امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در رابطه با نرم افزارها
(۰۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ)parsa100 نوشته:  چطوری نرم افزار فتوشاپ رو نصب کنم؟توی سی دی آموزش نصب داشت ولی نوشته بود اگه ویندوز سون دارید باید از این مسیر برید و این تنظیمات رو انجام بدین که من مسیرش رو نفهمیدم کجاستDunnofمیشه شما کامل توضیح بدید؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینکهcs5خوبه یاcs6؟من از فتوشاپ هیچی نمیدونم و میخوام از اینجا یاد بگیرم.

سلام
نسخه Cs6 یه نسخه بالاتر از Cs5 هستش و چند تا امکان جدید بهش اضافه شده ، مثل هوشمندتر شدن ابزار برش یا بهبود کشیدن منحنی ها و ....
حالا شما بگین چه نسخه ای رو میخواین رو چه ویندوزی نصب کنین تا من راهنماییتون کنم Flowerysmile
پاسخ }
(۰۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ)مهرنوش طلا نوشته:  سلام
ممنون به خاطر این تاپیک ، چند وقته یه سری از عکسای قدیمی تقریبا مال 6 یا 7 سال پیش که تو کامپیوترم بوده و حکم یادگاری رو برام داشته الان دیگه نشون نمیده با هر نرم افزاری بازش میکنم بالا نمیاد چکار باید بکنم به نظرتون از بین رفته ؟! آخه یکی بهم گفته این عکسا پریده و هیچ کاری نمیشه کرد

سلام عزیزم
احتمالا یه ویروس بوده که باعث شده عکسات اینطوری بشن، نظر قطعی نمیشه داد، ممکنه بشه با یه روشهایی عکسا رو برگردوند، اگه شخص معتبری و میشناسین بدین سیستمتون و یه بررسی بکنه Flowerysmile
پاسخ }
(۰۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ)parsa100 نوشته:  حالا شما بگین چه نسخه ای رو میخواین رو چه ویندوزی نصب کنین تا من راهنماییتون کنم Flowerysmile

ممنون میشم اگهcs6رو برای ویندوز سون بگید.(1782)(1782)(1782)

1. اتصال اینترنت خود و همینطور آنتی ویروستان را موقتا قطع کرده و شروع به نصب برنامه کنید.
2. در صفحه اول نصب، گزینه Try را انتخاب کنید و سپس Accept را بزنید.
3. صفحه ای با عنوان Sign In Required ظاهر می شود. دکمه ی Sign In را بزنید.
4. چند لحظه بعد، صفحه ای ظاهر می شود که گزینه های Retry و Connect Later دارد.
5. گزینه ی Connect Later را انتخاب کنید و نصب را ادامه دهید.
6. بعد از پایان نصب، برنامه را اجرا نکنید. و اگر اجرا شده است از آن خارج شوید.
7. فایل Patch را از محتوای دانلود شده، در محل نصب فتوشاپ کپی کنید.
8. فایل Patch را اجرا کنید. (برای اجرا در ویندوز 7 و 8 ، روی فایل کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را بزنید)
9. بر روی دکمه Patch کلیک کنید تا عملیات انجام شود.
10. برنامه را اجرا کنید.

منبع: سرزمین دانلود
پاسخ }
(۰۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ)anoosh نوشته:  سلام
ببخشید یه سوال نخندینا hihخب سوالمه ما مبتدی ایم گشتم کسیم نپرسیده بود
وقتی یه نرم افزار رو آبدیت می کنیم ورژنش بالاتر نمی ره؟یعنی هی باید ورژن جدیدو نصب کنیم؟
کلی مرسییییWavesmile

سلام
اگه نرم افزارتون اورجینال باشه همون ورژنش ارتقا پیدا میکنه اما آپدیت کردن نرم افزارهای کرک شده جالب نیست اصلا
پاسخ }
سلام خسته نباشید دوتا سوال دارم:اول اینکه افیس ورد2007دارم ولی کدرجیستری میخواد تا فعال بشه امکاناتش.دووم اینکه یه نرم افزار انلاین یا دانلودی برای بارکد خوندن میخوام.یه جنس خارجی خریدم میخوام ببینم اصله یا نه مرسیFlowerysmile
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
پاسخ }
(۰۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ)فرناز23 نوشته:  سلام خسته نباشید دوتا سوال دارم:اول اینکه افیس ورد2007دارم ولی کدرجیستری میخواد تا فعال بشه امکاناتش.دووم اینکه یه نرم افزار انلاین یا دانلودی برای بارکد خوندن میخوام.یه جنس خارجی خریدم میخوام ببینم اصله یا نه مرسیFlowerysmile

سلام
برا سوال اولتون، وقتی آفیس و نصب میکنی خودش به رجیستری ویندوز معرفی میشه اما اگه کد خاصی میخواد باید تو سی دی نصبش باشه این کد

اما نرم افزار بارکد خوان اینها رو سراغ دارم:

برای موبایل

برای کامپیوتر
پاسخ }
مرسی آلیسا جان یه سایتی ندارین کد رو بدم بگه اصله یا نه؟اکثرا همه اسکن بارکد رو میخوان
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
پاسخ }
(۰۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ق.ظ)فرناز23 نوشته:  مرسی آلیسا جان یه سایتی ندارین کد رو بدم بگه اصله یا نه؟اکثرا همه اسکن بارکد رو میخوان

دوست گلم این دوتا سایته که باید از بارکدت عکس بگیری ، یه طوری که شماره های بارکد خوب معلوم باشه بعد اینجا آپلود میکنی و چک میکنی Flowerysmile

Online Barcode Reader 1

Online Barcode Reader 2
پاسخ }
سلام لپ تاپم ویروسی شده ویروس یابم eset هستش موقع روشن کردن دستگاه همش پیام error میده massenjer م هم باز نمیشه نمیدونم باید چیککار کنمDash2
نردبان دلم شکسته است،میشود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه میدهد کمی به جای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه شکسته است،میشود برای برقراری دلم سفارشی به خدا کنی؟
پاسخ }
يك سوال. من يك فايل وردي چند صفحه اي دارم كه مي خوام ازش پي دي اف بگيرم. منتها مشكلم اينه كه ورد از كل صفحات يك جا پي دي اف مي گيره ولي من مي خوام از تك تك صفحات جداگانه بگيرم. چطوري مي تونم اين كار انجام بدم؟
پاسخ }