کردم را با چه پسوندی باید ذخیره کنم که روی دستگاه سی دی بیاد ممنون

مینا جان با VCD یا SVCD سیوش کن
پاسخ }
(۰۱-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ)reyhaneh نوشته:  سلام
یه سؤال از نرم افزار word داشتم
قبلاً همه ی متن رو تو یک فایل می نوشتم ولی چند سالی می شه برای صفحه ی اول یک فایل برای فهرست یک فایل و برای مطالب یک فایل جدا درست می کنم و فایل مطالب رو شماره گذاری می کنم
حالا چون می خوام فایلش رو هم به استاد بدم می خوام همه ی اینا تو یه فایل باشه
ولی مشکل شماره گذاری صفحات دارم
یا مجبورم مثل گذشته خودم دونه دونه صفحه گذاری کنم یا این که بازم فایل ها جدا باشه
چند تا گزینه داره یکیش نوشته که صفحه ی اول متفاوت باشه و اون یکی گزینه این که صفحات زوج و فرد متفاوت باشه
حالا می خوام یه طوری باشه هر صفحه ای که خواستم شمارشو حذف کنم
چون نمی خوام صفحه ی اول و فهرستم شماره داشته باشهDunnof

ممنونFlowerysmile

در word نمیتونی این کار رو انجام بدی باید فایل های جداگانه word رو اول pdf کنی.بعد براحتی بدون تغییرات و همان طور که میخواهی درadobe acrobat professionalپشت سر هم قرار بدی.این کار چند مزیت داره
1)دیگه فایل هات رو کسی نیمتونه دست کاری کنه.
2)روی هر سیستمی بدون جابه جایی فونت نشان داده میشه.
3)براحتی پشت سر هم میاد.
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }