خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ در مورد تاج های دست ساز خودمون

خانوم گل هنرمند

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 844

ارسال: #1
[جداسازی] تاج های دست ساز خودمون
(۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ صبح)مهدیسا61 نوشته شده توسط:  کارهاتون خیلی قشنگه منم چند تا ایده توی ذهنم دارم فقط نمیدونم این نگینها که روی تاج نامزدی زدین رو باید از کجا تهیه کنم؟ میشه راهنمایی کنی؟

(۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ صبح)irsa نوشته شده توسط:  عزیزم واقعا کارات قشنگن..حالا ک گذاشتی آموزشم بده دیگه از مراحلم ک عکس بگیری متوجه میشیم فقط وسایل مورد نیازم بهمون معرفی کن واسه مدلی ک میزاری..
مشتاقانه منتظریم خانومی

سلام دوستان...در مورد تهيه سنگ من اونارو از بازار بزرگ...داخل ناصر خسرو...كوچه مروي ...تهيه ميكنم كه مركز فروش سنگه و قيمتاش خيلي مناسبه.....
در مورد آموزش كه دوست عزيز خواسته بودن چون من شاغلم و در يه گالري هنري كار ميكنم فرصت آموزش در اينترنتو ندارم و غروبا به اندازه يكي دو ساعت گشت در خانوم گل وقت دارم...ايشالا دوستاي ديگه كه در اين زمينه مهارت دارن آموزشو بذارن اگه راهنمايي هم خواستيد با كمال ميل در خدمتتونم...(1782)Wavesmile
امضای rafighi
الهي من در كلبه حقيرانه خود چيزي دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري.......
من چون تويي دارمو تو چون خودي نداري......
۱۸-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از rafighi به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nehdi
خانوم گل هنرمند

مدال ها

ارسال: #2
(۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ عصر)sonya770 نوشته شده توسط:  خانوم گل عزیزم میشه لطف کنید و یه حدود قیمت بگید از سنگها و لوازم تا اگه نخوام زیاد کار کنم و یه چندتا درست کنم ببینم به صرفه ست یا نه؟

(۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر)غزال70 نوشته شده توسط:  
(۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ عصر)هیلا جون نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
میشه لطف کنین بگین با چه چسبی اینارو روی زیر کار اصلی میچسبونین؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدینFlowerysmile

ببخشید که من جواب می دم

تا جایی که من می دونم این منجوقا و مهره ها و نگینا با سیم مفتول خیلی باریک روی شونه و پایه کار فیکس میشه نه با چسب.من چند سال پش دوران راهنمایی یکی دوتا که درست کردم با همین سیم باریکا نگینا رو فیکس می کردم.
1 (49)

در مورد قيمت سنگا...در مكاني كه آدرسشو دادم سنگارو گرمي ميفروشن كه الان قيمت دقيقشو ندارم ولي هر مقداري كه بخواهين ميدن حتي عددي پس مطمئنا بصرفست....
در موردچسب مصرفي بعد از اينكه كارو با سيمهاي ظريف شكل داديم با چسب حرارتي شفاف اونارو فيكس ميكنيم ولي بايد خيلي ظريف اينكارو انجام بديم كه از روي كار پيدا نباشه....
امضای rafighi
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از rafighi به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nehdi, سوگند84
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 58

ارسال: #3
(۱۹-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ عصر)هیلا جون نوشته شده توسط:  غزال جان ممنون که جواب دادین(1782)
غزال با همون سیم مفتوها باز نمیشه؟؟؟؟
وسط مراسم کار خراب نشه یهو!!!!!!!!!

خواهش می کنم ...

نه برای من که باز نشد چون سفت و محکم پیچیدم دور پایه کاملا فیکس شد من از چسب استفاده نکردم.دایما روی مو نیست که نگران خراب شدنش باشی عزیزم
امضای غزال70
خدایا خودت این عشقو بی هوا تو دلم کاشتی ...تا اینجای کار پا به پام اومدی ازینجا به بعدشم دستمو رها نکن زندگی قشنگمو به تو می سپرمangelic0

هرانچه بود....هرانچه هست::
http://www.ghazal70gh.blogfa.com
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از غزال70 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nehdi
خانوم گل هنرمند

مدال ها

ارسال: #4
(۲۰-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ صبح)damla نوشته شده توسط:  منم یه سوال دارم خیلی هم تو اینترنت دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم اگه میشه لطفا یکی جوابم رو بده.
نگین هایی رو که باهاش تاج و گل سینه درست میکنند چطوری بهم وصل میکنند البته فکر میکنم با هویه باشه اگه کسی بلده بهم بگه ثواب داره هاااااااااااااااااااااااHanghead

عزيزم اول باسيم نازك پايه كارو با اندازه گردي سنگ ميسازيم بعد با چسب حرارتي خيلي ظريف سنگرو به سيم ميچسبانيم...در ضمن به اين آدرس مراجعه كن يه كتابيرو معرفي كردم خيلي كمكت ميكنه...موفق باشي..اينم آدرس....تزيينات ژله اي روي لباس
امضای rafighi
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ صبح، توسط rafighi.)
۲۰-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از rafighi به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nehdi
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 216

ارسال: #5
پرسش و پاسخ در مورد تاج های دست ساز خودمون
(۲۳-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ عصر)Nazanin tooti نوشته شده توسط:  
(۲۳-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر)yek sabad arezoo نوشته شده توسط:  من خیلی دوست دارم از این تاج های خوشکل درست کنم فقط مشکلم اینه که بعد از اینکه روی شیشه چسبوندم و جدا کردم چه طوری بهش انحنا بدم و روی تل سوار کنم؟اگه کجش کنم چون چسبی هست نمیشکنه؟ممنون میشم راهنماییم کنیدHanghead

عزیزم چسب حرارتی کمی انعطاف پذبری داره ام اگه میخای تاجت خیلی انحنا داشته باشه
بهتره خمیرت رو به اندازه ای که مد نظرته انحنا بدی وبعد نگین ها از پشت روش نصب کنی.

عزیزم برا انحنا دادن به کارت آسون ترین روش اینکه وقتی روی نگینا چسب زدی کمی که چسب خودشو بست برداری (یعنی باید کمی چسبت گرم باشه) و بهش هر چقدر خواستی انحنا بدی(1782)
امضای aysuda
[تصویر:  tt1bd296.aspx]
۲۸-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول
10 کاربر از aysuda به دلیل این ارسال سپاس کرده.
سمیه گلبانو, Galaxy, فاطمه22, yek sabad arezoo, mamane kiana, par4parvaz, مهرنوش طلا, nehdi, سوگند84, rafighi

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 649

ارسال: #6
RE: تاج های دست ساز خودمون
(۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ عصر)atm نوشته شده توسط:  سلام به همه
من وقتی پشت نگین رو چسب میزنم زیاد تمیز نمیشه اما کارای بیرون پشت کارشون خیلی تمیزو صاف چسب میزنن
اگه راهنماییم کنید که چطوری بتونم درستش کنم خیلی ممنون میشم

به نظر من چسب رو از دور کار به طرف وسط ویا از یک زاویه شروع کن در ردیفیوبا یک ضخامت بریز یعنی در هم و روی هم روی هم نریز امیدوارم منظورمو رسونده باشم
امضای SIMA.H
۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از SIMA.H به دلیل این ارسال سپاس کرده.
aysuda, mamane kiana, nehdi, مهناز خانوم, rafighi

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد